Wczytywanie
Teraz jest 10 gru 2018, 22:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Jakich systemów operacyjnych używasz?
WIndows 77%  77%  [ 24 ]
Linux 13%  13%  [ 4 ]
MacOS 10%  10%  [ 3 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakich systemów operacyjnych używasz
PostNapisane: 02 gru 2010, 21:19 
Adept analogów
Adept analogów

Windows 7 oczywiście :) ale na początku był Windows XP

I' am Psycho - Redaktor/Newsman CrysisCore

PostNapisane: 03 sty 2011, 07:39 
Casual
Casual

Gra w: black ops, BF BC2 vietnam, starcraft 2, MW2, MW1
Windows XP ale w marcu przesiadka na windows 7

PostNapisane: 08 sty 2011, 19:02 
Adept analogów
Adept analogów

Windows XP oczywiście, ale jak spotkam jakąś starą grę, która nie działa mi na XP lub się zacina to wtedy przesiadam się na 2000 lub 1998. Visty nie używam, bo dla większości moich programów jest zbyt nowa.

PostNapisane: 08 sty 2011, 19:22 
Casual
Casual

Używam Visty od jakiegos roku i póki co jestem bardzo zadowolony, choć na początku planowałem zmiane bo na starym kompie mialem XP z którego również byłem zadowolony. Nie rozumiem dlaczego do Visty tyle kwasu ? Że niby cos nie idzie, że cos muli O.o
Jak już pisałem używam od ok. Roku i póki co nie miałem problemu z ŻADNĄ grą/programem. Czy to nowe czy też stare wszystko smiga jak należy.

PostNapisane: 09 sty 2011, 19:02 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Age of Empires, Anno, Armies of Exigo, Majesty, Stronghold, The Settlers ...
Ja używam Windowsa XP. Na początku gdy miałem ok. 8 lat otrzymaliśmy sprzęt w postaci komputera itp. Na komputerze przez ok. 4 lata korzystaliśmy z Windows 98. Był to dobry Windows, nie zacinał się ani nie psuł, było w porządku. Później zmieniliśmy system na Windows XP, gdy miałem ok. 12 lat i używam go obecnie. Windows XP najbardziej mi pasował, gdyż nie tylko mogłem mieć okazję grać w różne gry, animacje, ale też mogłem robić wiele wspaniałych programów i innych rzeczy. W Windowsie XP mogłem zrobić to bez żadnych trudności, jedynie niekiedy, ale to naprawdę rzadko Windows się zacinał, lecz mogłem bez problemów zrealizować zajęcia związane z pisaniem, tworzeniem, itp. W przerwie pomiędzy Windowsem XP miałem także wprowadzony Windows 7. Zrezygnowałem z niego po ok. 2 latach, gdyż nie dość, że nie mogłem zagrać w połowę gier (akurat tych, które lubię) to jeszcze o wiele ciężej przyszło mi opanować Windowsa. Decyzję o zmianie z 7 na XP (z powrotem) podjąłem nie z powodu grania i robienia programów, ale ze względu na to, że w Windowsie 7 o wiele częściej musiałem sobie radzić z przeciwnościami, jakimi stanowiły zacinanie się Windowsa i problemy. Tak więc z tego powodu zmieniłem Windows 7 na Windows XP ponownie i jestem szczęśliwy z tego systemu, gdyż nie ma takich problemów jak z Windows 7.

NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM.ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ.TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW.POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW.NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

PostNapisane: 23 sty 2011, 21:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Przejeździłam chyba prawie wszystkie Windowsy (wiek mnie też trochę ogranicza)... @@
95 -> 98 -> 2000 -> 2001 -> XP (i to dwa...) -> Vista (Home, Business, Ultimate) -> 7 (Home)

I szczerze? Było i jest zabawnie! 8D
Szczerze nienawidziłam 95, kiedy wyszła 98 byłam zachwycona. 2000 zrobiło na mnie wrażenie, 2001 nawet nie zauważyłam. XP sobie było, a potem zdechło. I jeszcze raz. Więc przyszła wesoła Vista i na wejściu wyskoczyła mi z tekstem, że nie zainstaluje mi jakiegoś programu, bo nie jest jej potrzebny. To jeszcze Home było... Bydle wredne. Ale przesiadłam się na Ultimate i jeżozwierz zmienił się w kanapowego misia. Misia, którego nadal mam na stacjonarnym i chociaż kiedyś zrobiłam mu wielką krzywdę (burdel w plikach systemowych), to teraz jest raczej dobrze. Na laptopie mam 7, której z początku trochę się obawiałam. Była u ojca na komputerze i szczerze mówiąc... Była brzydka, no. Przyzwyczaiłam się do napisów w pasku, a tu są tylko ikonki. Ale zaryzykowałam i nie żałuję.
A Vista biznesowa? W szkole mam. Taka sama małpa jak Home. ^^

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2