Teraz jest 18 maja 2021, 11:25

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 12   [ Posty: 116 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zevran
PostNapisane: 12 sie 2011, 12:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Mikka napisał(a):
W czasie jej misji towarzysza w trzecim akcie. Masz przekonać Velasco, że chcesz zdradziż Izzy i jedną z opcji jest porządne jej zdzielenie XD Do tego jeśli zabierzesz ze sobą Fenrisa i Andersa można się ubawić słysząc że oni też chętnie by ją znokautowali :D Do tego cios który jej zadaje Hawke jest piękny w moim odczuciu :)

Dzięki, dałaś mi motywację do ponownej gry :D

Cytuj:
Zev nie jest paskudny! *oburzenie* no, chyba ze mówimy o tym z DA2 - bo jak ta maszkara się przedstawiła jako Zevran to spadłam z krzesła i popsuło mi to dzieciństwo XD

Różnią się, to fakt... ale obaj są paskudni :P Ten z dwójki jest jeszcze bardziej nachalny... Na szczęście przy imporcie właściwego sejva go nie uraczymy :D

Cytuj:
Do tego, przyznaję mam słabość do tatuaży ;) A tak na marginesie, przyznam również, że choć kocham Zeva, dochodzi tu też taki malusi aspekt jak to, że jest on dla dziewczyn [moim zdaniem] lepszą opcją romansową. Zawsze gram kobietą, bez względu na rasę i Alistair po prostu w większosci działa mi na nerwy, a podrywanie dziewczyn jakoś mnie nie rusza XD Zresztą charakterowo Zev lepiej pasuje do mojej łotrzycy :)

A kto Ci każe romansować ? Możesz wszystkich olać i cieszyć się życiem singla :P

PostNapisane: 12 sie 2011, 13:06 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age
Dog0Lord napisał(a):
Cytuj:
Do tego, przyznaję mam słabość do tatuaży ;) A tak na marginesie, przyznam również, że choć kocham Zeva, dochodzi tu też taki malusi aspekt jak to, że jest on dla dziewczyn [moim zdaniem] lepszą opcją romansową. Zawsze gram kobietą, bez względu na rasę i Alistair po prostu w większosci działa mi na nerwy, a podrywanie dziewczyn jakoś mnie nie rusza XD Zresztą charakterowo Zev lepiej pasuje do mojej łotrzycy :)

A kto Ci każe romansować ? Możesz wszystkich olać i cieszyć się życiem singla :P

Też fakt :) A co do wyglądu, widziałeś jakieś FanArty? Czidas, niektóre zwalają z nóg, są tak piekne, że nic tylko patrzeć i patrzeć, a najlepsze jakie widziałam dotyczą właśnie Zeva, no i Fenrisa - to przede wszystkim mam na myśli mówiac, ze ich wygląd przemawia do wyobraźni ;)
Poza tym ja lubie Zeva zarywać - do tego bawi mnie niezmiernie jak na koniec romansu robi się taki uroczy i nieśmiały <3 A przy ostatniej rozgrywce, gdy poszłam za zakończeniem "Ultimate Sacrafice" i jest pokazana ta scena pogrzebu Bohatera mało się nie poryczałam przy urywku z Zevem... to jest taaakie smuuutne, że on praktycznie przy tym rozwiązaniu musi po raz drugi patrzeć na śmierć ukochanej osoby... jakoś to przemawia do mojej romatycznej duszy :D

* * *
Poza tym czerpanie przyjemności z zabijania to jeszcze nie sadyzm. Sadyzmem byłoby gdyby Zev czerpał przyjemność z zadawania bólu w czasie zabijania. A jak wiemy, Zev preferuje czyste i zgrabne zabójstwa.

Wiesz Dog, zaczyna mnie zastanawiać czy coś czytasz może? Z fantastyki? Jeśli tak, ciekawam czy może natrafiłeś kiedyś na książkę Stovera "Bohaterowie Umierają"? Coś dla ludzi o mocnych nerwach, ale wydaje mi sie, że może byś inaczej spojrzał na Zevrana po styczności z tą lekturą :)

Idąc dalej, należałoby też chyba dodać, że po prostu postać Zeva pasuje do DA:O. Ta gra nurza się w odcieniach szarości, a na Zeva na pewno nie da sie patrzeć przez pryzmat czerni i bieli [co, tak na marginesie, chyba ty robisz, Dog]

PostNapisane: 11 wrz 2011, 20:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Zevrana bezsprzecznie wielbię, kocham, szanuję i nawet nie przeszkadza mi jego zeszpecona twarzyczka (znalazłam cudny mod, który poprawia mu rysy twarzy, przez co na serio robi się przystojny ^.^). Na samym początku radośnie naczytałam się o towarzyszach i raczej nie mogłam się doczekać, aż Kruk będzie próbował mnie zadźgać.
Podoba mi się jego podejście do życia, sposób prowadzenia z nim relacji i cała historia, która doprowadziła go Strażnika. Ciekawie rozwiązany romans (ależ on się motał z tym kolczykiem, aż mi go się szkoda zrobiło... :)), biseksualizm do niego najwyraźniej pasuje, ale jakoś nigdy nie zmusiłam się do związku homoerotycznego, a co więcej - do namiotu wepchnęłam mu tylko elfkę, bo nie przepadam za romansami mieszanymi. (Swoją drogą nie potrafię sobie wyobrazić romansującego krasnoluda z... kimkolwiek)
Przeraził mnie polski dubbing, bo "Harry Potter" nie bardzo do niego pasuje. Zdecydowanie Zev z antyviańskim akcentem z oryginału jest o niebo lepszy i można go słuchać wręcz zapętlonego. :)

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 12 wrz 2011, 00:11 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age
łii, kolejny ktoś kto popiera Zeva :) W to mi graj ;)
Zgadzam się z tym: też nie wyobrażam sobie krasnoluda w romansie XD nie wiem dlaczego - ale nigdy nie wyszłam postacią krasnoludki poza samo pochodzenie. Co do innych romansów, to mieszane rasowo między ludźmi a elfami mi nie przeszkadzają - chociaż tu może mieć też do czynienia fakt, że poza pierwszym przejściem jako ludzka łotrzyca, prawie zawsze ide na elfa XD [jak dla mnie pochodzenie dalijskiego elfa jest ulubione]
inna sprawa, biseksualizm Zevowi rzeczywiście pasuje - jest dobrze uzasadniony fabularnie - w końcu Kruki raczej nie pozwoliłyby żeby cos takiego jak upodobania stawały na drodze w misjach, nieprawdaż?

[heh, z innej beczki - ostatnio sie zastawiam czy czasem Bioware z tym wszechobecnym biseksalizmem nie poszło na rękę fankom yaoi XD wiecie kiedy mi to przyszło na myśl? ostatnio od jakiegoś czasu pogrywam w "Devil May Cry 4" i kiedy skoczyłam na FanFiction poszukać czegoś miłego na ten temat, to prawie padłam na zawał widząc ilość yaoi na temat dwóch facetów, których ja widze jako totalnie hetero XD seriooo, to jest bolesne... [poza jednym fickiem w którym sie absolutnie zakochałam (nie yaoi)] nie mogę poczytać o moim ukochanym Nero - bo prawie wszystko to yaoi! co za los...
I wy narzekacie na biseksualizm Zevrana XD heh, przynajmniej o nim można poczytać świetne rzeczy, serio jeśli ktoś czyta anglojęzycznie, to radze się zapoznać z tematem. choć zawsze raczej nie przepadałam za fanfiction [parę schizowych do Siewcy Wiatru popsuło mi dzieciństwo XD] to jednak można miedzy tym znaleźć prawdziwe perełki ;) a fandom DA rośnie z dnia na dzień :D

PostNapisane: 19 lis 2011, 18:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jedna z moich ulubionych postaci w grach.
Zabawny i nie taki nudny jak niektórzy.
Super postać, ale dopiero pod koniec gry, kiedy z nim romansowałam, zobaczyłam, że może się czymś przejąć.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 19 lis 2011, 20:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Jedna z moich nie ulubionych postaci, ginie w pierwszym spotkaniu z Szarym Straznikiem z rodu Couslandów, w trakcie zasadzki zastawionej przez Kruki na szlaku...
RIP Zevran poległy w 9:30 roku Smoka

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 20 lis 2011, 14:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
No, wieesz? Ale tak Zeva... zasiekać mieczykiem?
Przecież on tyle potrafi! Stać i ładnie wyglądać na przykład :P Zbroje też może czyścić.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 20 lis 2011, 15:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Od czyszczenia zbroi to miałem swojego własnego, domowego mabari :D ....Przykro mi dziewczyny, no ale u mnie Zevran juz skonczył karierę :) Sten zranił go w walce, a jam go pózniej dobił sztylecikiem .

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 26 gru 2011, 15:19 
Adept analogów
Adept analogów

Ja byłam zakochana w Zevranie i uwielbiałam jego świńskie teksty oraz jego amoralność póki nie dowiedziałam się że sypia z kobietami i mężczyznami(!), jakoś mnie to odrzuciło i w końcu zostałam żoną Alistara, ale i tak go uwielbiam :D

PostNapisane: 27 gru 2011, 13:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Przechodzę DA po raz kolejny i nie mogę nie romansować z Zevem.
Ale co do DA2, to czemu Zev nie podróżuje z moją czarodziejką, tylko podrywa Izabele? :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 12   [ Posty: 116 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona