Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 10 lip 2020, 05:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ulubiona rasa
PostNapisane: 29 wrz 2010, 21:37 
Mistrz pada
Mistrz pada

No jako że nam tu forum umiera, taki mały temacik by było o czym pogwarzyć chodź chwilę :P

Wasza ulubiona rasa? Ludzie? Elfy? A może krasnoludy, rusałki, silvany, vrany czy inne niziołki? A jaka na drugim miejscu? A dla czego? :P

To może ja zacznę?
dziękuje

Otóż ulubioną moją rasą są... a no w sumie nie mogę się zdecydować :P To może jednak wymienię jakie lubię i za jakimi nie przepadam? Okej nie proście ^^

A więc lubię:
No krasnoludy lubię, taki krasnolud do walki i popijawki, jako pierwsze zrozumiały, że asymilacja z ludźmi to podstawa do przetrwania rasy. Wesołe, uparte, wierni z nich kompani.

Lykantropy też lubię hehe ^^ taka zmiana w wilkołaka jest "cool", a nawet "scool".
A poważnie to wilkołak Vincent był świetny, "Nocny Mściciel".

Bobołaki - oj biedne bobołaki tak mało już ich :( głównie pozamykane w rezerwatach lub pochowane w jaskiniach południowego Mahakamu czy Gór Amell, ale trwają dzielnie i nie idą kłaść ludziom głów pod topór jak elfy scoia'tael.

Co do ludzi to nie wszystkich lubię, ale niektórzy nie są źli, oczywiście nie mam nikomu za złe zabijania scoia'tael, byle nie ubijać cywili nieludzi! Oby Zakon pod wodzą Zygfryda się zmienił!

Nie lubię zbytnio elfów, teraz ludzie robią z nimi to co one same robiły z Krasnoludami, Gnomami i Bobołakami, ale cywilizowane elfy lubię, bo te potrafią być naprawdę dużo mądrzejsze od reszty przedstawicieli ich rasy.

No to tyle jeśli chodzi o moją małą elitę, teraz Wasza kolej! I naprawdę jeśli nikt tu nic nie napisze obrażę się na każdego po kolei!
Więc do roboty!! Nie dajmy umierać forum! ^^

EDIT: Jak ja mogłem zapomnieć o moich kochanych driadkach :** ;P??

Tytuł: Re: Ulubiona rasa
PostNapisane: 29 wrz 2010, 21:54 
El Bastardo

Gra w: Klasy
Zdecydowanie wampir, oczywiście wyższy, nie tam jakiś zwykły fleder czy garkain. Jako przykład podaję tu Regisa, bo z gry dużo ich nie ma, nie licząc Królowej Nocy.
Żyją dłużej niż elfy, dzięki czemu są zazwyczaj mądre (logicznie myśląc. Przez, dajmy na to 400 lat można się wiele nauczyć, nawet w ślimaczym tempie ;) ) i inteligentne. Jednak patrząc na ich zdolności również nie dają się strącić ze stołka pierwszeństwa. Niewidzialność, polimorfizm (tylko w pełnie księżyca), krew jako alkohol (przynajmniej nie muszą za niego płacić), etc. etc.
Sympatyczne skurczybyki.

PostNapisane: 29 wrz 2010, 22:22 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Ciekawą dla mnie rasą są elfy - oczywiście mowa tu o tych, jak to ująłeś Chire - cywilizowanych.
Moja sympatia do nich jest nieco abstrakcyjna i ma zabarwienie bardziej emocjonalne, niż racjonalne. Fascynuje mnie eklektyczna natura ich osobowości - z jednej strony to istoty dumne, patetyczne, uparte, zarozumiałe, otwarcie odnoszące się z pogardą do innych ras, a jednocześnie delikatne, uczuciowe i posiadające dużo wdzięku. Charakteryzują się również rozległą wiedzą na temat historii, wszelakich legend, nie można zarzucić im braku inteligencji i zdolności oratorskich. Są piękne, tajemnicze i jednocześnie potrafią być niebywale irytujące ^^

Oczywiście uwielbiam krasnoludy - walą prosto z mostu co im nie leży, są rubaszne, pierwsze do chlańska i do rozpierduchy. Fantastyczni kompani w trudnej podróży, szczerzy, oddani przyjaciołom i nieskomplikowani.

Z bardziej "potworzastych" ras dużą sympatią z mojej strony cieszą się wampiry wyższe - ponieważ Gawith mnie ubiegł, to nie będę tu powielać jego słów - zgadzam się z tymi poglądami. Mogę jedynie dodać, że z pewnością na mój stosunek do tej rasy miała wpływ postać Regisa z sagi wiedźmińskiej ;)

Obrazek

PostNapisane: 02 paź 2010, 11:40 
Mistrz pada
Mistrz pada

dwa posty :P to i tak więcej niż się spodziewałem :D

PostNapisane: 19 paź 2010, 19:08 
Casual
Casual

Gra w: Wiedźmin, AC 1,2
a co tam ze troche po czasie ... : D

Faktycznie, za elfami za bardzo nie przepadam, ale krasnoludy sa zarombiste

wilkołaki ... :bandyta:

wampiry B)

wampirzyce ]:->

no i masz 3 posty ^^

PostNapisane: 11 gru 2010, 08:46 
Casual
Casual

ja wilkołaki i karsnoludy nienawidze elfów

PostNapisane: 16 gru 2010, 23:50 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: RPG
Ja zdecydowanie lubię smoki, najbardziej te złote (pamiętacie Borha Trzy Kawki ? )

Prócz tego zdecydowanie NIEKTÓRE z wampirów i NIEKTÓRE z wilkołaków są fajne, a krasnoludy, ze swoim podejściem do kobiet, walki i piwa przypominają mi studentów polibudy, więc ich też lubię :P

Obrazek

PostNapisane: 23 sty 2011, 12:42 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Ulubione rasy? Mm... na pewno wampiry wyższe. Wyjątkowo przyjemne i inteligentne stworzenia. Z jednej strony dobrze, a z drugiej szkoda - że ich tak mało. Gdyby było ich jednak więcej, cóż to byłaby za tajemnicza rasa? :p
Elfy też przypadły mi do gustu... Ale te cywilizowane. A nie te, co dają się deptać i jeszcze robią z ludzi wielki problem. Okej, zaleźli im ludki za skórę, ale długousi też mogliby okazać trochę tolerancji. @@
A kto jest najlepszy do kufla? Krasnoludy! :D Uwielbiam krasnoludy i jest to zdecydowanie jedna z najmilszych ras "do towarzystwa".

PostNapisane: 07 lut 2011, 19:44 
Casual
Casual

To tak... Ja osobiście mam dwie ulubione rasy, które dosłownie wszystkim się różnią i są to dwa przeciwległe bieguny. Mianowicie: Wampiry Wyższe i Krasnoludy.

Wampiry wyższe są bardzo inteligentne i kulturalne co bardzo mi się spodobało gdyż w tym świecie (wiedźminlandzie) już nie ma chyba gentlemanów, no może obłąkani rycerze. Uwielbiam jednego wampira - Regisa szkoda, że już nie żyje, bo był to mój ulubieniec z bohaterów sagi.

Krasnoludy jednak są chyba moją ulubioną rasą. Uwielbiam je za to, że są ludzcy często bardziej niż sami ludzie. Z wierzchu szorstcy, brzydcy i zawadiaccy prostacy, a w środku towarzyscy, ciepli i przyjaźni kumple do popicia.
Choć może i ich samice nie są piękne, ale jest to rasa ze słowiańską duszą i do bitki i do szklanki.

PostNapisane: 12 lut 2011, 21:03 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Seria Wiedźmin
Odpowiedź na Twoje pytanie Chire to,Hm...Powiem Wam że vexlingi i inni Dopleży.Pamietacie Dudu?Zmiana z nędznego żebraka z Podgrodzia w np. Bogatego kupca z Wyzimy,Cintry,Brugge etc. jest cool.Pamiętam również o wspomnianych Krasnoludach,mało tego że produkują w Mahakamie świetny oręż,to jeszcze mają łeb do szklanki,sory kufla ]:-> .Brzydzę się Elfami z lasu,ale nie powiem że Driady są złe.Ba,Moren jest cool.
No i oczywiście Wiedźmini,no bo to też w jakimś sensu rasa.

Wielki Komtur - Zakon Płonącej Róży

"Zabić Wiedźmina - Kur*iego syna!"

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]