Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 14 lip 2020, 01:41

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koniec gry
PostNapisane: 13 lut 2011, 17:10 
Casual
Casual

Ja stawiam, że był jeden z udanych eksperymentów Aldersberga. W końcu napominał coś o stworzeniu istoty idealnej, bez uczuć, co dawałoby im przewagę nawet nad wiedźminami. Może to jest właśnie ta istota idealna? Jeden z tych wyższych braci? Cóż, zdaje się, że to ma być osią fabularną drugiego "Wieśmina", więc zapewne się przekonamy ;)

PostNapisane: 14 lut 2011, 16:10 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Seria Wiedźmin
Przecież on chciał zabić Foltesta-Króla Temerii.A jaki podtytuł ma 2 część?Zabójcy Królów.Ja stawiam że to był posłaniec tego łysego z trailera.

Wielki Komtur - Zakon Płonącej Róży

"Zabić Wiedźmina - Kur*iego syna!"

PostNapisane: 19 lut 2011, 09:47 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedźmin
Ja również uważam, że to był wysłaniec może uczeń. Ten koleś z jaskini miał taki sam medalion, proponował że przyniesie kolejne koronowane głowy, a i jeszcze ta jedna co leży na pieńku, też króla. Na pewno dowiemy się więcej podczas gry (JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ), którą niedługo otrzymamy ;)

PostNapisane: 21 lut 2011, 17:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Na filmiku gość jest niesamowicie szybki.Potrafił sparować ataki białego wilka.Zmutowane oczy mówią że zabójca jest mutantem.To nie mógł być eksperyment salamandry bo bracia zakonni nie mieli własnej woli,a po zabiciu wielkiego mistrza nikt nie mógł wydawać rozkazów a bracia (pewnie) byli zabijani przez wojsko.

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 23 lut 2011, 20:49 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Vesemir wspomniał, o innych szkołach. Ten mógł być z Szkoły Kota.

PostNapisane: 23 lut 2011, 20:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Zawal przed czterdziestką
Biszkoptex ma racje.To jest możliwe ale nie widzę motywu zabijania Foltesta ;)

Obrazek

AG - BÓG IMPERATOR

CLICK

PostNapisane: 23 lut 2011, 22:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: StarCraft II, World of Warcraft, Hearts of Iron III, Wargame.
Hmm...W sumie mógłby być ów (niedoszły)zabójca króla wiedźminem-renegatem. Podobnie jak Berengar, który darzył wiedźminów szczerą nienawiścią i postanowił ich zdradzić wdając się w układy z Salamandrą. Co prawda ten domysł ma swoje dziury, ale zawsze coś może w tym być(jak w prawie każdym domyśle) ; )

PostNapisane: 23 lut 2011, 23:10 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Aga napisał(a):
Ani jeden ani drugi nie maja interesu w tym zeby zabijac Foltesta.
Nikt nie pomyślał o Nilfgaardczykach? Co prawda sagi nie czytałem i nie wiem nawet, czy ten kraj się w niej pojawia, ale w jednej z ksiąg dostępnych w grze pojawia się wpis mówiący, że mieszkańcy tej krainy nie pogodzili się z przegraniem wojny. Jeśli wiedźmińskie tajemnice weszły w obieg, nilfgaardzki wywiad mógł być pierwszą organizacją, która byłaby zainteresowana ich posiadaniem. W końcu "lepsza" wersja wiedźminów to dobra broń w razie napadu na Temerię, nie?
Nie muszę chyba mówić, jaki interes miałby Nilfgaard w głowie Foltesta toczącej się po posadzce.

PostNapisane: 25 mar 2011, 14:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedźmin ]:->
Nie wydaje mi się, żeby był to wiedźmin z innej szkoły. Nie pamiętam już jakie stosunki panowały między szkołami, ale jakoś mi się to nie klei. Po co inna "wylęgarnia" wieśków miałaby zabijać króla Temerii?
Z tego co pamiętam (mogę się mylić) uczucia wyższe były domeną tylko jednego wiedźmina, naszego Geralta.
Wiedźmin renegat - tutaj też coś mi nie pasuje... Po co takowy pakowałby się w ogromną aferę polityczną jaką jest zamach na króla? Dla złota? Renegaci napadali wszystko co się rusza i wszędzie gdzie można było się dostać.
Poza tym w jedynce ukazane są wydarzenia mające miejsce po zakończeniu sagi. Vesemir wspomina o tym, że po pogromie wiedźminów zostało niewielu i nie ma kontaktu z innymi szkołami. Może dlatego, że już nie istnieją? Moim zdaniem powstała druga "Salamandra" tyle że działa na o wiele większą skalę, na skalę światową. Krążące po Temerii wiedźmińskie tajemnice przypadły w udziale tego nowego kartelu i eksperymentują. Ten zabójca mógłby być jednym z pierwszych udanych prototypów nowych wiedźminów (nie chodzi mi tu o Braci Większych, bo te bezwolne storzenia napewno wyginęły po śmierci de Aldersberg'a) i po prostu wysłany został na próbę. Nie podołał, więc tajemnicza organizacja musi bardziej się postarać i ulepszyć swoich assasynów.

Niezła bajeczka, przyznajcie ^^

Wszelkie niejasności na bank zostaną wyjaśnione w maju (o ile, miejmy nadzieję termin premiery się nie zmieni) po wyjściu tak wyczekiwanego Wiedźmina 2. Cierpliwości ;)

PostNapisane: 30 mar 2011, 18:58 
Aedd Gynvael

mej_dej napisał już to co myślę o innych szkołach, renegatach, i eksperymentów salamandry,
Nie pasuje mi też Nilfgaard. Osobiście podejrzewałbym loże czarodziejek ale też się nie zgadza.
Wracając do szkół były trzy, każde z mutagenami, recepturami i zapiskami, wystarczyłoby znać tylko położenie tych szkół...

Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 31 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona