Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 18 sty 2021, 17:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 7   [ Posty: 69 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Adda i Vincent
PostNapisane: 08 sty 2013, 17:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

A pamiętasz co dokładnie mówią o Addzie w akcie 3
Spoiler:

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 08 sty 2013, 22:40 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Shartan, proponuję przenieść resztę dyskusji na temat wzmianek o Addzie w drugiej części gry tutaj: viewtopic.php?f=70&t=1171 , niniejszy wątek niechaj wróci do swej pierwotnej formy, bo za bardzo się tu rozkręciliśmy w kierunku dwójki ;)

Obrazek

PostNapisane: 13 sty 2013, 20:26 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Wiedźmin, Mount & Blade
Vincent, nie zasłużył na śmierć i mimo tego, że na początku nie chciał się zmienić oszczędziłem go. Trudno było mi się jednak pogodzić ze stratą jego włosia bez którego nie przyrządziłem eliksiru mutagennego. Był dobry człowiekiem, zasłużył na mój szacunek i wdzięczność - dlatego przeżył. Ponadto później doprowadziłem do tego, że dzięki wielkiej miłości Carmen Vincent czar został przełamany, a kochankowie się połączyli

Jeśli chodzi o samą Addę - raz ją uśmierciłem raz ocaliłem. Moim jednak zdaniem tam, w krypcie nie zasłużyła na śmierć - to magia Ostrita, czy też grzech kazirodztwa doprowadziła do zamiany królewny w strzygę. Mimo to uważam, że córka króla była pyszna i arogancka. Dodatkowo chciała przejąć tron dzięki pomocy Salamandry dlatego, nie darze ją szacunkiem i gdybym miał ją osądzić następnym razem, żadne argumenty o czarach nie uratowałyby jej przed stryczkiem.

Lord

PostNapisane: 13 sty 2013, 20:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Skoro już mowa o charakterze Addy, to wydaje mi się, że pasuje idealnie na żonę dla Radowida, a Wy jak uważacie?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 14 sty 2013, 19:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
On Srogi, Ona... hmmm, Puszczalska? :D

PostNapisane: 14 sty 2013, 19:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Raczej miałem na myśli, że też ją ciągnie do władzy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 14 sty 2013, 22:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
Oj ciągnie. Zabawa z Salamandrą właśnie tym była spowodowana, obietnicą władzy. Cóż, dziewczę niepocieszone było ;)

PostNapisane: 17 lut 2013, 16:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Vincenta zabiłem tylko raz - by zobaczyć jakie będą efekty. Ale i tak strasznie chu...kiepsko mi się grało, bo miałem wyrzuty. Nie wiem, czy jest opcja by go zostawić ze swoim wilkołactwem, ale moim zdaniem byłaby to najgorsza opcja, odczarowanie jest jedyną słuszną. Wykorzystywał swój dar, lub przekleństwo słusznie, do obrony niewinnych, walki z przestępczością, ale tak jak wspomniał (chyba) Geralt - ten dar w końcu stanie się silneijszy od niego i wtedy zacznie zabijać nawet niewinnych. Wtedy nawet po odczarowaniu bylby już tylko potworem, a wtedy trzeba by było go zabić.

Adda - owszem, skumała się z Salamandrą, ale mimo to ją zawsze oszczędzałem. Nie usprawiedliwia jej to, że jest rozpieszczoną pannicą, ale to, że była nieco niedorozwinięta umysłowo, mogła nie wiedzieć naprawdę co robi. Poza tym Geralt jest wiedźminem, nie wyrocznią. Jest zlecenie - wykonuje je. A każdy wie, że największą satysfakcję wiedźminowi daje zdjęcie klątwy. No i Foltest. Lubię gościa, jest dobrym królem (w sumie był, dopóki nie spotkał Letho %) ), nie chciałbym, by się załamywał z powodu śmierci córki, nie tylko dlatego, że go lubię, ale mogło by to negatywnie wpłynąć na jego rządy.

PostNapisane: 17 lut 2013, 20:10 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Vincent równy gość nie zabiłem go nigdy chociaż kiedyś wbrew sobie to zrobię tylko po to by zobaczyć co się stanie ale on na śmierć nie zasługuje powody podali inni.
Ada zdzira pod klingę jak znalaz nie z powodu klątwy ale z tego jakim jest człowiekiem i nic jej nie usprawiedliwia a argument że jest człowiekiem jest dla mnie słaby bo ludzie to największe bestie i są myślącymi istotami a mimo to robią takie akcje a bestie maja tylko swój instynkt więc nic się nie poradzi.
Mimo to jeszcze nie miałem przyjemności jej zabić bo jej życie dawało więcej korzyści ale jak tylko naprawie mojego PC to ją sprzątne.

Aedd Gynvael-Przybysz

PostNapisane: 17 lut 2013, 21:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
@up

Zabicie Vincenta daje tylko to, że nie pomoże nam pod koniec 3 aktu, a w piątym akcie i epilogu Carmen zrobi nam wyrzuty i ogółem będzie miała przez nas niesamowitego pecha w życiu. Wielebny, wywalenie z domu, zabity ukochany...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 7   [ Posty: 69 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona