Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 21 sty 2021, 05:29

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 5   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Łowca Głów
PostNapisane: 21 sie 2013, 12:11 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Odbiegając od rozwijanego tutaj wątku powiem wam, że łowca głów Jean-Pierre (niezależnie od tego, czy uważacie ich za jedną, czy dwie osoby) to... moja ulubiona postać. Szkoda, że w Cenie Neutralności i Efekcie Ubocznym nie doczekał się jakiejś znaczącej roli, bo to postać mająca wielki potencjał. Pogromca wiedźminów, płatny zabójca, kapitan najemników, rywal Wielkiego Łowczego Królewskiego, wielbiciel Leo Bonharta, pochodzący z pacyfistycznego kraiku Toussaint... prawda, że multum możliwości do zrobienia fabuły? Strasznie niedoceniona postać! :p1:.

PostNapisane: 21 sie 2013, 16:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up - po prostu postać poboczna. Nie miał grać wielkiej roli a tylko "pilnować" naszego wiedźmina.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 21 sie 2013, 17:31 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

No, właśnie żałuję, że nie miał...

Tytuł: Łowca Głów atakuje - pomocy!
PostNapisane: 04 paź 2013, 06:01 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Mam taki problem, który wprawdzie dodaje mojej grze nieco emocji i dramatyzmu, ale na dłuższą metę staje się dosyc uciążliwy. W akcie I urządziłem rzeź NPC-om zgromadzonym w Zajeździe (w tym najemnikom). Pojawił się Łowca Głów i dałem mu 1000 orenów. W akcie II w nocy pozabijałem trochę strażników miejskich i rycerza zakonnego. Łowca głów znów przyszedł... i powiedział niedubbingowaną kwestię: "Uprzedzałem cię. Teraz złoto nic ci nie pomoże. Przynajmniej pokaż, co potrafisz". No i teraz wszędzie, jak wychodzę z jakiejś lokacji, to łowca już tam na mnie czeka z tą samą kwestią. Na szczęście dosyc późno wyciąga broń, więc mu uciekam, ale np. na takiej malutkiej Grobli to potrafi utrudnic życie. Jest jakiś skuteczny sposób, żeby go na zawsze się pozbyc, czy trzeba czekac do aktu III?

PostNapisane: 04 paź 2013, 09:21 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Po raz ostatni bawię się w alpejskie kombinacje z przenoszeniem Twoich wypocin - nie raz pisałeś w tym wątku, więc po co zakładasz nowy?
Lojalnie ostrzegam, że jeżeli raz jeszcze zobaczę, że spamujesz, dublujesz wątki lub łamiesz jakikolwiek punkt regulaminu forum, dostaniesz ode mnie bana do końca życia i na 3 dni dłużej.

Obrazek

PostNapisane: 04 paź 2013, 12:39 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Przepraszam, ale nie wypadało pisac jednego posta pod drugim, poza tym bałem się, że nikt mi nie odpowie w poście sprzed dwóch miesięcy.

PostNapisane: 04 paź 2013, 13:30 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
W tym momencie, jedyna rzecz, której powinieneś się obawiać, to podnoszenie mi ciśnienia.

Nikt Ci nie każe pisać jednego posta pod drugim - używaj opcji "edytuj" - to nie boli. A jeśli z przyczyn technicznych nie możesz edytować poprzedniej wiadomości, to wystarczy wspomnieć o tym w kolejnej.

A teraz koniec offtopu - pytania i zażalenia przyjmuję na PW.

Obrazek

PostNapisane: 28 paź 2013, 15:35 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Wiecie, że łowca głów pojawił się również w przygodzie fanowskiej "Król Żebraków"? Tym razem jednak nie odegrał takiej negatywnej roli, siedział tylko w karczmie Jankiela i trochę podpijał sobie, trochę się użalał nad sobą, a jeżeli Geralt zdecydował się na zamordowanie Paca zamiast pomóc wieśniakom, to zobaczymy, jak łowca z mieczem walczy z bandytami nekromanty.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 5   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5