Wczytywanie
Teraz jest 25 sty 2020, 09:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fajne gry MMO ktore "umarly"
PostNapisane: 10 gru 2012, 19:31 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Witam

Tak jak w temacie mozemy powspominac takie gry .
Dla mnie taka gra jest Runs of Magic. Gra byla zajebi... w 3 chapterze . Potem doszla 3 klasa , bugi, Lewy gold i diasy itp . Tworcy sie nie interesowali i niestety sytuacja wyglada jak wyglada;/ Pustki na serverach , ceny za 1 diament to mininium 70 k
(w czasie 3 chaptera 8 lub 7k za 1 dias) , pustki w domu aukcyjnym , zbugowane questy , 2000zl za dobra postac . Szkoda , gra zapowiadala sie na dlugie lata , miala potencjal a tu klops :(

Mozecie pisac o swoich grach .

Tytuł: Re: Fajne gry MMO ktore "umarly"
PostNapisane: 30 cze 2013, 18:25 
Casual
Casual

Tibia.

Gratuluję odkopu i tej wyczerpującej wypowiedzi - zefi

PostNapisane: 31 paź 2013, 10:19 
Casual
Casual

Gra w: co najmniej kilkanaście gier
Skoro "umarły" to znaczy, że już nie są fajne. Jeśli gra się nie rozwija to naturalnym procesem jest to, że pojawią się lepsze od niej.

PostNapisane: 20 sty 2014, 18:09 
Casual
Casual

W pewnym sensie masz rację. Jednak z niektórymi grami jest tak, że mimo swojej świetności nie opłacało się dostosowywać ich do obecnych technologii i postępu bo straciłyby swój urok.

PostNapisane: 04 mar 2014, 20:53 
Casual
Casual

Wierzcie lub nie, ale ja kiedyś uwielbiałem grać w Mythos, ale po serwerze polskim zamknięto i globala;/

PostNapisane: 04 mar 2014, 20:57 
Casual
Casual

Gra w: Forge of Empires, Anno Online i Ghost Recon Online
Mythos to ogólnie była porażka, sama gra może i dawała jakieś nadzieje, ale te błędy, brak reakcji supportu i ciągły nacisk na kasę doprowadziły ją do upadku. I tyle w temacie.

PostNapisane: 09 mar 2014, 13:49 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim / Mass Effect
Ja wiem, że część dzieci neo zacznie się ze mnie nabijać ale fajny kiedyś był Metin2. Gdy były tylko dwa servery Monastyr i Feniks.
Nie było item shopu ( tzn. był ale prawie nikt nie był tak głupi aby tam ładować kasę) wszyscy grali gildiami chodziło się na wojny, expo razem nawet misje się w kilka osób robiło. Siedziało się na skype gadało o pierdołach i grało razem.
Później powstawały nowe servery coraz więcej durnych dzieciaków grających na hackach, każdy chciał być "pro" więc przestało się grać w pt. ( party ) a zaczęło się solo. Teraz to jakieś gó.., ludzie nie szanują się nawzajem, wyzwiska, wszechobecny item shop, itemy i kasa z allegro i masa dzieciaków o hackerach nie wspomnę.
Szkoda fajna gierka była nudna i monotonna ale ludzie nadawali jej koloryt a teraz to chłam nastawiony na zysk z is'a. No i te ułomne GM nigdzie w grze czy nawet na forum nie spotkałem tak leniwych i migających się od roboty GM'ów jak tam.
Jeżeli ktoś to przeczyta to odradzam serdecznie te GÓ*NO ;P

CERBERUS

Obrazek

PostNapisane: 05 paź 2014, 10:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Sherwood Dungeon, gra tworzona prawdopodobnie przez 1 osobę i do tego jest grą przeglądarkową. Wersja dungeon istniała już od 2006 roku i z tego co wiem dawno temu była na 13 miejscu w top MMO z największą populacją. Gra nie była zbyt skomplikowana, ale była zupełnie inna od reszty, nie liczył się tutaj level czy uzbrojenie w walkach pvp, tylko umiejętności i gildie też były w ciekawy sposób prowadzone. Niby największym minusem było to że dało się łatwo w niej oszukiwać, cheatować i używać bugów na swoją korzyść, ale to przyciągało też wiele osób. Zabawa CE i WPE była tutaj niezłą atrakcją. Niestety dzisiaj, ta gra jest dosyć słaba na tle innych MMORPG i ciągle ubywa jej ludzi.

PostNapisane: 09 paź 2014, 19:29 
Casual
Casual

Gra w: Forge of Empires
Z pewnością lineage 2
Zaczynałem na kronice c4 i dobrze bawiłem się do Interlude a później im dale tym gorzej...
oficjalne serwer liczyły 15k aktywnych graczy na tą chwilę maksymalnie odnotowują 6k;/

PostNapisane: 27 maja 2015, 10:40 
Casual
Casual

Gra w: HotS
Mnie boli jedna rzecz odnośnie gier Warhammera i nie rozumiem tego fenomenu.Bo serie oparte na Warhammerze 40k są genialnymi strategiami to jeśli zabierają się za stworzenie gry opartej na Warhammerze fantasy, która rozgrywa się w starym świecie zawsze muszą ją zepsuć w niemożliwy sposób. Chodzi mi tutaj dokładnie o Warhammer Online : Age of Reckoning, na które czekałem z niecierpliwością, ale okazała się jak zwykle niewypałem..

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona