Wczytywanie
Teraz jest 14 gru 2018, 16:11

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Linux na PS3
PostNapisane: 20 lip 2012, 02:51 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam

Jako że ja jestem laikiem jeśli chodzi o oprogramowanie do czarnuli proszę o pomoc.
Czytałem że możliwe jest wgranie Linuxa na ową konsolę, i nie jest to wcale takie trudne, lecz ponoć nie można zrobić tego na Slimce.

Artykuły które poruszały ten temat są już dość stare, więc chciałbym dowiedzieć się jak jest teraz. Czy da się normalnie w domowych warunkach wgrać Linuxa na PS3 Slim 250GB? Chciałbym go sobie wgrać z racji na to że o wiele częsciej konsola służy mi jako komputer, przeglądam na niej internet, oglądam filmy itd. aniżeli jako zabawka do gier. Jeżeli jest taka opcja, to od razu prosiłbym o podanie dobrej wersji Linuxa i zrozumiały poradnik jak go tam wsadzić ;)

P.S. Tak jak napisałem konsola bardziej służy mi jako centrum multimedialne, lecz mam dwie gry w które lubie sobie pograć, chodzi mi mianowicie o NFS Shift i GTA IV, ponoć po wgraniu Linuxa niektóre gry mogą nie działać, czy ta dwójka zalicza się do nich? Jeżeli tak, to prosiłbym o instrukcję ewentualnego powrotu na oryginalny soft PS trójki ;)

-------------------------------------------
Windows 7 Home Premium Edition
Intel Core 2 Duo E7400 x86 2.80 Gh@3.40 Ghz
Nvidia GeForce 9600 GSO 512mb VRAM
4 GB Ram
Gigabyte G31M-ES2L

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]