Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 22 sty 2021, 13:13

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Ulubiona strona
Zygfryd - Zakon Płonącej Róży 30%  30%  [ 29 ]
Yeavinn - Scoia'tael 21%  21%  [ 20 ]
Mam-was-wszystkich-w-dupie-;) czyt. neutralna 49%  49%  [ 48 ]
Liczba głosów : 97
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Strona konfliktu
PostNapisane: 31 lip 2011, 09:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
ShakalakaxD napisał(a):
Daimonion napisał(a):
No bez jaj... Dlaczego mnie w neutralnej ścieżce nie udało się go oszczędzić? Próbowałem, a ten gad rzucił się na mnie z mieczem! Trzeba będzie przejść jeszcze raz, dokładnie sprawdzić... Dzięki za info, bo w sumie to szkoda mi go było. Podejrzewam, że wtedy w dwójce pojawi się w LocMuinne? Patrzcie, jak to człowiek uczy się przez całe życie :)

Który moment w grze masz na myśli z tym rzuceniem się na cb Yeavinna? Akt 5?

On mówił o Zygfrydzie.
Swoją drogą, ten dialog z nim nie jest taki oczywisty. Ja wybrałem najpierw pierwszą opcję - "Zabijając niewinnych?" bo wydawała mi się mniej agresywna. A tu Geralt wyskoczył "wyciągaj miecz"...
Okazuje się, że akcja "pokojowa" uruchamia się poprzez drugą opcję dialogową. Tyczy to się zarówno naszego rycerza, jak i terrorysty.

PostNapisane: 31 lip 2011, 21:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Dog0Lord napisał(a):
ShakalakaxD napisał(a):
Daimonion napisał(a):
No bez jaj... Dlaczego mnie w neutralnej ścieżce nie udało się go oszczędzić? Próbowałem, a ten gad rzucił się na mnie z mieczem! Trzeba będzie przejść jeszcze raz, dokładnie sprawdzić... Dzięki za info, bo w sumie to szkoda mi go było. Podejrzewam, że wtedy w dwójce pojawi się w LocMuinne? Patrzcie, jak to człowiek uczy się przez całe życie :)

Który moment w grze masz na myśli z tym rzuceniem się na cb Yeavinna? Akt 5?

On mówił o Zygfrydzie.
Swoją drogą, ten dialog z nim nie jest taki oczywisty. Ja wybrałem najpierw pierwszą opcję - "Zabijając niewinnych?" bo wydawała mi się mniej agresywna. A tu Geralt wyskoczył "wyciągaj miecz"...
Okazuje się, że akcja "pokojowa" uruchamia się poprzez drugą opcję dialogową. Tyczy to się zarówno naszego rycerza, jak i terrorysty.

Cóż, nie zwróciłam uwagi na jego poprzednią odpowiedź... ;)
Ja Zygfrydowi powiedziałam pierwszą wersję, bo mnie już wkurzał z tymi mutantami.... :zly:
A Yeavinnowi wywaliłam prosto z mostu: "Zbuduj coś!" :D

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

PostNapisane: 16 sie 2011, 19:51 
Casual
Casual

Zazwyczaj (no cóż, zawsze) przechodząc grę jestem neutralny - tak jak książkowy bohater Geralt.
Gdybym miał jednak wybrać Zakon, czy też Elfów oraz Krasnoludów walczących o wolność - wybrałbym buntowników. Dlaczego? Sam nie wiem - szanuję ich za to, że postanowili walczyć mimo tak beznadziejnej sytuacji w jakiej się znajdują.

Va'esse deireadh aep eigean...

PostNapisane: 22 sie 2011, 17:26 
Casual
Casual

Gra w: Wiedźmin 2 Zabójcy Królów, The Elder Scrolls III Morrowind, Assassins Creed.
No cóż, jeśli o mnie chodzi, to przeszedłem Wiedźmina 3 razy. 2 razy po stronie Zakonu i raz jako neutralny zabójca potworów. ; ) Zastanawiam się jak postąpiłby książkowy Geralt i staram się odtworzyć możliwie jak najlepiej jego wybory. A Scoia'tael ani trochę tu nie pasują. Przypomnę, że w książkach przynajmniej dwukrotnie zabijał Wiewiórki, a w rozmowie z Ciri (Krew Elfów) powiedział jej, że Elfy to rasa ginąca, że jest to tragiczne, lecz niestety czas ich panowania przeminął, dlatego Elfy chcą umrzeć z honorem. Czemu to piszę? Bo jestem ciekaw co powedzieliście Alvinowi w IV akcie o rasizmie. Myślę że pogląd na rasizm ma znaczenie głębsze, choć moze nie jest odzwierciedlone w grze pod kątem wyborów. Mimo wszystko sądzę, że książkowy Geralt pozostałby neutralny. Co mu do waśni dwóch mordujących się grup, niejedną wojnę widział. Dążył do pomszczenia Leo, odzyskania tajemnic i utraconej tożsamości. I oczywiście dziecka. ; )

PostNapisane: 30 sie 2011, 19:17 
Casual
Casual

Ja grę przeszedłem po stronie zakonu. Zawsze staram się poprzeć ludzi/być dobrym. ;) ;) ;)

PostNapisane: 30 sie 2011, 19:28 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: RPG wszelakie
Mogłabym polemizować ze stwierdzeniem, że w tej grze akurat Zakon reprezentuje dobro.
Oczywiście grę ukończyłam po wszystkich możliwych stronach, ale zdecydowanie najbliższa jest mi neutralność. Oczywiście, taką drogę wybrałby książkowy Geralt, poza tym zgadza się ona w największym stopniu z moimi przekonaniami- zarówno Zakon, jak i wiewiórki mają tyle za uszami, że nie jestem w stanie ich poprzeć z przekonaniem.

PostNapisane: 14 wrz 2011, 23:34 
Casual
Casual

Spór między ludźmi i nieludźmi trwa od tak dawna, że przestała ważna być tam jakakolwiek sprawa... Liczy się tylko to żeby wyrżnąć wpień (tu zależnie od strony) paru elfów lub ludzi.

Ani piękne słowa, machającego mieczykiem Zygfryda ( :p1: ), ani ukrywającego się po krzakach Yeavinna (:bandyta: ) guzik mnie obchodziły, więc wybrałem słynną wiedźmińską neutralność i patrzyłem z boku B) (czytaj zabijałem i jednych i drugich) jak Wiewiórki i Zakonnicy mordują się na ulicach Wyzimy.

PostNapisane: 15 wrz 2011, 12:53 
Mistrz pada
Mistrz pada

Zakon Płonącej Róży
Oczywiście za mutanty i pogromy ;)

PostNapisane: 20 lis 2011, 18:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

A moim zdaniem obie strony nie miały racji.
Zresztą co tam wiedźminom do polityki.
Trza neutralnym być.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 15 sty 2012, 00:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

NEUTRALNOŚĆ!! Grę przeszedłem chyba z 16 razy i tylko raz byłem za Zakonem i Elfami, neutralność jest najlepszą opcją! I zakon i elfy mnie wkurzają.. -.- obie strony nie mają racji i tyle! Szkoda że w W2 nie ma opcji neutralny.. :/

stay ugly

Aedd Gynvael - Sekretarz Miasta

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona