Wczytywanie
Teraz jest 16 gru 2018, 18:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Xbox Live w Polsce
PostNapisane: 06 mar 2010, 15:00 
GameWalk.pl

Pewnie wielu z Was obiło się o uszy akcja We Want Live (czy też Kontrakcja) mająca na celu uruchomienie pełnowartościowej usługi Xbox Live w Polsce. O jej szczegółach można poczytać w newsach na naszym portalu: Microsoft i Kontrakcja Graczy.

Niestety nadal nie gracze nie uzyskali jak dotąd żadnych przełomowych w sprawie konkretów. Czekamy na targi E3, wtedy Microsoft obiecuje ogłosić swoje plany względem Polski.
Oby nie były to słowa puszczone na wiatr, gdyż rok temu przy okazji Xbox Fun Day wisiała w powietrzu niemal identyczna sprawa, a same informacje miały być przekazane na targach Gamescom. Niestety tak się nie stało... Zapraszam do dyskusji o tej akcji.

Tytuł: Re: Xbox Live w Polsce
PostNapisane: 07 mar 2010, 17:24 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Skyrim, Orcs Must DIe, Dungeon Siege III, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Super Meat Boy
Popieram w 100% Kontrakcję (wolę tą nazwę niż WWL ]:-> ). Chociaż sam nie jestem xboksiarzem, a zagorzałym PeCetowcem mam znajomych, którzy posiadają X360. Jednak nie jest mi to obojętne, bo korzystam z Games For Windows Live i mam konto na US. A chciałbym na Polskę. Znam też ludzi, którzy mają PS3. To jak MS traktuje polskich graczy jest żałosne. PSN jest oficjalnie w Polsce i dodatku za darmo. Sony niszczy na dzień dzisiejszy MS w segmencie konsolowych usług sieciowych w Polsce. A ta "obietnica obietnicy" o E3 dotyczyć będzie z pewnością Natala. Wątpię też, że wiadomość do centrali MS wyszła w ogóle z Polski. Odpowiedź jest niepodpisana i sklecona łamaną angielszczyzną. MS Polska nawet nie potrafi udawać. Jednak wierzę, że kiedyś będzie XBL PL. Chciałbym, aby stało się to w tej generacji...

PostNapisane: 09 mar 2010, 14:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Życie
Ja tam uważam, że Microsoft ma nas głęboko w swoich trzewiach. Przypomnę odpowiedź Microszitu, gdyż nie została nigdzie tutaj przytoczona:

Cytuj:
Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów, w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadczeń. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wkrótce mogą się spodziewać informacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom.

Żródło cytatu

Dla mnie są jasne wynikające z niej konkluzje czyli olewanie Polskiej społeczności Xbox Live. Żeby chłopacy i dziewczyny musieli podawać inną narodowość niż nasza... Popieram akcję pomimo, że nie mam xboxa, bo w dzisiejszych czasach do pana wafla, nie jesteśmy jakimś zaściankowym krajem, który można olewać.

Gwardia Honorowa Bleachsoul.pl | Junior Admin G.Up | Redaktor Risen.info

PostNapisane: 09 mar 2010, 19:11 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ale mimo to jesteśmy olewani. Sądzę, że wszelkie protesty uja dadzą. Chociaż, niech się naród wzburza, bo jest powód.

http://www.wrotafable.pl

PostNapisane: 11 lis 2010, 23:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Fable3 Assassin's Creed 2
No i od dwóch dni mamy XboxLive PL. Czy ktoś już migrował? Właściwie to wszystko wygląda tak prosto i mając konsolę z dyskiem właściwie można bez problemów emigrować z zagranicy i logować się na region polski.
Dzisiaj czytałem artykuł, mówiący iż osoby, które przeniosą lokalizację konta z zagranicy na konto polskie dostaną 1600 punktów MS na zakupy na Rynku Gier LINK DO ARTYKUŁU.
Brzmi całkiem nieźle. Ja jednak wstrzymuję się, bo ponoć są jakieś problemy związane z aktualizacją konsoli pod Kinect. Co nagle, to po diable, jak zwykli mówić ;)

PostNapisane: 12 lis 2010, 13:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Kurczę, trzeba by było zainwestować w Xbox Live, chociaż na razie nie chce mi się targać konsolę do źródła neta. Nieważne, moze na święta. Chociaz cena, cóż, nie jest zbyt fajna - to największy problem.

http://www.wrotafable.pl

PostNapisane: 24 lis 2010, 12:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Fable3 Assassin's Creed 2
Czy sytuacja u kogoś zmieniła się? Ktoś migrował ? Szukam jakichś informacji w internecie na temat ewentualnych problemów występujących po migracji (no gołe wersje gier). Sam stan Rynku Gier wydaje się znośny, więc myslę, że wkrótce zmigruję. Karty-zdrapki też już są wszędzie.
Oczywiście jakiegoś tam hełmu husarii nie potrzebuję, natomiast kilka punktów MS by się przydało :P

PostNapisane: 31 gru 2010, 15:15 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nie gram na konsoli XboX, ale popieram akcję, ponieważ nie podoba mi się jak Polacy są dyskryminowani.

PostNapisane: 31 maja 2011, 16:25 
Casual
Casual

Gra w: SF4, Alone in The Dark 5, NVN 2.HON.
Xbox to fajna konsola, ale xbox live to czysty skok na kasę. Konkurent PS 3 nie karze sobie płacić za grę online, a przecież to nowszej generacji konsola oferująca podobne gry. Kupiłbym już dawno Xboxa ale nie robię tego właśnie ze względu na Xbox Live i na ceny gier w Polsce na konsolę Xbox "droższe niż na PS3", pełna dyskryminacja.

A jeżeli już ktoś płaci to niech będzie traktowany normalnie a nie w standardach microsoftu.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]