Teraz jest 18 maja 2021, 11:51

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 12   [ Posty: 116 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zevran
PostNapisane: 14 mar 2012, 13:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Ja dopiero niedawno w grze spotkałam tego typka... nie zabiłam, zobaczymy, czy pożałuję czy nie. Ogólnie staram się nie zabijać więcej niż to konieczne. A z praktycznego punktu widzenia uznałam, że gość chyba może nauczyć moją postać jak być skrytobójcą. Zresztą jak coś wywinie, to i tak pewnie można go będzie skasować.Jak na razie całkiem nieźle się z nim gada.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 14 mar 2012, 18:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pod koniec gry może coś wywinąć, ale tylko, jeśli z nim nie gadasz (masz niski współczynnik przyjaźni). Jeśli cię polubi, to wszystko będzie super.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 14 mar 2012, 18:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ha... ja tam jestem dobra dusza, ze wszystkimi w drużynie staram się skumplować. Jak by to wyglądało gnoić własnych ludzi?

Obrazek

PostNapisane: 14 mar 2012, 18:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

To jak już go poznasz, napisz tu, czy polubiłas. Jego postać budzi wiele kontrowersji :)

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 18 mar 2012, 20:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

W sumie to jestem dopiero tak w 1/3 gry i z pewnością nie poznałam jeszcze tak do końca żadnej postaci obecnej w drużynie, ale lubię wszystkich z wyjątkiem Stena (do którego nie mogę się przekonać bo jego sposób myślenia to jakieś X-files). Nie chcę czytać wszystkich stron dyskusji z obawy, że natknę się na jakieś spoilery. Rozumiem jednak, że Zevran może budzić kontrowersje. Powiedzmy, że okoliczności pierwszego spotkania są takie, że nie można się dziwić, jeśli ktoś go jednak dobije. Ale jeśli już się go przyjmie to nie wiem, jak można nie polubić :) Chociaż miał (delikatnie mówiąc) nieźle przechlapane dzieciństwo, to nie marudzi, gada na luzie, a do walki idzie jak do tańca... Nie drażni mnie nawet jego świntuszenie, a jak się przekomarza z Wynne to mało nie padam ze śmiechu. Gadając z tą postacią można zapomnieć o tym w jakim niewesołym położeniu (plaga) jest cała drużyna. I w dodatku rozmowy z nim idą mi całkiem bezproblemowo, nie muszę się zastanawiać co mam wybierać. Patrząc ostatnio z głupia frant na poparcie wśród towarzyszy zdziwiłam się nawet, że u Zeva już mam najwięcej plusów O.O

Obrazek

PostNapisane: 31 mar 2012, 20:04 
Casual
Casual

Gra w: skyrim, mass effect, Might & Magic Heroes 5, assasin creed: brotherhood,
Ja tam, raczej wszystkich towarzyszy lubię, może miałam pewne.. zgrzyty z Alistarem, co finalnie doprowadziło do tego, że musiałam go przekupywać prezentami, ale nasze stosunki i tak były neutralne.
Co do Zeva, to miałam z nim najlepsze kontakty z całej drużyny, nie licząc Leilany i Morrigan. I czy ja wiem, czy ta postać jest kontrowersyjna? Ja nawet nie zwracałam na to uwagi.. jakoś nie obchodziła mnie jego orientacja seksualna xD. Choć w drużynie go nie miałam, bo był trochę za słaby jak dla mnie.

PostNapisane: 12 kwi 2012, 17:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

U mnie z czasem Zevran i Morri stali się niemal niezastąpieni. Z ciekawości brałam inne postacie do składu, co kończyło się zwykle tym, że po usłyszeniu co mają do powiedzenia i tak wkrótce wracałam do obozu po beztroskiego skrytobójcę i dziką wiedźmę. Zevran towarzyszył mi do końca i skutecznie osłaniał tyły przed wyłażącymi pomiotami, gdy walczyliśmy z Arcydemonem. No i moja elfka zapominała dość często, że ma być dobrą duszą, kiedy w walce z Zevem u boku "ścigała się na punkty" przy "zabijaniu ich wszystkich" :D

Obrazek

PostNapisane: 25 maja 2012, 14:33 
Aedd Gynvael

Gra w: WoW, Trylogia Mass Effect, DA:Początek, Przebudzenie, DA II, Wiedźmin 1 i 2, Fable II.
A ja to bardzo lubię tego elfa! Nie rozumiem ni uja jak gracze, zazwyczaj płci męskiej, gdy zobaczą że Zevran jest innej orientacji, od razu myślą "Lol, pedał. Wypierdalaj". Przecież chłopak przydatny jest, a na dodatek bardzo towarzyski oraz często zabawny.
Jak stanął na drodze memu Szaremu Strażnikowi po raz pierwszy, odniósł druzgoczącą klęskę, gdyż walka trwała bardzo krótko. Od razu jak ta paniusia, co to wciągnęła nast w tą całą pułapkę, pojawiła się na drodze to wiedziałem że czeka mnie walka, tak więc byłem gotowy. Po skończonej potyczce, gdy długouchy zaproponował swoje usługi, nie byłem do końca pewny. Pomyślałem że dobrze by było mieć w swej drużynie skrytobójcę(tacy zawsze są przydatni), ale z drugiej strony może spróbować zasztyletować mnie we śnie. Ale odpowiedzią na pytanie do czego może mi się przydać, ostatecznie mnie przekonał do oszczędzenia go :D I później już decyzji nie żałowałem.
Miło się z nim rozmawiało. Podczas rozmów wybierałem opcje po prostu takie, jakie sam bym mu powiedział, a nie po to by nabić sobie "punkty". A potem stwierdziłem, że elfa polubiłem nawet bardziej niż Alistaira. Jak się okazało że jest bi, to małe zdziwienie na początku. W walce był nawet przydatny i brałem go prawie zawsze do składu. Często na miejsce Alistaira, bo ten natomiast wydawał mi się z deka nie przydatny. Rozwalają mnie za każdym razem jego rozmówki z każdym członkiem drużyny. I wydaje mi się, że bez takiego Zevrana i kapitalnego Oghrena, drużyna byłaby po prostu nudna.
Podsumowując moją opinię, uważam że Zevran jest bardzo barwną i świetnie wykonaną postacią.

Obrazek

Fire and Blood!

PostNapisane: 12 cze 2012, 18:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

NIE-NA-WI-DZE!Darowałam mu życie ten jeden raz ,ten jeden cholerny raz!(aż o jeden za dużo) na początku było ok ,mówił dobrze o mojej postaci i wgl. ,ogólnie to na początku był dla mnie całkiem neutralny ,aż do pory kiedy w Denerim gdy spokojnie gdzieś podróżowałam ,ktoś o niego pyta ,a on nagle wyskakuje jakby królik z kapelusza i nie wie komu uwierzyć mi czy jakiemuś gościowi na przeciwko.Ok,ok nie będę przedłużać..
Po prostu go zabiłam w sprawiedliwej walce ..Jasne?Ale opłacało się.(dostałam po 5+ do przyjaźni z moją drużyną ,choć pewnie to był bug ,ale dobre i to.) Ogólnie to dla mnie wkurwiająca postać.

PostNapisane: 28 sty 2013, 20:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Mam pytanie o Zevrana. Jeśli go wypuścimy po napadzie na naszego bohatera. Gdzie go spotkamy?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 12   [ Posty: 116 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona