Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 22 sty 2021, 18:29

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 12   [ Posty: 113 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Abigail
PostNapisane: 06 sty 2013, 12:29 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Seria Mass Effect,Seria Wiedźmin, Seria AC
Wracając do śmierci brata Oda. Geralt mówi że nie mógłby by go zabić chyba że we śnie, Abigail miała figurkę Oda dzięki której (to tylko moje domysły ;>) mogła by go kontrolować. Haren twierdzi,że chciała mu się oddać jeśli będzie handlował z nieludźmi.
Jeśli chodzi o mój wybór zazwyczaj ratowałem Abigail ale to tylko dlatego że nienawidzę Wielebnego. Jeśli już pozwalałem spalić Abigail to odrazu zabijałem wielebnego więc..... :P

PostNapisane: 06 sty 2013, 13:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin
No cóż, ja ratuję Abigail. Myślę że wieśniacy, choć ją oskarżali, wcale nie byli lepsi.

A na bestyję akurat jest szybki sposób. Najpierw ogłuszamy ją aardem (bardzo łatwo,zwykle starcza od 5-10 prób, przynajmniej w moim przypadku), a następnie dobijamy.

PostNapisane: 06 sty 2013, 14:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Haren to chyba najgorszą bajeczkę wymyślił ze wszystkich, bo już wcześniej handlował z Wiewiórkami. Jednak on z tego całego towarzystwa wioski nie jest jeszcze taki zły.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 06 sty 2013, 15:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up taa Haren mi się z takim wioskowym głupkiem kojarzył, ale jakoś tak pałałam do niego jedynego z tej bandy prawdziwą sympatią :D

Abigail też była winna. Tutaj tak na prawdę nie ma jednej- dobrej- strony. Każdy swoje zrobił i w połączeniu dało Bestię. Jednakowoż zdecydowanie Abigail jest mniejszym złem.

PostNapisane: 06 sty 2013, 15:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Haren miał niezłe teksty. Podobał mi się jak powiedział, że trzeba mieć zasady. Normalnie kwintesencja hipokryzji. Nie mniej z tej całej bandy Wielebnego miał najmniejsze przewinienia.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 06 sty 2013, 16:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
Jak to nie. Przecież nawet na koniec aktu Geralt mówi do Mikula, że powinien przeprosić tą dziewczynę. Z resztą Par jaka mogła być inne wersja zdarzeń.

Shar, Geralt mówi co myśli, nie jest wszechwiedzący. Powiedziałam jaka mogła być inna wersja.
Zacząłeś się udzieleć w tematach o Wiedźminie :)

Vovin napisał(a):
Co do samej Abi i jej winy lub nie. W trakcie rozmowy z nią, pada z jej ust zdanie, że to Wieśniacy sami decydowali czy i jak skorzystają z przygotowanych przez nią mikstur czy innych rzeczy ;) Nie namawiała nikogo, to ludzie sami do niej przychodzili, sami byli sprawcami zdarzeń.
A;e jednak to robiła.
Co do osądu na koniec - pamiętajcie, że wersje Harena czy Oda są inne niż faktyczne ;) Kłamią, żeby się wybielić.

Niekoniecznie. Pisałam właśnie o tym wcześniej, że to ona mogła nimi pokierować.

Blackravensch napisał(a):
No cóż, ja ratuję Abigail. Myślę że wieśniacy, choć ją oskarżali, wcale nie byli lepsi.

A na bestyję akurat jest szybki sposób. Najpierw ogłuszamy ją aardem (bardzo łatwo,zwykle starcza od 5-10 prób, przynajmniej w moim przypadku), a następnie dobijamy.

JaskierZoltanPL napisał(a):
Wracając do śmierci brata Oda. Geralt mówi że nie mógłby by go zabić chyba że we śnie, Abigail miała figurkę Oda dzięki której (to tylko moje domysły ;>) mogła by go kontrolować. Haren twierdzi,że chciała mu się oddać jeśli będzie handlował z nieludźmi.
Jeśli chodzi o mój wybór zazwyczaj ratowałem Abigail ale to tylko dlatego że nienawidzę Wielebnego. Jeśli już pozwalałem spalić Abigail to odrazu zabijałem wielebnego więc..... :P

Aha, ale to, że jest słabsza gdy wydamy Abigail wskazywałoby na jej winę.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 06 sty 2013, 18:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Paranormal napisał(a):
Shar, Geralt mówi co myśli, nie jest wszechwiedzący. Powiedziałam jaka mogła być inna wersja.

A ja uważam Par, że wersja, która przestawiłaś jest błędna, bo jak już mówiłem nawet gdyby Abigail przejęła kontrole nad bratem Oda to on mógłby sobie spokojnie z nią poradzić.

Cytuj:
Zacząłeś się udzieleć w tematach o Wiedźminie :)

Tak Par.

Cytuj:
Niekoniecznie. Pisałam właśnie o tym wcześniej, że to ona mogła nimi pokierować.

O tym dlaczego uważam wersje z Odem za błędną już pisałem teraz czas na Harena. Abigail przybyła to wioski stosunkowo niedawno, a Haren z Wiewiórkami handlował od miesięcy czyli zanim Abigail przybyła do wioski i nieźle na tym zarabiał.

Cytuj:
Aha, ale to, że jest słabsza gdy wydamy Abigail wskazywałoby na jej winę.

Dalej będę się upierał, że to kwestia mechanika. Poza tym jeśli ratujemy Abigail to ona nas leczy, a jeśli nie to wieśniacy pomagają nam walczyć z bestią i przez to może się wydawać, że walka jest łatwiejsza. Choć jak mówię to kwestia mechaniki. Poza jednym wyjątkiem ta walka nigdy nie sprawiła mi problemów.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 06 sty 2013, 18:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, co do walki, na wielu forach była o tym dyskusja i w ok 80% przypadków jeśli wydamy Abigail bestię dużo łatwiej pokonać. Niezależnie od leczenia czy wieśniaków. Ma słabsze ataki i mniej życia.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 06 sty 2013, 18:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Czytałem dyskusje na ten temat i pewne osoby tak jak ja uważały, że to kwestia mechaniki. Pierwszy raz słyszę, że bestia ma mniej punków życia i słabsze ataki. Jesteś tego pewna Par?

Widziałem na jednym forum, że niby, że CD - Projekt potwierdziło, że Abigaili jest winna, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tego newsa. Jest jeszcze jedno wytłumaczenie tego, że bestia jest silniejsza jak nie wydaliśmy Abigail. Niby bestia miałaby być słabsza wtedy kiedy zginie osoba, która ją przyzwała, ale bestia czerpie siłę z nienawiści, a jak nie oddamy Abigail wieśniakom to ich nienawiść tylko wzrasta. Natomiast jak oddamy to na chwilę się uspokajają, bo ją na jakiś czas zaspokoili, ale później dalej by robili to samo i bestia by wróciła. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 06 sty 2013, 19:25 przez Shartan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 06 sty 2013, 19:00 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Seria Mass Effect,Seria Wiedźmin, Seria AC
Shartan napisał(a):
Czytałem dyskusje na ten temat i pewne osoby tak ja uważały, że to kwestia mechaniki. Pierwszy raz słyszę, że bestia ma mniej punków życia i słabsze ataki. Jesteś tego pewna Par?

Widziałem na jednym forum, że niby, że CD - Projekt potwierdziło, że Abigaili jest winna, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tego newsa. Jest jeszcze jedno wytłumaczenie tego, że bestia jest silniejsza jak nie wydaliśmy Abigail. Niby bestia miałaby być słabsza wtedy kiedy zginie osoba, która ją przyzwała, ale bestia czerpie siłę z nienawiści, a jak nie oddamy Abigail wieśniakom to ich nienawiść tylko wzrasta. Natomiast jak oddamy to na chwilę się uspokajają, bo ją na jakiś czas zaspokoili, ale później dalej by robili to samo i bestia by wróciła. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Bardzo dobra koncepcja ale nikt właściwie nie wie co wyprawiali mieszkańcy podgrodzia po odejściu Wiedźmina. W Wyzimie Klasztornej można napotkać wzmiankę o Masakrze na podgrodziu ale nie wiem czy chodzi o tą masakrę z naszym udziałem że ludzie poumierali,bestia ich zabiła itp. Czy może jednak chodzi o coś całkiem innego.

Mam nadzieję że ktoś rozwieje moje wątpliwości ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 12   [ Posty: 113 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona