Teraz jest 18 maja 2021, 10:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 10   [ Posty: 97 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Alistair
PostNapisane: 19 cze 2012, 21:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Chyba nie, a przynajmniej nie pamiętam, aby ten wątek był kontynuowany poza tym jednym, malutkim questem.

PostNapisane: 19 cze 2012, 21:54 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Wrednej siostry Alistaira już nie spotykamy, a szkoda, bo bym jej jeszcze nagadała :zly:

PostNapisane: 20 cze 2012, 10:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Nana napisał(a):
Wrednej siostry Alistaira już nie spotykamy, a szkoda, bo bym jej jeszcze nagadała :zly:

Hehehehe... moja pierwsza łotrzyca nagadała Goldanie od razu. Ale trochę szkoda, że nie można mieć "dobrego wpływu" na tą jędzę. Uf... Alik ma przechlapane, nie dość że wredna siostrzyczka, to jeszcze zawsze oddaję go herod-babie Anorze ;)

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 20 cze 2012, 21:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Raczej nie ma żadnej wzmianki, ale pokusiłabym się o sprawdzenie epilogów na Wiki, bo coś tam może być :)

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 20 cze 2012, 21:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

;> na wiki, o Goldannie można dowiedzieć się niewiele, choć komentarze budzą uśmiech na twarzy, np.:
Cytuj:
Lying Memories:

She's a bitter, obnoxious bitch who didn't even appreciate the 15 sovereigns I gave her. Well I showed her by reloading my save! Ha! / August 28, 2010 (UTC)
.

To jest tak samo dennie ucięty wątek, jak sprawa córki Iony, Amethyny - niby jest, ale nie można nic z niego wyciągnąć. Niestety, Wielkie Niestety.

PostNapisane: 25 cze 2012, 23:17 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Vadi napisał(a):
Nana napisał(a):

Hehehehe... moja pierwsza łotrzyca nagadała Goldanie od razu. Ale trochę szkoda, że nie można mieć "dobrego wpływu" na tą jędzę. Uf... Alik ma przechlapane, nie dość że wredna siostrzyczka, to jeszcze zawsze oddaję go herod-babie Anorze ;)

NIE! Ja bym nie mogła go oddać Anorze, jeśli bym grała kobietą! Nigdy! Już bym wolała zginąć zabijając arcydemona. Tak samo, jakoś nigdy nie umie go zdradzić... Na początku wmówiłam sobie, że będę z Zevem... no i byłam, ale w tym samym czasie ciągnęłam też wątek Alistaira... no i wybrałam Theirina... aż mi się szkoda naszego Kruka zrobiła.

Ja od początku miałam coś do niego ^^ najpierw, że miał fajną fryzurkę, a jak jego postać zaczęła się rozwijać to już wgl motylki w brzuchu. Jestem niepoprawną romantyczką, więc taki misiek mi jak najbardziej odpowiada.

Rzeczywiście Alik jest podobny do Marica, i to bardzo. Zachowują się bardzo podobnie.
Maric był bardzo dobrym królem, chociaż na początku się na to nie zanosiło, tak samo Alistair - zerowa wiedza nt rządzenia, ale mam nadzieję, że z wiekiem nabierze wprawy. ;)

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 26 cze 2012, 07:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
julciczka napisał(a):

NIE! Ja bym nie mogła go oddać Anorze, jeśli bym grała kobietą! Nigdy! Już bym wolała zginąć zabijając arcydemona. Tak samo, jakoś nigdy nie umie go zdradzić...

Cóż, Alik jest sympatyczny, słodki i miśkowaty, ale to nie mój typ ;) Grając pierwszy raz nie umiałam patrzeć na niego inaczej jak na "młodszego brata". Swatając go z Anorą wcale nie chciałam skrzywdzić, bo uważałam, że będą potrafili się dogadać i razem dobrze rządzić (moja Dalijka niestety zginęła razem z arcydemonem). Teraz grając miejską elfką-wojowniczką próbuję romansu z Alistairem, ale nie wiem czy dotrwam do końca. Wrrrr... Chyba jednak dość szybko bohaterka porzuci templariusza dla Leliany, zwłaszcza że ruda złodziejka jest prawie non stop w składzie.
Ale bardzo fajne teksty między Alistairem i Morrigan można usłyszeć jak się gra facetem i romansuje z tą ostatnią. Padam dosłownie ;) Jaki on ehem... wstydliwy, ale myśli ma robaczywe :lol:

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 08 lip 2012, 15:25 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Jak dla mnie Alistair był takim średniowiecznym, ludzkim Garrusem ;) Jedna z najciekawszych postaci z uniwersum Dragon Age (według mnie jest na równi z Morrigan ^^).Mam nadzieję, że w DA3 będzie możliwośc przyłączenia go do drużyny jeśli nie został królem.

PostNapisane: 08 lip 2012, 20:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wątpię, żeby obecnośc towarzysza była uwarunkowana decyzjami w poprzednich częściach. Marne szanse.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 08 lip 2012, 20:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Cóż, zapewne nie będzie, to wymienne na takiej samej zasadzie, jak w ME: Ash lub Kaidan, ale nie zdziwiłabym się :) Chyba, że dotyczyłoby to zależności Andres/Sebastian. Gdy ten pierwszy umiera, dołącza do nas książę, jeśli nie - Anders jest towarzyszem, a Sebastian poprzysięga nam zemstę i z nim walczymy... Och, chyba zbyt wiele tych marzeń :D

Z tymże obecność Alistaira musiałaby być uzasadniona w trzech przypadkach: króla, strażnika i moczymordy, co wg mnie stanowi wyzwanie dla studia, ale za to jakie będzie przyjemne :) Pretekst dla trzech różnych save'ów ^^

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 10   [ Posty: 97 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona