Teraz jest 22 sty 2019, 04:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pustka
PostNapisane: 27 lis 2011, 21:05 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
No tak, klimat jest rzeczywiście świetnie oddany, jak już wspomniałam, prawdziwy koszmar. Dlatego tym bardziej nie lubię przez to przechodzić. Za pierwszym razem było przerażająco, myślałam, że nigdy się stamtąd nie wyrwę, brakowało tylko spadania w dół z wysokości, jak w porządnym koszmarze :P
Mod omijający? hmm, ciekawe rozwiązanie, być może zastosuję go następnym razem jak nie będę chciała znowu włazić w dziury :D

A Demon Gnuśności mnie dopada za każdym razem jak zasiadam do nauki na kolejne kolokwium. To taka moja mała, prywatna Pustka :P a potem na kolokwium też jest Pustka, tyle że w głowie :D

PostNapisane: 28 lis 2011, 07:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Ja tam lubię Pustkę :P Na pewno jest ciekawsza niż np lochy i Głębokie Ścieżki - przynajmniej moim zdaniem :)

PostNapisane: 28 lis 2011, 09:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

A jak u was było z Duncanem?
Walczył swoimi sztyletami czy taką bronią jak wy? (w pustce oczywiście)

Mi zawsze jest przykro, kiedy słucham od Niala, czy jak mu tam, że nie może wrócić i miał być bohaterem.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 28 lis 2011, 10:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Pierwszy raz jak grałam, to Pustka mi się bardzo nie spodobała - ot, takie łażenie we wszystkie strony, żeby móc się wydostać. Jedna byłam, smutna taka i ciągle coś próbowało mi urwać głowę, a towarzysze nie chcieli rozmawiać, twierdząc, że oni sobie zostaną, że Goldana piecze dobre ciasto Oo, a ja nie szanuję istoty śmierci.
I jeszcze jako mysz udało mi się przeleźć w jedną stronę przez duchowe drzwi. W drugą się nie udało, trzeba się było cofać za pomocą save'ów. :)

Ale sam klimat Pustki mi się spodobał. Została naprawdę ładnie zarysowana różnica między tym, co realne a tym, co istnieje poza Thedas. Wyspy ochronne były inne, stawiały różnie wyzwania i trzeba było się na początku namęczyć, aby przedrzeć się przez hordkę pomiotów. Potem to już zwykła rutyna ^^

Drugi raz po prostu przez Pustkę przeleciałam, dziwiąc się, że zajęła mi jakieś pół godziny, no może ze czterdzieści minut. Doszłam do wniosku, że nawet lubię to miejsce (ale to już za trzecią rozgrywką), bo będąc dokładnym można nałapać całkiem sporo fajnych znajdziek.

A Duncan u mnie walczył mieczem i tarczą - niezależnie, czy grałam łotrzykiem, czy magiem. Wojownika jakoś nie preferuję.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 28 lis 2011, 15:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Duncan jak dobrze wiem, to walczył mieczem jednoręcznym i sztyletem, ale na przykład w bitwie pod Ostagarem, walczył tylko mieczem, a sztyletu użył tylko do zabicia ogra, który zmiażdzył Króla Cailana...Najmocniejsze wrazenia to miałem, gdy na poczatku Pustki, bylismy w Weisshaupt i włąsnie gadalismy z Duncanem.....Nie wiedziałem wogóle gdzie ja jestem i co tu robi Duncan ( przez chwile nawet myslałem że to naprawde Weisshaupt :D )..Tak tak , Pustka co by nie mówić, jest niezwykła....

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 06 sty 2012, 18:59 
Adept analogów
Adept analogów

Pustka jest dokładnie taka jak mówił nam mysza. Jak do niej wchodziłam to traciłam jakąkolwiek nadzieje, że stamtąd wyjdę. :D Nie cierpię pustki, misje z kręgu maginów były według mnie najbardziej irytującymi misjami w całej grze. Pierwszy raz grałam łotrzykiem i pustka sprawiała mi nie lada problemy, ale za drugi razem będąc wojownikiem było o niebo lepiej, chociaż i tak nieźle mnie nie raz wkurzała. :huh:

PostNapisane: 19 cze 2012, 21:02 
Casual
Casual

W pustce podobały mi się te przemiany :) później gdy wróciłem do "normalnego" świata, brakowało mi tego użycia choćby golema podczas walki z dużą ilością wrogów.
Denerwowało mnie tylko to latanie to tu to tam.

Hm.. a mam takie pytanko, gdyby się wybrało w misji dialogowej z tym typkiem co nas wrzuca do tej pustki, zabicie go od razu - czy również tam byśmy trafili?

PostNapisane: 19 cze 2012, 21:08 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Tak, Demon Gnuśności ma swoje sposoby na uśpienie nawet najbardziej bojowo nastawionego woja :) też myślałam, że machnę mieczem i uda mi się ominąć koszmar, ale niestety nic z tego.

PostNapisane: 19 cze 2012, 21:27 
Casual
Casual

To trochę lipnie, ale na szczęście mam pustkę za sobą, problem z magami też :P

PostNapisane: 10 lip 2012, 17:06 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Pustka to jeden z najnudniejszych etapów w grze (tak jak wyprawa po Głębokich Ścieżkach). Zalety jednak posiada:
- możliwość zdobycia kilkunastu pkt. do atrybutów,
- klimat i muzyka (ale po czasie mogą się znudzić),
- transformacje w mysz, ognio-człowieka, ducha i golema,
- dla każdego towarzysza inne wydarzenie.
A co do wad to największą wadą jest czas ukończenia tej Pustki, gdyby etap był krótszy to myślę, że z pewnością większość osób przychylniej potraktowałaby ją. Ukończenie Pustki w 100% zajmuje z 2-4 godziny (to jest znalezienie wszystkich wpisów do kodeksu, wszystkich atrybutów, otwarcie wszystkich drzwi i uwolnienie towarzyszy), a to wystarczająco długo aby zniechęcić, szczególnie przez to, iż wcześniej była dosyć długa przeprawa przez Więżę Maginów.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 37 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona