Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 15 sty 2021, 23:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 38 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ulubiony akt?
Prolog 0%  0%  [ 0 ]
Akt I 12%  12%  [ 4 ]
Akt II 24%  24%  [ 8 ]
Akt III 12%  12%  [ 4 ]
Akt IV 45%  45%  [ 15 ]
Akt V 0%  0%  [ 0 ]
Epilog 6%  6%  [ 2 ]
Liczba głosów : 33
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ulubiony akt w Wiedźminie.
PostNapisane: 25 lut 2013, 07:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
Zabrzmiało jak wspomnienie traumatycznego przeżycia :P

PostNapisane: 25 lut 2013, 14:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Nie wiedziałem, że bajki Disneya to traumatyczne przeżycia. :D
Patrząc na to : http://www.youtube.com/watch?v=9hHVHsK9MW4 bajki Disneya wypadają jeszcze lepiej :D

PostNapisane: 27 lut 2013, 21:32 
Adept analogów
Adept analogów

Cytuj:
Głos Pani Jeziora powala, dobrany jest wręcz cudownie :)

Wypada mi się jedynie pod tym podpisać, aktorka podkładająca głos pod Panią Jeziora powinna otrzymać specjalną premię. Dzięki jej niezwykłemu dubbingowi oraz muzyce, ta scena ma w sobie jakąś magię.

PostNapisane: 28 lut 2013, 16:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
Jeżeli kiedyś w Polsce będzie olimpiada to Ona powinna nieść ogień! :D

PostNapisane: 14 mar 2013, 10:55 
Casual
Casual

Gra w: Wiedźmin
Mi w pierwszej części Wiedźmina najbardziej spodobał się Akt IV. Głównym powodem jest ciekawa fabuła tego rozdziału. Mamy przygotowania do wiejskiego, pięknego wesela, który obfituje wręcz w dawny słowiański folklor, co świadczy wręcz o kapitalnym klimacie. Mamy również krajobrazy, które po prostu promieniują przepięknymi widokami. Ponadto jest też ciekawa muzyka, postacie, zadania itd. W tym akcie można się poczuć jakbyśmy brali w tym wszystkim udział, można odnieść wrażenie, że sie jest po prostu uczestnikiem tych wszystkich wydarzeń. Naprawde, twórcy mieli fantastyczny pomysł na stowrzenie czegoś tak wspaniałego.
To jest mój ulubiony rozdział z całego Wiedźmina 1. Ale moim zdaniem wszystkie akty są naprawde super, zawierają mnogość ciekawych zadań oraz trudne wyobry moralne, które mogą nam pokazać jakimi ludźmi tak naprawde jesteśmy i co jest dla nas najważniejsze. Rzadko która gra ma takie rzeczy do zaoferowania.

PostNapisane: 15 mar 2013, 19:00 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: RPGi, obecnie Risen
Ja najbardziej lubię Akt III. Nie przez fabułę czy coś, ale za klimat tej dzielnicy (chyba Targowej) gdzie mieszkała Triss. Wszystko jest takie pełne radości, ludzie nie przejmują się tam jakąś Salamandrą i przestępczością. Tam jest po prostu wesoło! I nawet ta dzielnica, która grała pierwsze skrzypce w Akcie II (nie pamiętam nazwy) wygląda jakoś... pogodniej!

PostNapisane: 20 lip 2013, 16:12 
Casual
Casual

Wybrałem II, ale teraz jednak zmieniłem zdanie i uważam, że III. Mam dalej w tej sprawie dylemat. Mimo to ostatecznie III jakoś wygrywa. Kiedy wychodzimy z kanałów zastaje nas ponura Wyzima Klasztorna (czy jakoś tak). Za to wychodząc już z Domu Triss zastajemy bodajże Plac Natalisa, arystokrację bawiącą się przy śpiewającej grupie. Akt II jest cudowny, ale nie ma w nim tego czegoś co możemy zastać w urzędzie, nie mam na myśli pracownic tylko narzekania mieszkańców. No i w Akcie III i tak możemy zwiedzić Klasztorną.
Akt I też mógłby być moim ulubionym. Głównie za ten ponury klimat. Mi za to najmniej podobał się właśnie Akt IV, no chyba, że liczyć Prolog. Prolog mi się jakoś nie spodobał. Dla mnie gra właściwa zaczęła się po wejściu do karczmy na Podgrodziu. Od razu zbombardowano nas klimatem.
Podsumowując, za taki pogodny nastrój i klimacik pierwsze miejsce dostaje akt III, świetnie pokazuje taką sielankę arystokracji która nie przejmuje się właściwie niczym, za rajcę miejskiego w zamtuzie i za muzykę.
Akt II miał świetny klimat zadanie ze spotkaniem u Shani, dom detektywa, Miś Kudłacz...prawie I miejsce.
Akt I dostaje trzecie miejsce. Głównie za ten ponury nastrój.

PostNapisane: 05 sie 2013, 14:46 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Akt II to mój faworyt, gdyż tutaj w końcu otrzymujemy srebrny miecz na potwory, wykonujemy najwięcej zadań pobocznych plus skomplikowana intryga, wspaniałe, zróżnicowane postacie i masa niewyjaśnionych tajemnic.

PostNapisane: 07 sie 2013, 19:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Trudna decyzja. Zaznaczyłam pierwszy, bo akcja jest tam bardzo... skoncentrowana, ale sama teraz nie wiem czy nie trzeci. Lub prolog... (ze względu na obecność innych wiedźminów).

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 07 sie 2013, 20:18 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Paranormal napisał(a):
Zaznaczyłam pierwszy, bo akcja jest tam bardzo... skoncentrowana, ale sama teraz nie wiem czy nie trzeci. Lub prolog... (ze względu na obecność innych wiedźminów).

Prolog nie jest fajny, bo występuje tam strasznie mało postaci, przestrzeń akcji jest niewielka i Geralt niewiele tam może zrobić.

Akt I to trochę kicha, bo tutaj wiedźmin zna tylko dwa znaki, podczas gdy trzy kolejne dopiero na bagnach w akcie II może sobie przyswoić, a wtedy nikomu się nie chce ich ulepszać, skoro przyzwyczaja się do Aardu i Igni, a z czasem od tego drugiego się uzależnia. Poza tym boss Bestia - co to w ogóle jest? Nie ma muzyki do walki z bossem, tylko muzyka do walki z potworami, a w dodatku można tego przerośniętego barghesta OGŁUSZYĆ AARDEM? Moja walka trwała przez to kilka sekund! Brak srebrnego miecza też nie jest taki super, ale da się przeżyć.

Akt III jest trochę dziwny, bo w nocy wyłażą kikimory i Salamandry, a ciągle chodzimy w trybie bezpiecznym.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 4   [ Posty: 38 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona