Wczytywanie
Teraz jest 22 paź 2020, 21:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Battlefield 3 - problem z uruchomieniem.
PostNapisane: 10 cze 2012, 12:39 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Ave,
Wieczora wczorajszego zakupiłam sobie osławione i wyślinione Battlefield 3. Grałam w jakąś bliżej nie pomniętą przez mą pamięć wersję na PS 3, był fun - dlaczego by tego nie kupić? Rabacik się jakiś na Origina wygrzebało, kupiło i zaczęło ściągać. No i tak się ściągało wieczór cały, nocy kawałek. Rano wstaję, ręce zacieram - let's play! Klikam sobie na to kuszące okienko od Battlefielda i... jeb na stronę. Dobra, myślę, co by tu... Profil, szybka gra... Mmm... No nie, jestem lemmingiem to nie chcę się w jakiegoś randoma pakować. Krwi sobie i innym napsuję, bo i tak samo nienawidzę nubów jak i reszta świata, a być nubem - umrę się chyba. No nieważne, wracając do rzeczy - zamykam stronę nie znajdując na niej przedmiotu pożądania i próbuję ponownie. Ale za każdym razem ląduje na Battlelogu, który już dogłębnie zaczyna mnie wku*wiać. Szukamy więc innego sposobu - a jakby tak odpalić BF'a nie przez Origina tylko bezpośrednio? Tak jak Skyrim, gdy człowiekowi nerwy to Steamu siadały... No więc dobra, lecę w pliki, odpalam... A żeby cię BF'ie ch*j strzelił - wyświetla mi komunikat, że Origin to nie aktualny i w ogóle sorry. Asdasdasdasd... Origina ściągałam całe... Uh, trzy dni wcześniej bo jakoś mi nie był do życia i grania potrzebny, no ale dobra. Na prośbę wielce szanownego BF'a Origina ściągnęłam raz jeszcze z Originowej strony. I co? I teraz mnie z bezpośredniego też na Battleloga wywala. No epic. 8'D
Lemmmingom prosta droga jest utorowana do Multi, ale kiedy ja chcę pieprzonego Singla! No i nie wiem jak...

Wdzięczna będę niezmiernie za pomoc... No, jak się komuś to chciało przeczytać wszystko.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]