Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 29 lis 2020, 16:25

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziadek się zablokował
PostNapisane: 24 paź 2011, 13:42 
Casual
Casual

Witajcie, panie i panowie.
Na pewno pamiętacie przesympatycznego Dziadka z aktu drugiego pierwszej części naszej ulubionej gry?
Otóż zablokował mi się od podczas zadania "Pielgrzymka", ponieważ wszedłem do jaskini, gdy ją mijaliśmy. Po wyjściu z niej Dziadka nie było, wrócił na przystań a gdy go tam zagaduję to ciągle plecie o tych zdziczałych psach co się żywią mięsem świeżym czy też padłym. No i stoi tam. A ja bardzo bym chciał zadania z nim związane wykonać. Niestety wcześniejsze savy nie wchodzą w grę ponieważ już daleko posunąłem rozgrywkę poza ten punkt z Dziadkiem...

Any help?...

Tytuł: Re: Dziadek się zablokował
PostNapisane: 24 paź 2011, 14:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Powiem krótko , zeby Dziadka zaprowadzic do kapliczki, musimy cały czas isc wytyczoną trasa, nie zahaczając o jaskinie.To nwet logiczne, ze staruszek sie zmył po wejsciu w pieczare.Nie bedzie przeciez w ieskonczonosc czekał na wiedzmina, który na nie wiadomo ile czasu, wszedł do jaskini.Na zwiedzanie grot mamy duzo czasu, po prostu w czasie" pielgrzymki" musisz bezpiecznie eskortowac dziadka, najlepiej po wydeptanych sciezkach, broniąc go przed atakami potworów, jesli takie nastąpia.Tak od siebie.....Dziadek choc był kanibalem, jakos zjednał sobie moja sympatie, i zostawiłem go pod koniec aktu bezpiecznego, w swojej chatce wśród mokradeł.W rozmowie z nim jeszcze na przystanii na Bagnach, Geralt wypowiada do niego legendarne "Spieprzaj Dziadu " :D

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 30 gru 2011, 23:18 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Słuchaj ja radzę ci wczytać ostatni save i przejdź misję pielgrzymka jeszcze raz tylko po prostu doprowadź tego dziada do tej kapliczki a potem odwiedź go w jego domu i zabierz książkę z szafy której będziesz potrzebował do innej misji i absolutnie pod żadnym pozorem nie wchodź do tej krypty do której wlazłeś wcześniej bo znowu pojawi ci się taki sam błąd. A jeszcze jedno pytanie oryginała masz?

PostNapisane: 11 sty 2012, 19:50 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Gram w gry - takie trudne do zrozumienia?
A co to ma do rzeczy, czy ma oryginał czy nie? Mój kolega ma pirata i to samo miał. Ja mam oryginał i też zahaczyłem o pieczarę. Dziada nie było, więc wczytałem seva. To logiczne.

PostNapisane: 11 sty 2012, 21:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Hm, ja weszłam do jakiejś jaskini w czasie pielgrzymki, potem jeszcze medytowałam, a ten spokojnie stoi. Cóż, mój wiedźmin miał zapewne zwyczajnie magnetyczną osobowość.
A ty viedzmoon, idź do jego haty i sprawdź czy go tam nie spotkasz.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 cze 2015, 17:46 
Casual
Casual

Ja, po wyjściu z jaskini i nie zastaniu tam dziada, porzuciłem misje zająłem sie innymi zadaniami, by później do niej wrócić. Nie było mowy by wczytać save'a bo musiałbym robić wszystko od nowa. Ale później w akcie desperacji wpadłem na pomysł żeby wykorzystać to że gdy Geralt w kogoś wejdzie to ten odskakuje na bok... I tym sposobem zacząłem pchać Dziadka wzdłuż drogi. Na początku szło to trochę jak krew z nosa, jednak przy pierwszym spotkaniu z utopcami dziadek się ogarną i odblokował :D no i z bani!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]