Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 28 lis 2020, 01:27

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z Odo i Vesną.
PostNapisane: 25 lut 2014, 15:29 
Casual
Casual

Siemka. Mam problem z dwoma NPC. Nie wiem czy zrobiłem jakiś błąd fabularny czy gra zawiera błąd, ale wedle poradnika do misji dla Wielebnego nie mogę upić Oda. W poradniku pisze że muszą być "3 głębsze", ale nie pisze jakiego alkoholu. Ani piwa, ani wina nie ubywa z ekwipunku, a wielokrotne próby podania alkoholu nie dają rezultatu. Co robić?

Problem z Vesną to problem schadzki. Było ustalone, że po zmroku w młynie ma czekać ale młyn zamknięty, a w domu Vesny jest tylko babcia, która mówi że Vesna śpi i dziękuje za pomoc. Następnego dnia Vesna pojawia się w karczmie i mówi że jest już porządna, a po kolejnym pytaniu się obraziła. Pal licho, że się obraziła, ale czemu nie działał ten... quest ze schadzką?

Tytuł: Re: Problem z Odo i Vesną.
PostNapisane: 26 lut 2014, 09:45 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
A sygnet od Wielebnego masz? Wystarczy pokazać go Odo, a wtedy sam w trakcie rozmowy zmusi Cię do picia, no i dostajesz od niego zlecenie.
Co do "zaliczenia" Vesny - nie ma znaczenia, czy to będzie następny wieczór po jej doprowadzeniu do domu, czy któryś z kolejnych - po prostu idź wieczorem (a nie w nocy) pod młyn i cierpliwie poczekaj.

Obrazek

PostNapisane: 26 lut 2014, 12:44 
Casual
Casual

Problem z sygnetem jest taki, że żeby go dostać trzeba wykonać zadania pomocy dla osób, które wymagają pokazania sygnetu. Za rozpalenie zniczy i poważną rozmowę z Abigail Wielebny nie daje sygnetu.
No nic, dorobiłem się kasy na czaszkach barghestów to kupiłem kilka mocniejszych alkoholi i wypróbowałem coś tam. :P Zadanie zaliczone.
A wam, kiedy Wielebny dawał sygnet?
Vesnę odpuściłem.

PostNapisane: 26 lut 2014, 12:55 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Sygnet dostajesz od Wielebnego gdy daje Ci zlecenie na pomoc trzem obywatelom Podgrodzia (w trakcie wykonywania questu "Ogon Salamandry")- trza go na palucha przywdziać i pokazać Odo, Mikulowi i Harenowi, poza tym sygnet ten możesz dostać od jednej ze staruszek z Podgrodzia, za butelkę Białej Mewy.

Obrazek

PostNapisane: 26 lut 2014, 17:22 
Casual
Casual

Hm... To co się mogło z tym sygnetem stać? Jeśli był przedmiotem questowym to na pewno było dla niego miejsce. Jeśli zwykłym to może wypadł z sakwy z powodu braku miejsca? :D Wpadłem swego czasu na takie rozwiązanie, ale szukanie nie dało efektu. Ok, przynajmniej jest alternatywa dostania sygnetu.
Temat można zamknąć.

Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]