Teraz jest 14 maja 2021, 13:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 5   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Leliana
PostNapisane: 15 mar 2010, 15:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Leliana

Obrazek

W Orlais bardowie podróżują po dworach królewskich, oferując rozrywkę w zamian za gościnność arystokracji. Niektórzy równocześnie pełnią inną złowieszczą funkcję - zabójcy lub szpiega. Leliana rzadko mówi o swojej przeszłości jako bard w Orlais, zostawiając tamto życie daleko za sobą. Przybyła do wioski Lothering, szukając azylu w Zakonie. Jej życie tam przybrało charakter spokojnej medytacji pełnej modlitw do Stwórcy, aby przebaczył jej występki z przeszłości, o których inne siostry z Zakonu mogą jedynie się domyślać. Mimo iż Leliana chciałaby prowadzić takie właśnie życie przed śmiercią, to nie wątpi, że przyjdzie czas, aby raz jeszcze wkroczyć na poprzednio obraną ścieżkę. Będzie musiała poświęcić się dla wyższych celów, ale wraz z nimi osiągnie odkupienie. Powiedział jej to sam Stwórca, a ona mu wierzy.

W tym temacie możecie powiedzieć o tym co sądzicie o Lelianie.

Tytuł: Re: Leliana
PostNapisane: 12 maja 2010, 20:47 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Nie wiem która z nich wkurza mnie bardziej - Leliana czy Wynne...
Panienka sprawia wrażenie niezrównoważonej emocjonalnie i psychicznie. Motywy jej działania wg mnie nie do końca są jasne - pomimo, że DA przeszłam 9 razy nie potrafię zaufać Lelianie i unikam jej towarzystwa poza obozem i konieczną wspólną podróżą do Denerim (zadanie z dawną przyjaciółką Leliany). Cały czas mam wrażenie, że ta postać gra kogoś kim nie jest - krotko mówiąc: dla mnie nie jest wiarygodna.
Można jeszcze nadmienić, że nasza "słodziutka" i "niewinna" Leliana, powołująca się na słowa przemawiającego do niej Stwórcy, jest biseksualna, tak jak Zev.

Obrazek

PostNapisane: 13 lip 2010, 10:24 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
Nie trawie jej, przesłodzona postać z problemami emocjonalnymi (jak zauważyła waber), ale z dwojga złego (Leliana/Zervan) wolę jednak Leliane w drużynie ;p Nie wiem co ludzie w niej widzą, jedyne co mi się podoba w tej postaci to jej wizerunek w zwiastunie "Święte Prochy" :)

PostNapisane: 01 wrz 2010, 18:42 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Cóż... Leliana jest postacią dość specyficzną. Fajny z niej łotrzyk ale jej charakter jest niepasujący do postaci. Ma też zły dubbing (różnica gdy w obozie śpiewa tą swoją pieśń). Ogólnie "mogło być gorzej"

PostNapisane: 16 wrz 2010, 12:24 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Zdecydowanie wolę Lelianę od Zevrana, i jako łotrzyka używam jej jako mięsa armatniego(nie lecze jej tylko mi otwiera skrzynki) ale nawet fajna jest. A co zrobić żeby zaśpiewała?

PostNapisane: 23 wrz 2010, 20:34 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Robisz Quest z elfami i wilkołakami "Natura Bestii" A gdy go wykonasz w obozie gadasz z Lelianą i słyszysz jeden z najlepszych kawałków w historii gier.

PostNapisane: 24 wrz 2010, 14:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: PS3 w naprawie.
a dziwicie sie, po tym co ją spotkalo w ' piesni leliany' ?
moim zdaniem, Lubie ją.

PostNapisane: 23 sty 2011, 12:24 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Strasznie jej nie trawiłam, gdy przechodziłam grę za pierwszym razem. Moja postać była łotrzykiem, więc Lelianka ani jednego razu nie opuściła obozu (poza momentem, gdy musiała towarzyszyć postaci). Potem się do niej przyzwyczaiłam, a że z założenia wolę postaci ciężkozbrojne, to Lel przydawała się do otwierania skrzynek. I w sumie nadal tylko do tego się przydaje, bo Zeva nie widzę na tym kierunku. @@

PostNapisane: 06 mar 2011, 13:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
waber napisał(a):
Nie wiem która z nich wkurza mnie bardziej - Leliana czy Wynne...
Panienka sprawia wrażenie niezrównoważonej emocjonalnie i psychicznie. Motywy jej działania wg mnie nie do końca są jasne - pomimo, że DA przeszłam 9 razy nie potrafię zaufać Lelianie i unikam jej towarzystwa poza obozem i konieczną wspólną podróżą do Denerim (zadanie z dawną przyjaciółką Leliany). Cały czas mam wrażenie, że ta postać gra kogoś kim nie jest - krotko mówiąc: dla mnie nie jest wiarygodna.
Można jeszcze nadmienić, że nasza "słodziutka" i "niewinna" Leliana, powołująca się na słowa przemawiającego do niej Stwórcy, jest biseksualna, tak jak Zev.

Grając w samą podstawkę mozesz jej nie zrozumieć spróbuj kupić Pieśń Leliany i przejdz ten dodatek wtedy zrozumiesz ze Leliana naprawdę sie zmieniła.

PostNapisane: 06 mar 2011, 14:43 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Damix22 napisał(a):
Grając w samą podstawkę mozesz jej nie zrozumieć spróbuj kupić Pieśń Leliany i przejdz ten dodatek wtedy zrozumiesz ze Leliana naprawdę sie zmieniła.

"Pieśń Leliany" mam już dawno za sobą - nie popłakałam się jednak ze wzruszenia grając w ten dodatek, a mój stosunek do Lelki praktycznie nie uległ zmianie - była i jest dla mnie irytująca, z tym jej chorym przeświadczeniem, jakoby sam stwórca do niej przemówił.
Wybacz, ale nie przekonam się do danej postaci tylko dlatego, że miała ona "trudne dzieciństwo".

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 5   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona