Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 24 lis 2020, 06:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Podejrzany: Vincent Meis - jak uniewinnić?
PostNapisane: 22 lut 2013, 12:38 
Casual
Casual

hej, pozwolę sobie podpiąć się pod temat, bo też m.in. chodzi o uniewinnienie Vincenta Meisa.
mój problem polega na tym, że potrzebuję dostać się na cmentarz, a jak wiadomo, potrzebuję przepustki od Vincenta albo anulując długi u Talara.
niestety obraziłam wszystkich dookoła i nikt nie chce ze mną rozmawiać. aby uniewinnić Vincenta muszę przejść zadanie 'szczur', co jest niemożliwe, bo Coleman nie żyje. z kolei, jeśli chodzi o Talara, to impreza u Shani się odbyła, było klawo, sympatycznie, Shani powiedziała mi o Talarze, niestetyż Talar jak był zły,tak i jest do tej pory.
dodam jeszcze, że sekcja zwłok za mną, oskarżonym jest Kalkstein, Baranina chwilowo był uniewinniony, teraz Raymond każe mi go zabić.
myślałam, że jak Shani wypowie się na temat Talara to problem się rozwiąże, niestety nadal jestem w kropce i nie wiem co robić. pomoże ktoś?

PostNapisane: 22 lut 2013, 17:39 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim, Fallout: New Vegas, Mass Effect 2, 3
Niezły bajzel że tak powiem hehe

PostNapisane: 05 mar 2013, 08:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

snowwhite napisał(a):
hej, pozwolę sobie podpiąć się pod temat, bo też m.in. chodzi o uniewinnienie Vincenta Meisa.
mój problem polega na tym, że potrzebuję dostać się na cmentarz, a jak wiadomo, potrzebuję przepustki od Vincenta albo anulując długi u Talara.
niestety obraziłam wszystkich dookoła i nikt nie chce ze mną rozmawiać. aby uniewinnić Vincenta muszę przejść zadanie 'szczur', co jest niemożliwe, bo Coleman nie żyje. z kolei, jeśli chodzi o Talara, to impreza u Shani się odbyła, było klawo, sympatycznie, Shani powiedziała mi o Talarze, niestetyż Talar jak był zły,tak i jest do tej pory.
dodam jeszcze, że sekcja zwłok za mną, oskarżonym jest Kalkstein, Baranina chwilowo był uniewinniony, teraz Raymond każe mi go zabić.
myślałam, że jak Shani wypowie się na temat Talara to problem się rozwiąże, niestety nadal jestem w kropce i nie wiem co robić. pomoże ktoś?

Zawsze możesz zrobić to co tamten mówi. To jedna z linii fabularnych.

@tbadoo - co twój post wnosi do dyskusji?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2