Teraz jest 14 maja 2021, 13:42

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 12   [ Posty: 116 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zevran
PostNapisane: 15 mar 2010, 15:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Zevran

Obrazek

Zevran Arainai jest lubieżnym i amoralnym Antiviańskim elfem, z profesji łotrzykiem. Syn elfickiej dziwki,został sprzedany jako młode dziecko elitarnej gildii skrytobójców, nazwanej Antiviańskie Kruki, którzy, wybierają elfy na skrytobójców, ponieważ ludzie uznają je za bardziej atrakcyjne. Udało mu się przeżyć ich trening, został w końcu zaakceptowany i stał się jednym z najlepszych na swej pozycji. Szkolony w skradaniu się i uwodzeniu, jest jednym z najbardziej obiecujących skrytobójców Kruków.

Co sądzicie o tym biseksualnym antyvańskim kruku ?

Tytuł: Re: Zevran
PostNapisane: 11 kwi 2010, 00:11 
Casual
Casual

Gra w: czekam na ME3
Postać,która po mimo wszystko najmniej przypadła mi do gustu.Być może zamiarem twórców DAO było zwrócenie uwagi na problem homofobii i inności wśród otaczających nas ludzi,ja jednak oceniam jej bezpośredniość w dialogach bardziej osobistych,jako zbyt nachalny i bezpretensjonalny.W/g mnie chybiony pomysł.W relacjach hetero pomiędzy bohaterami,dużo trudniej jest osiągnąć podobny efekt jak z Zevranem.

PostNapisane: 12 maja 2010, 19:46 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Zev jest niewątpliwie kontrowersyjnym, aczkolwiek ciekawym kompanem.
Swoim zachowaniem potrafi wzbudzać przeróżne emocje i dzięki temu jest postacią, której nie sposób nie zauważyć. Mnie osobiście podoba się sposób w jaki wyprowadza anemiczną Wynne z równowagi, a jego dialogi z pozostałymi członkami drużyny ewidentnie pobudzają atmosferę w podróży. Jest elokwentny, błyskotliwy, a przy tym bezczelny, zarozumiały i dowcipny. Oczywiście jest także niezrównanym w "całej wsi" podrywaczem, nie stroniącym od romansów z obiema płciami.
Gracze, którzy wytrwali do momentu, kiedy udało im sie wzbudzić w Zevie miłość, dostrzegli zapewne w tym bezczelnym chłystku wrażliwego i ciepłego partnera, któremu tak naprawdę nie chodzi w życiu tylko o ... ;)
To jedna z moich ulubionych postaci w DA.

Obrazek

PostNapisane: 13 maja 2010, 15:49 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Nic
Nie przepadam za tą postacią, ma więcej minusów niż plusów. Darowałem mu życie, ale i tak nie przyniósł zbyt wielu pożytków a wręcz przeciwnie. Po pierwsze i najważniejsze nie umie walczyć i ogólnie jest słaby, przyciąga kłopoty jak magnes metal. Jest też nie lojalny i kłamliwy przed strachem, że utraci życie porzucił swoich przyjaciół i pobratymców. Podsumowując, jest osobą negatywna i nic nie wartą.

PostNapisane: 13 lip 2010, 08:29 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
Do samej postaci nic nie mam chociaż jest niewątpliwie kontrowersyjną postacią i dzięki czemu ciekawa... Aczkolwiek darowałem mu życie tylko raz, dla achievmentów... Byłby ok gdyby nie próbował poderwać mojego szarego strażnika, nie do zniesienia dla mnie ;d

PostNapisane: 17 sty 2011, 20:24 
Casual
Casual

Gra w: Wiedźmin, AC Brotherhood, DAII
Dopóki nie dawał po sobie poznać, że jest peda....ehmm... gejem to nawet go lubiłem. Jak wyszło szydło z worka to wyrzuciłem go bez zastanowienia. Niech sobie będzie kim chce, ale z daleka ode mnie. : D

PostNapisane: 23 sty 2011, 11:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Jedna z moich ulubionych postaci.
Bezczelny lekkoduch mający głęboko w poważaniu co sobie pomyślą inni. No i w odróżnieniu o Alika - nie mazgai się bez powodu. ;3
Okazał się bardzo przydatny, zwłaszcza, że moją główną postacią jest ciężkozbrojna elfka, która nie zawsze jest w stanie szybko zareagować. Bardzo przyjemna postać, o ile się go właściwie poprowadzi.

PostNapisane: 06 mar 2011, 14:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Nie lubię go jak dla mnie jest nieprzydatny nie biore go na misje poniewaz jeśli chodzi o łotrzyka to Leliana jest chyba lepsza

PostNapisane: 08 mar 2011, 18:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ...
Lubię Zevrana. Konkretny, fajny facet (choć twarz mu za którymś razem zmieniłam, bo się nie umiałam do romansu zmusić :) Szczery w uczuciach, lojalny wobec przyjaciół. Postać wyrazista, dowcipna i bezpośrednia. Świetny kompan! Pomimo fatalnego dubbingu polskiego.

PostNapisane: 14 mar 2011, 18:46 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Dragon Age:P i 2; Trylogia Mass Effect; Assassin's Creed 1-3; Wiedźmin 1 i 2
Nawet go polubiłem,choć nie należy do moich ulubionych postaci w grze. Podoba mi się jego bezpośredniość i otwartość na różne propozycję:)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 12   [ Posty: 116 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona