Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 03 gru 2020, 19:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kiedy Yaevinn wypowida sie o Larze Dorren?
PostNapisane: 12 paź 2013, 18:10 
Casual
Casual

Witam, na angielskiej wiki wiedźmina znalazłem następujący cytat:
Cytuj:
Lara Dorren aep Shiadhal was an elven sorceress, called Aen Saevherne, a Knowing One. She carried Hen Ichaer, Elder Blood, which puzzles even us elves. As fate would have it, Lara fell in love with a human sorcerer, Cregenan of Lod. Other humans could not bear it and began persecuting them. No pleas would soften the stone hearts of the cruel and merciless dh'oine. When Lara, begging for her unborn child, grabbed the door of the royal carriage, a man-at-arms lashed out with his cutlass, chopping her fingers off. When the nighttime frosts came, Lara languished on a forest hill. She gave birth to a daughter whom she protected with what warmth remained in her waning body. Though through the night a blizzard had raged, spring suddenly appeared on that hill and feainnewedd bloomed. To this day those flowers grow only in Dol Blathanna and on the land where Lara breathed her last. You must understand the importance of her artifacts. She was exceptional to us, someone whose loss defies words, no matter the language...

Wypowiada to Yaevinn tylko nie wiem kiedy, poszedłem do gaju druidów(akt2) spotkać się z nim i wypytać, niestety wybór "opowiedz mi o elfach" to kompletny gibberish i do niczego więcej nie prowadzi, wiec jak mogę go zmusić żeby zaczął gadać o konkretach, dokładnie o Larze.
Potrzebuje tego do Review Wiedzmina które murze zrobić jako assignment i pomyślałem ze zamiast wrzucać tekstu dam filmik jak Yaevinn to mówi, zresztą nawet gdybym to wkleił tu musiał bym podać referencje gdzie i kiedy.

Tytuł: Re: Kiedy Yaevinn wypowida sie o Larze Dorren?
PostNapisane: 28 paź 2013, 15:37 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Dopiero w akcie III w Gaju Druidów można z nim porozmawiac o Starszej Krwi...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]