Teraz jest 18 maja 2021, 09:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 10   [ Posty: 91 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Morrigan
PostNapisane: 15 mar 2010, 15:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Morrigan

Obrazek

To członkini „Wiedźm Głuszy”, klanu czarodziejek, które terroryzowały Głszę Korcari. Jej matka także była wiedźmą, która przybrała imię Flemeth, należące do legendarnej i strasznej osoby przemierzającej dzicze wieki temu, ale Morrigan lekceważy te historie. Nie jest przyjaźnie nastawiona do mężczyzn, ale jednocześnie jest niezwykle nimi zainteresowana. Wraz z wybuchem wojny, kobieta ostatecznie opuszcza swój dom i dołącza do drużyny gracza, jednak motywy nią kierujące nie są znane.

Morrigan - kobieta z pazurem czy potulny baranek ?

Tytuł: Re: Morrigan
PostNapisane: 11 kwi 2010, 00:27 
Casual
Casual

Gra w: czekam na ME3
Morrigan to kobieta wyzwolona,rzekłbym feministka pokroju Pani Szczuki.Nie pozbawiona jednak własnej wartości i seksapilu.Potrafi być odpychająca,a przecież w relacjach z głównym bohaterem jej charakterystyka nie jest pozbawiona zalet i kobiecości w pełnym tego słowa znaczeniu.Od skrywanej miłości(w jej rozumieniu)do obojętności na poczynania bohatera w zależności do wyboru dialogowego.Złożona osobowość ^^

PostNapisane: 15 kwi 2010, 11:38 
Casual
Casual

ja tam za nią nie przepadam. zawsze staram się robić poboczne questy typu 'uciekła mi krowa, pomóż mi ją odnaleźć', bo po to są, żeby zajmować czas. i bardzo często u Morrigan zarabiam za to ujemne punkty, denerwujące to jest :/ może dlatego, że sama jestem kobietą i jej seksapil na mnie nie działa, więc widzę tylko te jej negatywne cechy :) chciałam ją od początku wyrzucić z drużyny, dlatego szukałam innego maga na wymianę. jednak po spotkaniu Wynne doszłam do wniosku... że najlepiej główną postać uczynić magiem :) tak też zrobię grając po raz drugi.

PostNapisane: 12 maja 2010, 15:01 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Postać Morrigan szalenie mi się podoba - nie wyobrażam sobie drużyny bez tej bezwzględnej, twardej i przebiegłej sztuki. Wiele rzeczy można powiedziec o tej czarownicy, ale z pewnością nie można zarzucić jej, że jest mdła i nijaka (w przeciwieństwie do Wynne...).
Według mnie Morrigan - przeciwieństwo mentalne Alistaira - wnosi swoistą równowagę do drużyny. Poza tym kiedy zagarałam dla odmiany postacią męską okazało się, że wiedźma posiada również tę "ludzką twarz", swoje słabości, których nie okazuje innym kobietom, czy przypadkowo poznanym samcom. Ma jednak na tyle silną osobowość, że w większości przypadków świetnie radzi sobie z ukrywaniem niewygodnych dla niej uczuć i pragnień.
Morrigan - zdecydowanie kobieta z pazurem! :)

Obrazek

PostNapisane: 13 lip 2010, 10:11 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
Bardzo lubię Morrigan, jej charakter, bezpośredniość i ironie :) Tak właśnie powinna wyglądać i zachowywać się prawdziwa wiedźma :) A jej dogryzanie Alistair'owi... bezcenne ;d Pomimo iż gram magiem obowiązkowy członek mojej drużyny obok Shale i Leliany... Oczywiście miłość mojego maga ;] Mam nadzieje iż w DA3 powróci zarówno szary strażnik jak i Morrigan :)

PostNapisane: 23 sty 2011, 12:28 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Morrigan to dla mnie taki element tła. Osoba, której po prostu nie mogę wykopać ze składu... Z drobnymi wyjątkami. Jej uwagi puszczałam mimo uszu i na zmianę miałam u niej plusy i minusy. Ale i tak relacje postać-Morri wyszły bardzo pozytywnie.

PostNapisane: 06 mar 2011, 13:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Lubie ją jednak wole Leliane na końcu gry odchodzi i nie wiadomo gdzie wyruszyła dodatek Witch Hunt coś tłumaczy ale też nie za bardzo spodziewałem sie po nim więcej

PostNapisane: 08 mar 2011, 19:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mój mag! Kobieta z charakterem. Silna, niezależna, bezpośrednia, kąśliwa bestia. Jej przyjaźń (i miłość- gdy grałam mężczyzną) jest trudna, ale warta zachodu. Świetna postać.

PostNapisane: 14 mar 2011, 18:25 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Dragon Age:P i 2; Trylogia Mass Effect; Assassin's Creed 1-3; Wiedźmin 1 i 2
Ona należy do moich ulubionych towarzyszy! Bardzo podoba mi się jej postać, twarda skorupa na wierzchu, delikatne ciasteczko w środku:) Przy bliższym poznaniu można polubić jej charakter. Pod koniec gry miałem u niej +100:)
Trudno powiedzieć czy to potulny baranek czy kobieta z pazurem, ale bardziej kobieta z pazurem:)

PostNapisane: 14 mar 2011, 18:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Marek, Gdzież Ty w niej potulnego baranka widziałeś??

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 10   [ Posty: 91 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona