Wczytywanie
Teraz jest 12 sie 2020, 00:29

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: IKARIAM!
PostNapisane: 08 sie 2013, 14:44 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

No ja się chyba zastrzelę... tyle w tym dziale tematów i ani jednego poświęconego klasyce MMORG - Ikariam?

http://pl.ikariam.com/

Ikariam podbiło moje serce, ponieważ nie tylko była grywalną i zgrabną przeróbką Sid Meier's Civilization, nie tylko potrafiła urzec przepiękną, kolorową grafiką jak z Heroes of Might and Magic: A Strategic quest, nie tylko można było w łatwy sposób osiągnąć profity i dobrobyt. Tam postęp rozwijał się przez cały czas, nawet, jak ktoś nie grał! Jeden z najlepszych MMORPG-ów w historii!

Teraz już niestety nie gram - niedawno założone państewko padło pod atakiem wrogich userów, ale miło było jeszcze raz zobaczyć internetową strategię w feeri mieniących się barw. Wiele się zmieniło, odkąd grałem kilka lat temu, np. dodano barbarzyńskie osady, stanowiącej źródła obfitych łupów z wypraw wojennych, i warsztaty rzemieślników zmniejszające koszty naszych prac budowlanych.

Tytuł: Re: IKARIAM!
PostNapisane: 28 lis 2013, 15:10 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Skyrim
Potwierdzam. Ikariam jest bardzo fajną strategiczną grą. Dodatkowo pod koniec ubiegłego roku doszli do Ikariam piraci gdzie gra stała się jeszcze bardziej atrakcyjna w walki. Niestety wielu graczy korzysta z multikont co psuje zabawę. Szczególnie nowym graczom, którzy rozpoczną przygodę z piratami. Zwłaszcza na nowych światach. Na starych już tak wielu graczy (oszustów) nie gra. Jakby ktoś miał ochotę zagrać to zapraszam do świata Chi. Tutaj macie link polecony. Ja nie mam z tego nic, ale każdy kto z niego skorzysta i się zapisze to będzie mógł na jednej z wysp gdzie mam swoje jedno z miast obok mnie się wybudować i korzystać już z ładnie rozbudowanych kopalni i tartaków. W razie czego służę radą. ;)

PostNapisane: 17 sty 2014, 13:10 
Casual
Casual

Do IKARIAM wróciłam po jakiś dwóch latach od poprzedniej przygody. Myślałam, że długo pogram, podobała mi się grafika i ogólnie lubię strategie ale złośliwi mulitigracze skutecznie zniechęcili mnie do dalszej gry. Szkoda trochę... ale jak mi przejdzie złość to może za jakiś czas znów wrócę bo to jedna z najlepszych strategii MMO.

PostNapisane: 20 sty 2014, 10:14 
Casual
Casual

Ja bardzo lubię Ikariam i często wracam do tej gry:) świetna grafika i strategiczne akcje:)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]