Teraz jest 06 maja 2021, 00:27

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 10   [ Posty: 91 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Morrigan
PostNapisane: 09 lip 2012, 14:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Jeśli Morrigan i Flemeth zagrają ważne role w DA3 to MIODZIO :D

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 11 lip 2012, 15:57 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Morrigan jest jedną z najciekawszych postaci (o ile nie jest najciekawszą). Grając postacią złą pewnie trudno nie polubić Morrigan, ale w innych przypadkach może być problem. A problem jest taki, że Morrigan to wredna jędza (nawet można użyć takiego dialogu w grze). Na prawie każdy dobry uczynek potrafi się na nas wkurzyć informacją, że "Morrigan nie zgadza się...". Potrafi nawet biedną sierotę wyśmiać. Ale da się to poprawić i nie będzie taka "groźna", wystarczy podarować jej różne błyskotki i prawić jej przyjazne dialogi. Mori wcale nie jest taka okrutna, stanie się w końcu miła i dobra dla Strażnika/Strażniczki.
DLC Polowanie na Czarownice żadnych konkretnych wyjaśnień nie wnosi tylko jeszcze więcej zadaje pytań.
Dobrze by było, gdyby w trójce postanowili wszystko wyjaśnić, ale jeśli ktoś nie wie, to wcale nie trzeba się zgodzić na rytuał, a Morrigan można zabić w DLC - mają prosty powód do pominięcia wyjaśnienia tego, ale o Flemeth na pewno coś będzie.
Postać w porządku, da się polubić, ale jeżeli miałbym wybierać Morrigan vs Leliana, to wygrywa Leliana ze względu na to, że bardziej ją polubiłem i to ona była bardziej życzliwa dla Szarego Strażnika (jednak z tym Stwórcą to za bardzo przesadza). Mam nadzieję, że będzie w Dragon Age 3. Jeszcze przydałoby się, żeby była lekka zmiana Morrigan, np. jeśli byliśmy dla niej dobrzy to ona nie będzie aż taka wredna, a jeśli źli to wiadomo.

Ostatnio edytowano 11 lip 2012, 20:21 przez Asasynek, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 11 lip 2012, 16:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Właściwie to nie wiadomo, czy w dodatku się ją zabija.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 11 lip 2012, 16:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Z tego co wiem, nie jest powiedziane czy Morrigan naprawdę umiera w tym DLC. A jeśli chodzi o rytuał, to można odmówić samemu, lub też stręczenia Alistaira, ale... Przecież przed bitwą z Arcydemonem jest jeszcze jeden Strażnik. Zawsze może być takie wyjaśnienie, że w przypadku odmowy towarzyszy, to jego wiedźma uwiodła, więc dziecko ma ;)
Łatwiej chyba będzie wyjaśnić ponowne spotkanie Morrigan (z dzieckiem), niż zmartwychwstanie Zevrana w dwójce tym, którzy skorzystali z szansy ubicia elfa. I na to liczę, bo chociaż zwykle gram postaciami dobrymi, to dzikuskę z głuszy bardzo polubiłam.

Obrazek

PostNapisane: 11 lip 2012, 16:56 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

W sumie to chyba jednak macie rację, dlatego że normalnie bez rytuału główna postać może zginąć i później nie powinno się jej importować (ewentualnie Alistaira wysłać na śmierć, ale to co innego), a i tak się da. Domyślnie powinno być wybrane, że rytuał się odbył. Tylko że nie rozumiem po co dali taką możliwość, skoro może być niezgodna z wydarzeniami. Prawdopodobnie wtedy jeszcze nie przewidzieli jakie mają być konsekwencje i teraz to jest niespójne. ;)

PostNapisane: 11 lip 2012, 17:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ale nie importuje się zmarłej postaci jako grywalną.
A co do rytuału, Morrigan powiedziała, że to może się udać tylko z młodym Strażnikiem (a tamten inny ginie i ona go w międzyczasie raczej nie widzi).

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 11 lip 2012, 17:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja akurat do dwójki zaimportowałam stan gry, w którym moja Strażniczka gryzła ziemię.
A jeśli już dawaliby Morrigan do trzeciej części, to raczej z dzieckiem... tym bardziej, że ponoć "widziano ją w ciąży". Więc coś tam skombinowała pomimo odmowy ;)

Obrazek

PostNapisane: 11 lip 2012, 20:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
No tak, ale jeśli nie była w ciąży, to jest powiedziane, że przesiedziała jakiś czas u Cesarzowej w Orlais, co także wydaje mi się ciekawe :)

Cóż, ja liczę i marzę o fajerwerkach w DA3, jak patrzę na te wszystkie niewiadome :D

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 23 lis 2012, 22:17 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age, Skyrim
Najgorsza postać niedość że wredna to hamska i egoistyczna.Podoba mi się tylko kiedy kończe wojne pod Ostagarem i ona mnie pudzi wgedy jest miła .....dla mnie.Najbardziej podobało mi się to kiedy pierwszy raz spotkałam Wynne i powiedziałam Mor. żeby się zamknęła i że jest głupią harpią.!!

Witaj, popraw proszę pisownię, bo część Twojej wypowiedzi jest po prostu niezrozumiała.
Pozdrawiam, waber

PostNapisane: 07 lut 2014, 19:31 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Shogun 2:Total War, Dragon Age, Witcher
E tam ja tam ją uwielbiam, przypomina mi Jack z ME, po za tym bardziej podoba mi się mroczna i potrafiąca o siebie zadbać Morrigan niż "świętoszkowata" Leilana. A istnieje DLC w którym szukamy Morrigan i na koniec ją znajdujemy
Spoiler:

Motto Szarej Straży

"Ten świat nie potrzebuję bohaterów, potrzebny jest zawodowiec"
Wiedźmin 3:Dziki Gon

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 10   [ Posty: 91 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona