Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 10:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z komputerem
PostNapisane: 22 cze 2013, 20:24 
Casual
Casual

Witam. Mam problemy z komputerem. Opiszę problemy, które mam w chwili obecnej, a później od czego wszystko się zaczęło. Teraz nie wczytują mi się obrazki w grach online, które wymagają pobrania danych z serwera. Ping mam czasami bardzo wysoki. Problem z obrazkami był na moim starym kompie, ale po wymienieniu płyty głównej, procesora, pamięci ram i zasilacza problem się sam rozwiązał. Teraz nie zapisują się ustawienia tylko sterowania w grach nie których, a poprzednio się zapisywały.Problemy z obrazkami mam w NFS world, BF Heroes i lord of Ultima. Teraz mam mało gier zainstalowanych. Na początku były problemy z samym internetem, ale jak wiem to wina neostrady. Gdy podkręciłem programem Power Strip częstotliwość pamięci i częstotliwość procesora, i coś tam po zmieniałem w ustawieniach. Temperatura mierzona speedfanem nie była wyższa niż 75 stopni. Jak uruchomiłem kompa po tym ponownie, to uruchomiłem bios, i zmieniłem ustawienia zasilania, i jakijś dyski przy boot priority. Po tym Wndows się nie wczytywał, tylko wyskakiwał, niebieski ekran z errorem, więc zainstalowałem system od nowa, później formata zrobiłem. Kupiłem kartę sieciową, ale nic to nie pomogło. Gry najnowsze chodzą, tylko może trochę gorzej niż poprzednio. Teraz jak widzę, to lewa dolna część wentylatora jest trochę podtopiona. Sterowniki wszystkie zainstalowałem, oprócz chipsetu. Mój procesor to: AMD Athlon ™ 2 X4 641 Quad-Core 280 ghz. Karta graficzna: NVIDIA Ge Force GT 440, pamięć ram: 4 GB. Płyta główna to: Motherboard 75-v Pro, jak pamiętam. Mam Windowsa 8 Pro 64 bit. Jak się dowiedziałem, to jest wina komputera, nie części, bo ktoś miał ten problem, i ktoś mu rozwiązał, gdy go nie było w domu,nic nie było wymieniane. Proszę o pomoc.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]