Wczytywanie
Teraz jest 18 sty 2020, 21:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 14 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gra na przegladarke
PostNapisane: 29 gru 2012, 15:36 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Szukam gry na przeglądarke podobną do My Fantasy / Margonem / My Mafia Online.
Prosze o gry tego typu.

Z góry dziękuje

Tytuł: Re: Gra na przegladarke
PostNapisane: 09 mar 2013, 23:00 
Casual
Casual

ja za to gram w GalacticWars.pl :)
strategiczno - ekonomiczna gierka w ktorej zarzadzasz swoja cywilizacja i potem walczysz z innymi :) gram od pół roku i nie zaluje zadnej chwili poswiecona na nią :D

PostNapisane: 12 mar 2013, 16:28 
Casual
Casual

a co lepsze - uruchomilem sobie usluge dzieki ktorej dostaje smsem powiadomienie o zagrozeniu planety :D bardzo mi sie to podoba ! dlatego polecam GalacticWars.pl!

PostNapisane: 15 kwi 2013, 22:13 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Star Wars: The Old Republic
Hm, a GalacticWars to nie jest przypadkiem Ogame, ale ze zmienioną nazwą?

PostNapisane: 28 lut 2014, 09:14 
Casual
Casual

Hej, ja szukam jakiejś dobrej gry przeglądarkowej w stylu Rising Cities - czyli strategia ekonomiczna - może byc starożytny klimat. Ktos coś polecA?

PostNapisane: 04 mar 2014, 20:42 
Casual
Casual

Sprawdź My Little Farmies, nieco dziecinnie wygląda, ale mimo pozornie prostego wygląda gra jest dość wymagająca. Nieco informacji na jej temat znajdziesz tutaj: ????. Co do innych propozycjo to może Kapi Farm, albo coś pochodnego?

PostNapisane: 04 mar 2014, 20:48 
Casual
Casual

Gra w: Forge of Empires, Anno Online i Ghost Recon Online
@Pheonix999 widziałem już ją jednak jakoś mnie nie przekonują gry farmerskie i wolałbym coś o piłce nożnej. A dla twórcy topicu mogę powiedzieć, że kopi i gier ala Margonem jest cała masa w sieci. Wystarczy użyć Google i poszukać bo z tego co widzę mało osób już gra w tego typu gry.

PostNapisane: 04 mar 2014, 20:49 
Casual
Casual

Ja tylko napisałem swoją sugestię i nikogo do gry nie zmuszam, zresztą tak jak piszesz, warto coś przetestować na własną rękę.

PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Papers please, Dirt 3, World of Tanks, OSU!
Gorąco polecam www.plemiona.pl

Może wydać się wam nudna ale potem na prawdę robi się ciekawie. Kiedy miałem już kilka wiosek, należałem do potężnego plemienia i byliśmy w stanie wojny to się dużo działo. Planowaliśmy skoordynowane ataki, przejmowaliśmy wioski, umacnialiśmy linię frontu, ustawialiśmy nocne ataki... To było coś świetnego. Jednym z największych plusów plemion jest forum waszego plemiona, gdzie możecie pisać o czym chcecie itp ;) Gorąco polecam wszystkim fanom strategii przeglądarkach ;)

Polecam wam jeszcze http://www.thecrims.com

Gra opiera się na prowadzeniu przez nas postaci i pięciu się na szczyt w karierze przestępcy. Zaczynamy od drobnych napadów na staruszki, przechodząc coraz dalej aż do banków kończąc na mafijnych bossach. Możemy kupować giwery, ochroniarzy, wykupywać nie do końca legalne plantacje czy fabryki np. heroiny, które produkują nam towar możliwy do późniejszego sprzedania. Ulepszamy statystyki naszej postaci i możemy posłać do szpitala innych graczy w oczywisty sposób. Możemy wykupować również lokale i burdele. Zatrudniać tam panienki i wystawiać towar na sell za co będziemy mogli co 24 h (realne) zebrać dość pokaźne zyski. Wszystko toczy się w długim systemie turowym. Jedna tura twa 365 dni w grze i kilka miesięcy w realu. W tym czasie możemy robić dosłownie co chcemy i nic nas nie ogranicza. Po zakończeniu tury czyli 365 dni następuje przerwa i nikt nie może grać a po wznowieniu wszystko mamy wyzerowane. Aby odnowić energię, którą zużywamy głównie na napady musimy zażyć dragi lub wpaść do burdelu. Wtedy jednak możemy dostać syfa lub przedawkować, przez co wylądujemy w szpitalu na jakiś czas. Do paki również możemy trafić jeśli napad okaże się dla nas zbyt trudny.

Jest jeszcze dość ciekawe http://www.sfgame.pl

Mamy w nim kilka światów, do których się logujemy. Tworzymy woja, maga lub łowcę (łucznika, strzelca zależy od broni). Wszystkie mają specjalną charakterystykę. Woj - najgorsze DMG za to najlepszy def. Łowca - pośrednio w każdym. Mag - najlepszy w ataku za to schodzi na 2-3 hity (Sam również zdejmuje wrogów bardzo szybko). W karczmie wykonujemy zdania za kasę, expa i co jakiś czas nagrody specjalne w postaci EQ. Możemy kupować w zbrojowni i sklepie magicznym. Walki na arenie między graczami jak i wszystkie inne odbywają się w prosty sposób. Mamy okno postaci naszej i przeciwnika. Postacie wymierzają w siebie ataki i zadają określoną ilość DMG albo po prostu chybiają. Mamy różne potki (mikstury) zwiększające nam % danej statystyki a także co jakiś czas jeden wyjątkowy potek zwiększający nam o 25 % nasze HP a nie wytrzymałość, która również zwiększa nam HP (ale w znacznie mniejszym stopniu). Wszystkie statystyki możemy rozwijać w oknie bohatera za pieniądze. Walutą w grze jest złoto i specjalne grzybki (za PLN). Możemy kupić różne wierzchowce dające różne premie. Mamy gildię a w nich ataki i obronę gildi. Możliwość przechodzenie indywidualnych jak i gildyjnych lochów, w których zawsze są trudne do pokonania bossy. Ale drop z nich również jest bardzo dobry.

To tyle z gier jakie znam na dłuższą metę ;)

PostNapisane: 27 maja 2014, 17:33 
Casual
Casual

Hej ja również gorąco polecam plemiona - www.plemiona.pl
Według mnie jest to jedna z lepszych gier internetowych dostępnych na przeglądarkę.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 14 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona