Teraz jest 18 maja 2021, 10:53

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 12   [ Posty: 116 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zevran
PostNapisane: 26 lip 2011, 09:10 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: AC3
Ja tam w ogóle Nim nie grałem, za późno się pojawił, i jakoś nie przypadł mi do gustu... Zostałem wierny Morrigan do końca :D

PostNapisane: 26 lip 2011, 11:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ...
Gravaren napisał(a):
W tym związku obaj myśleli tylko o jednym ;D Tylko co innego to oznaczało dla każdego z nich :)

A jednak, jak
Spoiler:

Tak więc, nie du*a najważniejsza :D

PostNapisane: 08 sie 2011, 21:41 
Casual
Casual

Ja tam zachowałam mu życie... i powiem, że od początku podobała mi się postać Alistar miał dobre teksty... :) zwłaszcza z lizaniem lamp.
Pierwsze jak zobaczyłam tego Zevrana... pomyślałam sobie spoko gość... dopóki nie zaczął paplać. Może i miał kilka śmiesznych tekstów m. in. że może ogrzewać łóżko itp. albo gadając ni stąd ni zowąd jak wyskoczył z tekstem podczas zwykłej rozmowy że pragnie moją bohaterkę, to właściwie latało mi jaki mają stosunek między sobą. Jak później się okazało... to Zevran mnie zdradził i zastanawiałam się czy za drugim razem darować mu życie, ale gdzieś wyczytałam że jeżeli są dobre stosunki, to nie powinien zdradzić.

A jeszcze coś podobała mi się bardzo historia z magiczką, która złamała sobie kręgosłup, bo się potknęła... :) To zabawnie wyglądało...

A mogę wiedzieć... o co chodzi z tymi modami?
Gram na ps3 więc nie wiem jak jest na pc...

PostNapisane: 09 sie 2011, 16:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age
Ja też gram na ps3 i o modach mogę pomarzyć. Na youtubie pełno tego można znaleźć. http://www.youtube.com/results?search_q ... e+mod&aq=0 ot chociażby tak :) Miłego oglądania :)

ps. ja to się nie mogę doczekać modów romansowych do 2

PostNapisane: 10 sie 2011, 16:48 
Casual
Casual

O to ciekawe że są mody pokazane na yt... gdyby chciała gra działać na moim laptopie, ale o tym mogę sobie pomarzyć... może w przyszłości :) Jak będe miała nowego laptopa to sobie pogram w wersje na pc i wrzuci się kilka modów. Fajne są mody ślubów Zevrana i Alistara.

Zevrana zostawiłam przy życiu, bo chciałam zobaczyć jak faktycznie zachowuje się ta postać ;)

PostNapisane: 11 sie 2011, 10:17 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

A ja będę bronić Zeva i już, to jest naprawdę ciekawa postać. Nie jest taka "prostolinijna" jak Aluś, gdzie u niego białe jest białe, a czarne jest czarne (dobra, nadstawiam plecy fankom Alistera). Zev umie dostrzec te szarości, potrafi cieszyć się życiem i jego "drobnymi" przyjemnościami. A zakochany jest wierny i lojalny, nawet Wynne, podczas jednej z rozmów mówi, że się pomyliła, co do oceny relacji Zeva i Szarej Strażniczki. Pomijając głos (wiecznie zadowolonego z siebie d**ka) posłuchajcie jego historii i zobaczcie ile przeszedł. Oryginalny dubbing o wiele lepiej oddaje emocje tych opowieści.

PostNapisane: 11 sie 2011, 11:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
katharynka napisał(a):
A ja będę bronić Zeva i już, to jest naprawdę ciekawa postać. Nie jest taka "prostolinijna" jak Aluś, gdzie u niego białe jest białe, a czarne jest czarne (dobra, nadstawiam plecy fankom Alistera). Zev umie dostrzec te szarości, potrafi cieszyć się życiem i jego "drobnymi" przyjemnościami. A zakochany jest wierny i lojalny, nawet Wynne, podczas jednej z rozmów mówi, że się pomyliła, co do oceny relacji Zeva i Szarej Strażniczki. Pomijając głos (wiecznie zadowolonego z siebie d**ka) posłuchajcie jego historii i zobaczcie ile przeszedł. Oryginalny dubbing o wiele lepiej oddaje emocje tych opowieści.

Wynne mówi tak przy każdym "romansie" :P

PostNapisane: 11 sie 2011, 13:14 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Damix22 napisał(a):
katharynka napisał(a):

Wynne mówi tak przy każdym "romansie" :P

Wiem, ale nie przyjmuję tego do wiadomości ;) A na poważnie, nie zacytuję dokładnie, ale w romansie z Alisterem najpierw mówi o konflikcie romansu i obowiązków szarego strażnika, potem wycofuje się i twierdzi, że miłość jednak nie przesłoniła nam oczu. Zaś w romansie z Zevem, głośno mówi, że zachowujemy się jak zwierzęta i cały obóz nas słyszy. Potem zaś mówi, że widzi, że to nie przelotna znajomość.
No będę go bronić, niczym Ty Lelki :)

PostNapisane: 11 sie 2011, 14:57 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Jak przechodziłam DA:O drugi raz to na początku miałam twarde postanowienie, że tym razem będę miała romans z Zevranem i trzymałam się tego ostro, Alistaira gasiłam dogryźliwymi tekstami (moja postać była wyjątkowo dożartą elfią czarodziejką ]:-> ), ale wymiękłam kiedy Ali dał mi różę, a potem wyznawał mi zauroczenie tym swoim słodkim głosikiem :wstyd: . Potem zwerbowałam Zevrana, a ten tylko ciągle gadał o tym, jak to bardzo jest podekscytowany mną i jak bardzo chciałby mnie przelecieć, więc zrobiłam focha i uciekłam do mojej jedynej prawdziwej miłości <3 :D

Mimo wszystko bardzo lubię Zevrana i zawsze miałam z nim na tyle dobre stosunki, że nigdy nie chciał mnie zdradzić. No i bardzo lubię te jego opowieści z czasów, kiedy należał do Kruków, opowiadane z tym jego świetnym akcentem :)

PostNapisane: 11 sie 2011, 15:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
A nie przeszkadza wam, że Zevran to sadystyczny morderca ? I że przy pierwszym spotkaniu chciał nas zgładzić ?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 12   [ Posty: 116 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona