Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 04 gru 2020, 18:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z zadaniem Zamek i klucz
PostNapisane: 30 cze 2012, 10:38 
Casual
Casual

Witam mam problem z zadaniem Zamek i klucz konkretnie chodzi o to, że zniszczyłem już obydwie bazy salamandry, mam te listy kody szyfrowe itp od nich pozbierane i teraz każą mi iść do tego kupca Declana Lorvaldena (czy jakoś tak), ale nie pokazuje się żadna nowa opcja dialogowa, prócz tego nie miałem scenki DeWett vs Talar, a gdzieś czytałem że to jest ze sobą powiązane. Co mam zrobić.

Tytuł: Re: Problem z zadaniem Zamek i klucz
PostNapisane: 30 cze 2012, 13:58 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim,Mass Effect
Scena Talar vs De Wett mam miejsce zaraz po przyjęciu(około północy)na dziedzińcu przed Nowym Narakortem,więc musisz próbować właśnie w tych godzinach.

Obie misje łączą się,ale dopiero w późniejszym etapie,a więc nie jest to przyczyną błędu.Zaś Sama scena może być opcjonalna i nie powoduje żadnych dalszych kłopotów w czasie gry.

Co do samej misji to mam małe pytanie czy posiadasz wersje rozszerzoną Wiedźmina lub masz pobrane wszystkie łatki do gry ?
Spróbuj w różnych godzinach porozmawiać z kupcem,może zadanie się odblokuje.

Tytuł: Re: Problem z zadaniem Zamek i klucz
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:11 
Casual
Casual

Mam rozszerzoną, kolega mi teraz powiedział, że aby odblokować tą scenkę muszę pogadać ze strażnikiem, dowolnym a on powie mi że ktoś podrabia edykty królewskie i wtedy mi to odblokuje, ale jeszcze tego nie próbowałem, patcha mam 1.5. Jak pomoże to dam wam odpowiedź, ale piszcie inne propozycje rozwiązania tego problemu, z tego co wiem to kilka osób już go miało.

EDIT: Sprawdziłem to okazuje się, że działa wystarczyło porozmawiać z jednym z oficerów, on mówi że edykty są podrobione i wtedy aktualizuje nam zadanie wszyscy ludzie Foltesta i od tamtego czasu jest już dobrze.

Temat do zamknięcia

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]