Wczytywanie
Teraz jest 11 gru 2018, 17:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Stacjonarka do gier - czy ten zestaw się nada?
PostNapisane: 06 wrz 2013, 10:06 
Casual
Casual

Witam ponownie ;) Mój poprzedni temat nie cieszył się zainteresowaniem, ale to dobrze, bo jednak nie będę kupowała laptopa ;) Z mym chłopem zdecydowaliśmy, że kupimy do wspólnego użytku porządny komputer stacjonarny, tak żeby ja mogła popracować, a chłop - pogierczyć. Czy taki pecet uciągnie najnowsze gry? http://alegratka.pl/ogloszenie/super-wydajny-zestaw-komputerowy-dla-22755143.html?h=9cbebacedd307052 Ja oczywiście szukam po cenie i chwytliwych hasłach ;)

Tytuł: Re: Stacjonarka do gier - czy ten zestaw się nada?
PostNapisane: 06 wrz 2013, 16:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Szczerze polecam samemu budować zestaw. Komponenty ma się takie jakie się chce, jednostka będzie solidna od a do z. Nie będzie narzekania w przypadku jakichś awarii, bo samemu będziemy odpowiadać za ew. problemy. Wreszcie, wypłynie jakaś nauka z takiej pracy. Ograniczymy wizyty w tzw. serwisach, jeśli sami będziemy wiedzieć co jest w środku, do czego podłączone.

Co do zaprezentowanej oferty... Masz tam spis użytych części - wykorzystaj to. Skopiuj nazwę danego sprzętu do googli i poszukaj pod kątem rankingów. Im więcej źródeł, tym bardziej obiektywna opinia się wyłoni. Trzeba sprawdzić wszystko, więc pięciu minut to nie zajmie. To ma być wydatek na lata, więc trochę czasu należy temu poświęcić.

Tytuł: Re: Stacjonarka do gier - czy ten zestaw się nada?
PostNapisane: 20 wrz 2013, 13:26 
Casual
Casual

Hm, dzięki za odpowiedź, ale ja wolałabym kupić to szybko, łatwo i przyjemnie ;) Zagadnienie komputerów jest mi obce i nie zamierzam tego raczej zmieniać. Każdego kręci co innego ;) Wolałabym dać Wam do oceny kilka wyszukanych przeze mnie zestawów. Coś tam chyba jednak się wybierze? Jeśli to coś faktycznie porządnego, to moglibyśmy ewentualnie dozbierać do tego http://alegratka.pl/ogloszenie/bardzo-mocny-zestaw-i7-gtx-670-wypas-22145586.html?h=ff56ea4454b951cb.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]