Teraz jest 15 maja 2021, 02:57

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 10   [ Posty: 97 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Alistair
PostNapisane: 15 mar 2010, 15:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Alistair

Obrazek

Alistair jest młodym Strażnikiem zrekrutowanym przez Duncana mniej niż sześć miesięcy przed początkiem Plagi. Jego matka umarła podczas porodu, a gdy dorósł w zamku Redcilffe, został odesłany do Zakonu na religijne nauki. Rozpoczął wojskowy trening, niezbędny do zostania templariuszem wojska Zakonu, które czuwa nad Kręgiem Maginów i poluje na groźnych odmieńców. Okazało się jednak, że nie nadaje się do poświęcenia swojego życia religii... Alistair był ignorantem, a jego drwiące poczucie humoru często skutkowało kłótniami z mądrymi nauczycielami. Kiedy znalazł go Duncan, Alistair nie złożył jeszcze przysięgi i był strasznie nieszczęśliwy. Czując, że ma on dobre i lojalne serce, Duncan użył Prawa Poboru i zmusił Zakon, aby przekazał Alistaira Szarym Strażnikom... i Alistair już nigdy nie obejrzał się za siebie.

W tym temacie możecie wypowiedzieć się na temat Alistaira.

Tytuł: Re: Alistair
PostNapisane: 12 maja 2010, 21:33 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Hm...
Dobry z niego chlopak, tylko trochę nierozgarnięty jak na mój gust. Łatwo go zawstydzić w kwestiach damsko-męskich. Niedoświadczony i nieco naiwny może działać czasem na nerwy. W rozmowie mojej bohaterki z Lelianą (tfu, na psa urok!) pada dość trafne porównanie Alistaira do szczeniaczka.
Bardzo łatwo jest go sobie zjednać - niezależnie od płci głównego bohatera, kiedy relacje osiągną odpowiedni poziom, nasz rycerzyk zachowuje się właśnie jak oswojony psiak stojący na straży swojego pana. Ponieważ sprawdzalam wszelkie możliwe relacje z poszczególnymi członkami drużyny, nie oszczędziłam również Alistaira. Troskliwy, czuły i naiwny, po odtrąceniu staje się zamknięty w sobie. Pomimo tego nie zawaha się oddać życia za głównego bohatera. Niezależnie od okoliczności do końca pozostaje lojalny.
Wg mnie Alistair to postać zdecydowanie pozytywna, choć czasem potrafi wkurzyć.

Obrazek

PostNapisane: 13 maja 2010, 15:28 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Nic
Dla mnie Alistair to najlepszy przyjaciel w grze, towarzyszy nam od samego początku i zawsze nam pomaga. Ma fajny wygląd (twarz itp.) a jego minusem jest nieumiejętność walki (zawsze zdawało mi się ,że moja postać walczy najlepiej) i nieśmiałość. Reasumując, to jest pozytywna i moja ulubiona postać :P

PostNapisane: 31 paź 2010, 10:59 
Casual
Casual

Gra w: Thief
Obawiałam się kolejnego przyjemniaczka pokroju Anomena z BGII - młody templariusz z opcją romansu dla żeńskiego gracza. O ile Anomena nie trawiłam, o tyle Alistaira polubiłam od pierwszej rozmowy. Jest sympatyczny, rozbrajający swoim ironizowaniem przy każdej okazji, uroczo żre się z Morrigan, a do tego staroświecki w sprawach damsko-męskich i trochę nierozgarnięty, pytając nas o zdanie przy każdej ważniejszej decyzji. W grze był chyba moim największym sprzymierzeńcem - jedynym, co do którego intencji nie miałam żadnych wątpliwości. Ogromnym żalem było zdradzenie go na zjeździe dla Loghaina, podróżowanie bez niego wiele traci (szkoda, że nie można mieć jednocześnie obydwu bohaterów w drużynie)

PostNapisane: 23 lis 2010, 10:12 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Według mnie Alistair jest dość ciekawą i pozytywną postacią. A próbowaliście zmienić rodzaj broni którą walczy Alistair?

PostNapisane: 23 lis 2010, 10:20 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
A co takiego sie dzieje przy zmianie broni u Alistaira? U mnie walczył różnymi mieczami jednoręcznymi (+tarcza), dwuręcznymi, a nawet czasem katowałam go zmuszając do strzelania z łuku czy kuszy - żadnych fajerwerków nie było, aczkolwiek zawsze specjalizowałam go w mieczu jednoręcznym i tarczy.

Obrazek

PostNapisane: 23 lis 2010, 13:09 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja próbowałem go na mieczu 2 recznym i2 mieczach. Fajnie to wyglada

PostNapisane: 23 sty 2011, 12:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Alik? Alik lubi siedzieć w kąciku i się mazać. :3
Na początku przypadł mi do gustu, ale im więcej czasu musiałam z nim spędzać (i im więcej scenariuszy wypróbowałam) tym mniej go trawiłam. Miło posłuchać trochę ironii z jego strony, ale co jak co - walczy beznadziejnie i zawsze daje się ubić jako pierwszy. @@

PostNapisane: 06 mar 2011, 14:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Bardzo dobry przyjaciel zabawny i lojalny.Co do broni dawałem jednoręczną z tarczą i na dwie bronię

PostNapisane: 08 mar 2011, 17:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ...
hehe, Alisterek :) Tak się bronił przed spędzeniem wspólnej nocy, a trójkącika z Izabelą nie odmówił :D
Lubię Alistaira. Za wszystko. Uroczy jest.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 10   [ Posty: 97 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona