Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 17 sty 2021, 21:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]

Najlepsze muzyki bitewne
Boss theme 40%  40%  [ 6 ]
Human theme 7%  7%  [ 1 ]
Order theme 33%  33%  [ 5 ]
Salamandra theme 20%  20%  [ 3 ]
Monster theme 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 15
Autor Wiadomość
 Tytuł: Muzyka bitewna
PostNapisane: 13 lip 2011, 18:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
To, że Wiedźmin ma wspaniałą muzykę, jest wiadome. Wg mnie najlepsze są utwory odtwarzane podczas walk :) Można je przesłuchać w folderze gry >Data>Music
Postanowiłem zrobić ranking najlepiej wpadających w ucho z każdej kategorii :)

Boss - 1 i 4 najlepsze [btw, najwięcej ich jest - aż 5, co jest dziwne - bossów wszak jest tylko kilku(nastu)]
Human - tu tylko 2 do wyboru, ale pierwsze lepsze bez wątpienia IMO
Monster - 1, pozostałe dwa raczej słabe jak na Wiedźmina
Order - 1 i 4
Salamandra - 1 i 3 (3cia jest jak dla mnie chyba najlepszą wiedźminską muzyczką :))

Ankieta ma możliwość oddania aż 2 głosów, bo mnie np. ciężko jest się zdecydować i daję Salamandrę i Boss.

Tytuł: Re: Muzyka bitewna
PostNapisane: 13 lip 2011, 21:15 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedźmin 2
Boss za te pierd*lniecię na samym początku tą gitarą do walki ;D z walk właśnie to i te dalsze trzymające w napięciu mocno szarpane skrzypce ;D poezja ;D o wiele lepsze od W2

PostNapisane: 27 gru 2012, 03:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
Ulubione to Boss 1 i 3, oraz wszystkie salamandry. Również uważam że monster 2 jest genialne (zwłaszcza te bębny pod koniec, no mistrzostwo), ale jest tylko jeden.

PostNapisane: 27 gru 2012, 13:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
Nie pamiętam teraz dokładnie jak nazywa się ten kawałek, ale moim nr 1 jest ten z walki z javedem i Magistrem pod wieżą :)

PostNapisane: 27 gru 2012, 14:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lokalizacja: Zgubiłem się w lesie, posty piszę ze smartfona, którego nie mam
Gra w: Gry Fallout (te dobre), Dark Souls 2, Żywot Ludzki: The Game- serwer: Polska full PVP
@up

Hmm...wydawało mi się, że gra tam losowy "boss battle", ale jakoś zawsze miałem ten tem sam, więc najpewniej jest to Boss Battle 4.

PostNapisane: 28 gru 2012, 10:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
Sprawdzę dzisiaj :)

PostNapisane: 19 sie 2013, 09:16 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Temat niedługo przekroczy rok od założenia, ale będzie wielką szkodą, jeśli nikt na niego więcej nie zwróci uwagi, bo... muzyka "battle" w Wiedźminie 1 jest jedną z najlepszych w historii RPG, przewyższa nawet Heroes of Might and Magic, wszystkie części! Najfajniesze brzmienie mają wszystkie kawałki zakonu:
1. gwałtowny, groźny, doskonale wpadający w ucho i niekonwencjonalny, współczesne brzmienie pasuje tutaj i dodaje adrenaliny, odzwierciedla fanatyzm i gotowośc na wszystko członków Zakonu
2. z oficjalnego soundtracku - "To arms", wyziera z niego świętośc misji i poświęcenie dla misji, ostatnie chwile rycerza zakonu w walce przed chwalebną śmiercią
3. znakomite brzmienie, uwielbiam dźwięk trąbki, utwór oddaje gotowośc do boju i chęc szerzenia misji przez młodego zakonnika, który nie lęka się niczego
4. pierwotnie to miał byc utwór do walki z golemem (tak się kiedyś nazywał) - rycerz zakonny przeżywa swoje pierwsze walki, uświadamia sobie, jaki naprawdę jest świat, środek jego działalności dla Zakonu, końcówka trochę monotonna, ale całośc wyśmienita

Boss Battle:
1. Heavymetalowe brzmienie w średniowiecznych plenerach okazało się strzałem w dziesiątkę. Osiąga przy nim szczyt! Znakomity, bez dwóch zdań, acz mógłby byc dłuższy...
2. Spokojny, ale z lekka niepokojący, ułożenie rytmu przyprawia o dreszcze i robi się chłodno na karku
3. Utwór z oficjalnego soundtracku - "Mighty", mistrzostwo i wirtuozeria! Adrenalina dalej jest mimo mniej prymitywnego stylu, genialny rytm, zawsze chcę tego słuchac w walce z bossami
4. Najbardziej monotonny, trzyma w niesamowitym napięciu, doskonale oddaje trudny, kryzysowy moment w walce z przeciwnikiem, kiedy siły się niebezpiecznie równoważą...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]