Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 14 lip 2020, 00:47

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Koniec gry
PostNapisane: 12 lip 2010, 11:09 
Casual
Casual

Witam właśnie ukończyłem wiedźmina i niewiem jednej żeczy-mianowicie kim jest postać w ostatnim filmiku czy to był Berengar?Z gór dzięki

Tytuł: Re: Koniec gry
PostNapisane: 12 lip 2010, 11:21 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Tego do końca na 100% nikt nie wie i w tym cały smaczek ;)
Pamiętam, że mnie w pierwszym momencie też przyszedł do głowy Berengar, a później zaczęłam się zastanawiać czy to nie Lambert - to było by intrygujące.
Domysłów jest tyle co i graczy.

Obrazek

PostNapisane: 12 lip 2010, 11:27 
Cuda Thedas

Gra w: Wiedźminy, AC, DA
Berengar? Lambert?! Ani jeden ani drugi nie maja interesu w tym zeby zabijac Foltesta. Ja osobiscie wierze w cudowne nawrocenie Berengara (zwykle gram tak zeby nawet przy wspolnej walce z Azarem go ocalic. Taki fetysz) a Lambert? Nie posadzalabym go o takie ekstawagancje.. :)
Fajnie by bylo gdyby okazalo sie ze mamy do czynienia z jakims nowym bractwem wiedzminow albo czyms wiedzminopodobnym (eksperymenty Salamandry tez costam przyniosly). Z tego co pamietam to juz jakis czas temu REDzi wypuscili filmik z gry w ktorym aby ukazac system walk, pokazali walke Geralta z podobnym asasynem.

PostNapisane: 25 sie 2010, 17:41 
Casual
Casual

Gra w: Wiedźmin, Assasin's Creed 2, Modern Warfare 2, Call of Duty 4, Drakensang: The Dark Eye
A ja jeszcze tutaj dopiszę- u mnie Berengar zginął, postać w filmiku i tak sie pojawiła. Ponad to wszyscy widzieli twarz tego napastnika, który w ogóle nie przypominał ani Lamberta, ani reszty z Wiedźminów. Wiedzmini posługiwali się w grze raczej jednym mieczem (srebrnym, lub stalowym), w książce podobnie. Nie było mowy o żadnym Wiedźminie walczącym ze sztyletami, jak i w powieści nie było też wspomniane o jakimś innym. Ja doszedłem do wniosku, że jednak te mikstury i reszta rzeczy z Kaer Morhen przeciekła gdzieś do jakichś właśnie zabójców, którym udało się stworzyć Wiedźmina bez problemu. Postać na końcu musiała być wiedźminem- Geralt, jako mutant, był 4 x szybszy od człowieka, więc, gdyby był to homo sapiens,nie powinien sprawić naszemu bohaterowi większych problemów. Natomiast w outrze było widać, że walka gbyła dla niego trudno, jak i sam napastnik był bardzo szybki. I na koniec jeszcze jeden niepodważalny fakt- proszę przyjrzeć się oczom wiedzminów, jak i napastnika. Widać między nimi podobieństwo, a większość wie, że mieli oni specyficzne oczy (w razie czego odsyłam do książki- ich oczy po mutacji wyglądały inaczej- umieli rozszerzać i zwężać swoje źrenice, aby widzieć lepiej w ciemnościach, co niektórych ludzi wprawiało w strach). Dlatego myślę, że postać na końcu była Wiedźminem, jak i reszty zabójców w Dwójce będzie mutantami.

W spoilerze zamieszczę zdjęcia oczu Geralta, Zabójcy i Foltesta, widać bardzo dobrze, że jest on mutantem (może nawet inaczej zmutowanym niż wiedźmini), co do tego nie ma wątpliwości. Oczy Foltesta są normalne, ludzkie. W oczach tych dwóch można zobaczyć, że są inne niż zwykłę.

Spoiler:

PostNapisane: 25 sie 2010, 18:06 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Racja - to, że był to wiedźmin (mutant-zabójca) jest dla mnie pewne. Poza tym w walce widać, że dobrze znał czuły punkt Geralta i z łatwością to wykorzystał wybijając naszego wiedźmaka z rytmu. Ale tylko na chwilę ;)

Obrazek

PostNapisane: 27 sie 2010, 09:46 
Morelowaa Dziffka

Z tego co zapamiętałem z sagi, są trzy szkoły wiedźmińskie. Porównując Bonhartowe medaliony, do oznaczeń stylów walki w grze, dałoby by się pomyśleć, że iście szatański zabójca-wiedźmin mógłby być szkolony w stylu szybkim - szkoła kota.

PostNapisane: 02 lis 2010, 10:28 
Casual
Casual

Gra w: Metin2, Aika, The Witcher
Apricot napisał(a):
Z tego co zapamiętałem z sagi, są trzy szkoły wiedźmińskie. Porównując Bonhartowe medaliony, do oznaczeń stylów walki w grze, dałoby by się pomyśleć, że iście szatański zabójca-wiedźmin mógłby być szkolony w stylu szybkim - szkoła kota.

Zgadzam się, lecz jest jeszcze jedna rzecz:

Jaki interes ten zabójca miałby w zabijaniu "brata" wiedźmina?

PostNapisane: 02 lis 2010, 12:29 
El Bastardo

Gra w: Klasy
Pamkoum napisał(a):

Jaki interes ten zabójca miałby w zabijaniu "brata" wiedźmina?

W gwoli ścisłości, wiedźmin zabójca chciał zamordować Foltesta, nie Geralta.

PostNapisane: 02 lis 2010, 13:18 
Casual
Casual

Gra w: Metin2, Aika, The Witcher
Ahh... Pomyłka. Chodziło mi o tą walkę po zauważeniu napaści na Foltesta przez Geralta.

Zabójca jako był zwinny mógł równie dobrze zwiać, zamiast walczyć.

PostNapisane: 04 lis 2010, 18:38 
Morelowaa Dziffka

Chyba, że ów domniemany wiedźmin był renegatem. Znał Geralta, i wiedział, że ten będzie go chciał zabić, jako że jest wiedźminem "etatowym".

Nawet jeśli nie to, to czyste wypełnienie misji. Jeśli zabiłby Geralta, bez problemu zabiłby Foltesta.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona