Teraz jest 08 maja 2021, 21:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 10   [ Posty: 97 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Alistair
PostNapisane: 15 cze 2014, 12:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

ObrazekTo jest genialne.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 15 lip 2014, 18:09 
Casual
Casual

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, TES: Morrowind, TES: Skyrim, Wiedźmin i inne
Neronix napisał(a):
Jak dla mnie Alistair był takim średniowiecznym, ludzkim Garrusem ;) Jedna z najciekawszych postaci z uniwersum Dragon Age (według mnie jest na równi z Morrigan ^^).Mam nadzieję, że w DA3 będzie możliwośc przyłączenia go do drużyny jeśli nie został królem.

Wiem, że post sprzed ho ho czasu, ale muszę się nie zgodzić. Garrus ma zdecydowanie inne poczucie humoru, jest pewniejszy siebie, rozumie zasady, jakimi rządzi się świat, a przede wszystkim jest świetnym liderem, czego na pewno nie można powiedzieć o Alistairze, który nie lubi stać na czele grupy, co zresztą sam mówił Morrigan (woli wykonywać rozkazy).

Spoiler:

Garrus to jeden z moich ulubionych towarzyszy w grach od Bioware, czego nie mogę powiedzieć o Alistairze, który wydaje mi się dosyć naiwny i dziecinny. Polubiłam naszego rycerzyka, jednakże były momenty, kiedy grał mi na nerwach i nie zawsze się z nim zgadzałam. Z Garrusem miałam bardzo podobne spojrzenie na świat. Jedyne, co może ich łączyć, to bycie lojalnym i poczucie humoru, aczkolwiek, jak napisałam, to ostatnie wygląda u każdego z nich odrobinę inaczej.

Spoiler:

To, że oboje są idealistami w pewnym sensie, to jeszcze za mało, by powiedzieć, że "Alistair był takim średniowiecznym, ludzkim Garrusem". Tym bardziej, że jak napisałam już, Garrus rozumiał jak działa świat i chciał walczyć "poza prawem", natomiast Alistair jest po prostu naiwny i często OCZKUJE, że ludzie zrobią coś dobrego, bo tak się powinno robić - a wiemy, jak to się kończy (np. quest z Goldaną i rozczarowanie naszego ex templariusza).

Tak przy okazji witam, to mój pierwszy post na forum ;)

PostNapisane: 12 sty 2015, 21:37 
Casual
Casual

Ale mnie irytował Alister, taka męska ciapa. Chodził i marudził, i kiepsko władał mieczem. Od razu wymieniłam go na Stena.

PostNapisane: 15 lut 2015, 23:03 
Casual
Casual

Mam takie pytanie wiem że jak ma się romans z Alisterem a on ożeni się z Anorą to się ze Strażniczką potajemnie spotykają. Te spotkania też są jak ocali się przy okazji Loghena czy Alister już jest na Strażnicze tak obrażony że zrywa z nią na stałe ?

PostNapisane: 16 lut 2015, 00:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Necron napisał(a):
Mam takie pytanie wiem że jak ma się romans z Alisterem a on ożeni się z Anorą to się ze Strażniczką potajemnie spotykają. Te spotkania też są jak ocali się przy okazji Loghena czy Alister już jest na Strażnicze tak obrażony że zrywa z nią na stałe ?

Niekoniecznie musi się z nią spotykać i w tym i w drugim scenariuszu. Wszystko zależy od decyzji jakie podejmiesz. Możesz sobie sprawdzić na yt, są filmiki z różnych scenariuszy.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 16 lut 2015, 17:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Z moimi strażniczkami zrywał tak i tak. Co do pierwszej wersji - nie wiem, bo Strażniczka umarła z rozpaczy :(
Druga wersja - Alister mówi "Nie ma nas! Jestem tylko ja i osoba, która uratowała mordercę".

PostNapisane: 16 lut 2015, 20:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Skeczor napisał(a):
Z moimi strażniczkami zrywał tak i tak. Co do pierwszej wersji - nie wiem, bo Strażniczka umarła z rozpaczy :(
Druga wersja - Alister mówi "Nie ma nas! Jestem tylko ja i osoba, która uratowała mordercę".

To zależy od tego czy jest wzmocniony (rozmowa po
Spoiler:
) i od odpowiedniego poziomu perswazji. Oczywiście zażyłość musi być na "miłość".

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 10   [ Posty: 97 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10