Teraz jest 15 maja 2021, 02:11

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 25 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wynne
PostNapisane: 15 mar 2010, 15:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Wynne

Obrazek

Wynne jest uzdrowicielką dusz z Kręgu Maginów, a jej magia skupia się na przywoływaniu na krótki czas duchów ochrony i przywrócenia zza Zasłony. Służyła Kręgowi prawie całe swoje życie i jest wielce szanowana za swój zmysł poczucia moralności i obowiązku. Całym sercem wierzy w Krąg i jest aktywną rzeczniczką w Kolektywie Magów, gdzie, dzięki dyscyplinie i edukacji, magowie mogą uczyć się kontrolować swoje talenty i używać ich w służbie ludzkości.
Strach przed magią rodzi się z niezrozumienia, ale Wynne ostrzega magów, by nie zapominali, że on rzeczywiście istnieje: wraz ze wszystkim, co dobre, magia sprowadza również zagrożenie przyciągnięcia demonów i ryzyko opętania. Zbyt wiele razy w historii opętane plugastwa siały spustoszenie, tym samym każdy mag ma dług do spłacenia. „Zapracujcie na swoje miejsce,” – mówiła - „a nigdy nie będziecie znieważeni”.
Ludzie równi rangą tak bardzo ją doceniali, że zaproponowano jej zostanie nowym Pierwszym Zaklinaczem wieży Kręgu. Odmówiła, mówiąc, że nie ma ochoty na pracę na tak wysokim stanowisku. Kiedy tylko do wieży dotarła wiadomość od Króla Cailana z wezwaniem do walki przeciwko Pladze, Wynne bez wahania zgłosiła się na ochotnika.

Tutaj rozmawiamy o Wynne, a wiec co o niej sądzicie i jak podoba wam się ta postać.

Tytuł: Re: Wynne
PostNapisane: 12 maja 2010, 19:24 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Postać Wynne jest tak skrajnie praworządna, że doprowadza mnie na zmianę od mdłości, do chęci mordu tępym narzędziem. Żałuję, że czarodziejka nie przyjęła posady w wieży - doskonale pasowałaby do tamtejszej atmosfery i zasad. W mojej drużynie spełnia właściwie tylko dwie role: uzdrawia (czego równie dobrze można nauczyć Morrigan) i dostarcza rozrywki Zevranowi. W jednej z rozgrywek sprawiłam, że Wynne odeszła z drużyny i szczerze powiedziawszy nie odczułam braku jej osoby jako czegoś krzywdzącego - nasza przygoda toczyła się nadal, tyle że bez upierdliwych komentarzy w tle.
Oczywiście to moje subiektywne odczucia, absolutnie nie mające na celu obrażania fanów starszej magini.

Obrazek

PostNapisane: 17 maja 2010, 16:52 
Casual
Casual

cóż, mnie też nie porwało jej towarzystwo, czułam się, jakby była moją babcią- taka przeciętna starsza pani, która wszystko wie lepiej. strasznie żałowałam, że zgodziłam się na jej pomoc w Wieży, bo moja koncepcja drużyny przewiduje tylko jednego maga. musiałam zatem zostawić Morrigan w obozie i to był błąd- nagle straciłam wszystkie znajome zaklęcia, których używałam niemal od początku gry na rzecz zaklęć leczących. wydaje mi się, że Wynne może być dobra dla kogoś, komu szkoda kasy na okłady lecznicze. chociaż to byłoby trochę dziwne, bo grę skończyłam z ponad 400 suwerenami w kieszeni, za to można by się leczyć i leczyć :) zdecydowaną większość gry przeszłam bez niej i choćbym grała jeszcze sto razy, nie widzę jej w mojej drużynie.

PostNapisane: 13 lip 2010, 08:59 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
Tzw blank... Jak dla mnie postać totalnie pusta i bezbarwna, o ile podczas gry wojownikiem przydaje się do leczenia (spirit healer <3), o tyle w moim przypadku kompletnie bezużyteczna, jako iż mój mag trochę zna się na leczeniu chociaż to nie to samo co wyspecjalizowany healer to jednak daje rade, na nightmare nie miałem jakichś dużych problemów :)

PostNapisane: 05 gru 2010, 19:34 
Casual
Casual

Gra w: Thief
Lubiłam Wynne za to, że była taka... normalna. Starsza pani, która nie ma jakiegoś rozchwiania emocjonalnego, awanturniczych ciągotek ani diablo tajemniczej i dramatycznej przeszłości (oprócz niedawnej bitwy pod Ostagarem). Z racji wieku nie interesują ją romanse z naszym Szarym Strażnikiem i inne wybryki. Od czasu do czasu prawi za to morały, bo swoje już w życiu widziała.
Bardzo przydatna jako healer i buffer, w drużynie dobrze się z nią dogadywałam. Być może dlatego, że moja postać także nie była typem awanturnika, raczej ciepłe kluchy trzymające się zasad ;) .

PostNapisane: 16 gru 2010, 21:50 
Adept analogów
Adept analogów

Według Mnie Wynne to taka postać "babcia, dobra rada", której charakter wyjątkowo Mnie dobijał, ale jedna jej kwestia zmieniła cały Mój pogląd na Nią. Mianowicie po pokonaniu Arcydemona, kiedy wybieramy opcję, że to Alister się poświęci, Wynne mówi coś takiego "Zwyciężyliśmy! Świętujmy!" i kiedy nasza postać mówi, że co to za zwycięstwo, kiedy Alistera nie ma to po prostu babcia o Nim zapomina i dalej świętuje. A niby taka dobra :D.
W kwestii przydatności bojowej u Mnie, prawie cały czas siedziała w obozie. Lepsze są bojowe czary Morrigan, a czary lecznice nie są za bardzo przydatne, kiedy ma się mikstury lecznice.

PostNapisane: 24 gru 2010, 11:01 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Wynne dla mnie jest podstawą drużyny. Świetnie współpracuje w walce z Morrigan i Alisterem. Kiedy nauczy się ją trzęsienia ziemi, a Morrigan - ognistej burzy są istnymi zabójcami po połączeniu tych czarów.
Wynne jest według mnie bardzo fajnym kompanem, łatwo się nabija u niej punkty. Racja jest taka, że jest dobra do bólu przez co nawet pozytywne decyzje były powodem do kłótni. Mimo to skończyłem grę z poparciem u niej na +50. Jedyna wada to to, że ciągle zżera lyrium. Mimo to przypadła mi do gustu jako dobry lekarz.

PostNapisane: 23 sty 2011, 11:56 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Wynne i wątek skarpetowy! x3 Ogólnie wrażenia pozytywne... Drażniła mnie strasznie na początku, ale potem zrobiła się znośna... A nie, jeszcze na końcu objechała moją postać za związek z Zevranem, ale to tam. :p Dobrze leczy i to się liczy. I przydawała się do walki ze smokiem, czy nawet arcydemonem o wiele bardziej niż chociażby Alik. Alik dawał się od razu ubić (bez względu na moje dobre chęci) i tyle z niego było. :p

PostNapisane: 06 mar 2011, 14:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Jest trochę jak Alistair też poważne sprawy próbuje zamienić w zart ale jak dla mnie za dużo matkuje np Z związkiem moim i Leliany:)

PostNapisane: 08 mar 2011, 18:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ...
Dla mnie postać bez charakteru. Ani mnie ziębi, ani grzeje. Stoi sobie jako ozdoba obozu raczej.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 25 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona