Strona główna forum

Warownia Starego Morza

Nazwa użytkownika: Pamiętaj mnie
Hasło:
Teraz jest 27 lis 2020, 17:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z odbijaczem piorónów
PostNapisane: 11 wrz 2012, 16:14 
Casual
Casual

Witam, żeby zdobyć safir czy jak to tam, musiałem wyciągnąć ten odbijasz piorunów od kowala, ale miałem chyba pełne eq.. i został na ziemi. Jak wiadomo bez niego nie ukończę aktu 2, bo muszę mieć 10 safirów. Macie jakieś pomysły ? Nie wchodzi za bardzo wczytanie

Tytuł: Re: Problem z odbijaczem piorónów
PostNapisane: 13 wrz 2012, 17:27 
Casual
Casual

Jest to przedmiot fabularny więc na niego zawsze masz miejsce ... spróbuj iść jeszcze raz do kowala i sprawdzić opcje dialogowe... jeśli to nie pomoże to możesz ściągnąć z neta edytor save'a :)

PostNapisane: 19 wrz 2012, 06:34 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedźmin 2
A jeśli upuściłeś go na ziemię. To przedmioty fabularne ( o ile dobrze pamiętam ) nie znikają.

PostNapisane: 19 wrz 2012, 09:14 
Casual
Casual

Absynt napisał(a):
A jeśli upuściłeś go na ziemię. To przedmioty fabularne ( o ile dobrze pamiętam ) nie znikają.

Znikają ale dopiero po chwili

PostNapisane: 06 paź 2012, 18:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Po pierwsze: udało się?

Po drugie: PIORÓNÓW?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 sty 2013, 08:35 
Casual
Casual

Witam! Podłączę się zamiast tworzyć nowy wątek. Mam problem z aktem 2 - wydaje mi się, że niechcący spowodowałem błąd, który uniemożliwia mi ukończenie tego rozdziału a tym samym gry. Chodzi o sefiry, których mam posiadać 10 i mam już 9 oprócz tej z golema (gra widzi 8). Quest z golemem nazywa się chyba Strażnik i w pewnym momencie kiedy na bagnach zaprowadziłem rycerzy na Scoiatel wyskoczył mi napis "quest strażnik zakończony porażką" (quest zniknął z listy questów) ale gra toczyła się dalej więc to olałem. Teraz okazuje się, że w żaden sposób nie mogę uzyskać metalowego elementu potrzebnego do ożywienia golema (mówię tu o 2 kowalach w Wyzimie). Miał ktoś taki problem? Można coś z tym zrobić? Nie mam zamiaru 2gi raz tego samego przechodzić. Pomocy!

PostNapisane: 27 sty 2013, 09:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
1) W momencie "wydobywania" sefiry od golema nie możesz mieć ich 9 ;) Oznaczałoby to, że 10 zdobędziesz na strażniku co jest po prostu niemożliwe. 10-tą sefirę dostaje się dopiero po zdobyciu wszystkich pozostałych 9-ciu.
2) Jeżeli wykonałeś zadanie na bagnach dla Zakonu lub Wiewiórek, jeden z kowali z Wyzimie nie będzie Ci chciał nic sprzedać (w zależności od wyboru strony).
3) Spróbuj pogadać z kowalem, opcja dialogowa może wyglądać na "wykorzystaną", i to może być mylące.
4) Zadanie "Strażnik" nie powinno się kończyć tak jak opisujesz [może bug?]

PostNapisane: 27 sty 2013, 15:49 
Casual
Casual

Tak mam 9 safir z czego 8 rozmieszczonych na bagnach, dodatkowo Kethar w inwentorze natomiast Nehtza (z golema) nie jestem w stanie zdobyć. Detektyw stoi pod wieżą, która chyba zarosła mi jakimiś krzakami bo w chwili obecnej nie mogę już do niej podejść. Mam oryginał jakby ktoś pytał. Z kowalami rozmawiałem już chyba po 5 razy wyczerpując wszystkie opcje dialogowe...

PostNapisane: 27 sty 2013, 16:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Gothic, Wiedźmin, DA, Skyrim
Z tego co ja pamiętam to najpierw rozmawiasz z kowalem, zlecasz mu zrobienie odgromnika, idziesz rozwalić golema i na koniec do Raymonda-Azara.

P.S. Do wieży da się dojść od strony gaju druidów, ścieżką przy zawalonej wieży (lub też przez cmentarzysko golemów).

PostNapisane: 27 sty 2013, 20:14 
Casual
Casual

Wszystko fajnie ale ja pod tą wieżą byłem normalnie a teraz nie jestem w stanie bo wszystko chaszczami zarośnięte. Problem jest taki, że kiedy rycerze wycięli z moją pomocą Scoiatel to wtedy quest Strażnik zniknął mi z listy questów z informacją ze strony gry "że quest zakończył się porażką" w związku z czym obecnie nie jestem w stanie zmusić ani kowala ani płatnerza do wykonania odgromnika co z kolei uniemożliwia mi skończenie rozdziału. Istnieją jakieś narzędzia do modyfikacji sejwów w Wiedźminie, którymi mógłbym się jakoś poratować?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 15 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona