Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 01 gru 2020, 17:25

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zacofanie warowni starego morza...
PostNapisane: 26 lip 2011, 19:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam.chciałem w dzisiejszym temacie poruszyć sprawę zacofania warowni starego morza,która już od kilku tygodni nie uzupełnia informacji o wiedźminie 2,chodzi mi tu o m/i Ekwipunek,poradnik itp. itd. kiedy to do kur* nędzy zostanie uzupełnione,nie mogą tego sami zrobić tylko muszą czekać aż im ktoś łaskę zrobi i napisze lub nagra to im,ja zdarzyłem już przejść wiedźmina 2,6 razy,4 razy po stronie Roch'a i 2 po Iorwetha a oni nawet nie mają do końca uzupełnionego I aktu...inni mają może problemy z tą grą a oni się rozleniwiają,już dawno chyba z 5 razy im wysłałem opis pełnego ekwipunku,miecze srebrne,stalowe itp. itd. a oni wkleili tylko zbroje,lenie śmierdzące...

Tytuł: Re: Zacofanie warowni starego morza...
PostNapisane: 26 lip 2011, 19:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

przepraszam że w złym dziale,pomyliłem się ale już tego nie będę usuwał...

PostNapisane: 26 lip 2011, 20:51 
El Bastardo

Gra w: Klasy
Drogi Wiedxminek2000
Chcieliśmy z tego miejsca zakomunikować Ci, że są wakacje. Wyobraź sobie, że nie siedzimy cały czas przed komputerem. Z osób z redakcji obecnie aktywnymi pod względem czasu jestem ja i heavy, przy czym ten drugi ma na głowie cały GameWalk, serwis z którego korzystasz. A ja mam na głowie całą warownię. Reszta cieszy się odpoczynkiem po ciężkim roku szkolnym.
Nikt nam za naszą pracę nie płaci, wszystko robimy głównie dla satysfakcji, a fakt że łącznie napisaliśmy już dokladnie 501 artykułów jest nader dla nas przyjemny. Jednak widać tylko dla nas.
Przykro nam, że widzisz w naszej pracy wyłącznie to, czego jeszcze nie zrobiliśmy - jak się zorientowałeś lub nie, obecnie opracowywujemy strukturę fanklubu, więc i to zajmuje nam dosyć dużo czasu, jednak pewnie i to będzie wyłącznie tylko kolejną cyferką na statystyce.
Przykro nam też, że zamiast napisać nam to prywatną wiadomością założyłeś temat, który na dodatek jest w złym dziale oraz zrobiłeś double-post miast zedytować pierwszy i wyzywasz nas od (o ironio!) leni śmierdzących, którzy zamiast prowadzić stronę się opierdalają.
Niniejszym oznajmiam, że strona pozostanie w aktualnym stanie, dopóki redaktorzy nie wrócą z urlopu. Amen.

PostNapisane: 27 lip 2011, 16:25 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

nie dostrzegam tylko niezrobionych rzeczy,doceniam to że przez cały czas zbieraliście dla nas newsy,robiliście artykuły,równie dobrze ta strona mogła w ogóle nie powstać,ale trochę mnie to zirytowało,dzięki za wyjaśnienie,sorry za to co o was sądziłem,Pozdrawiam...

PostNapisane: 30 gru 2011, 23:25 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Po 1. Nie bluzgaj na forum!!!
Po 2. Jeżeli chcesz mieć dostęp do poradnika to poszukaj na google (one nie gryzą).

PostNapisane: 31 gru 2011, 15:49 
Casual
Casual

witamy archeolog zwanego deeppack99

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]