Teraz jest 06 maja 2021, 01:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Shale
PostNapisane: 15 mar 2010, 15:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Shale

Obrazek

No cóż, postać może i ciekawa no ale niestety nie znalazłem dla niej miejsca w swojej drużynie przez co nie mogłem jej dobrze poznać. Może Yy powiecie o niej coś więcej.

Wasze opinie na temat Shale.

Tytuł: Re: Shale
PostNapisane: 16 mar 2010, 19:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

A może by pan trochę temat rozwinął? A nie, że rzucać od razu, tak zza węgła, obrazek i lakoniczny opis.

http://www.wrotafable.pl

PostNapisane: 18 mar 2010, 13:33 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Jestem dokładnie tego samego zdania co Wix.

-------------------------------
Heavy Metal: Panowie wyżej pouczają, a sami uprawiają jeszcze większy spam. Może by najpierw napisać coś o przedmiocie tematu, a później wymagać czegoś więcej?

PostNapisane: 22 mar 2010, 18:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Bardzo przepraszam za to że tematy wyglądają tak jak wyglądają ale jest to spowodowane tym że nie mam niestety za wiele czasu żeby to dopracować a poza tym strona nie jest jeszcze oficjalnie dodana do sieci GameWalk.pl

PostNapisane: 11 kwi 2010, 00:00 
Casual
Casual

Gra w: czekam na ME3
Shale to złożona osobowość,która jednak po głębszym poznaniu daje się polubić.Dajmy na to po wykonaniu questa w Głębokich Ścieżkach po odnalezieniu jej rodzinnego Thaigu oraz kuźni golemów.
Specyfika jej osobowości jest pogmatwana,jednakże po odpowiedniej kombinacji dialogowej staje się bliższa i bardziej dostępna ^^

PostNapisane: 12 maja 2010, 20:01 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Shale jest golemem. Golemem kobietą. Nie lubi dużo mówić i nienawidzi ptaków. Cierpi również na amnezję - nie wie skąd pochodzi oraz kto i w jakim celu ją stworzył. Tyle w telegraficznym skrócie.

Przy bliższym poznaniu postać interesująca, a po rozwinięciu odpowiednich talentów dość przydatna w walce.
Przyznaję, że grając po raz pierwszy w DA podchodziłam do Shale jak do śmierdzącego jajka - na początku naszej znajomości kompletnie nie mogłam jej zrozumieć i przewidzieć jej zachowań. Po jakimś czasie zatrybiłam i potem było już z górki.
W przypadku Shale należy pamiętać, że nawet jeśli ktoś wydaje się twardy jak kamień, to bardzo łatwo można zranić jego uczucia.

Obrazek

PostNapisane: 13 lip 2010, 08:42 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: ...
Shale jest po prostu genialną towarzyszką dla mojego maga (tank jak z marzeń), ciekawy charakter postaci po bliższym poznaniu daje się także polubić a jej mix fobii z nienawiścią do ptactwa... ehh ;d Nie ma osoby, która nie uśmiałaby się po zabiciu przez Shale kury podczas opuszczania Honnleath ;) Natomiast dialogi towarzyszy z Shale bija wszystko ;d Mówię tu o oryginalnych dialogach nie tym polskim kiczowatym dubbingu :)

PostNapisane: 06 mar 2011, 14:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Ja dla niej miejsce w ekipie zawsze mam jest najsilniejszym towarzyszem i nie ginie aż tak szybko jak inne postacie podczas walki.A co ją wkurza?Gołębie;)

PostNapisane: 09 wrz 2011, 13:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Lubię Shale, ale raczej z nią pogadać, niż zabierać ze sobą. Postać golema jest fajna (mam na myśli doświadczenie z Putki), ale jakoś nie znalazłam dla niej miejsca w drużynie. Poza tym dopadłam do niej już po głównej kampanii, więc radochy z mania "przenośnego" tarana nie zaznałam, Alistair sprawował się całkiem nieźle. :)
Podobało mi się jej zadanie, Thaig był zupełnie inny, wizualnie bardzo przypadł mi do gustu i zupełnie inaczej zaczęłam traktować ją, jak dowiedziałam się, że tak naprawdę była ochotniczką.
Miała fajne teksty (dłuto i dużo cierpliwości lub nazywanie Strażniczki per Ta), ale wg mnie niezbyt pasował do Shale. Był zbyt... znudzony. Wiem, że Shale była znudzona ludźmi, tym co się działo, zadanie uważała za przegrane z góry, była z kamienia, ale trochę większej ekspresji by się jej w głosie przydało, tak myślę.

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 12 sty 2015, 21:50 
Casual
Casual

SPOILER

Moja ulubiona postać z gry. Jest wyjątkowa, ma serce i duszę z kamienia, ale to nadal przedstawicielka płci żeńskiej. Była krasnoludka, z cynicznym humorem, zaczepia i nabija się z każdego członka drużyny. Marudzi, narzeka jest "zimna", ale zaskakuje gracza jak pokazuje po trochu cechy żywej istoty. Nienawidzi ptaków, podczas ataku niekiedy krzyczy: "Śmierć wszystkim ptakom". Jej historia jest ujmująca, waleczna krasnoludka sprzeciwiła się królowi i została zamieniona w golema. Odkrywa swoją historię na Głębokich Ścieżkach.
Aby sprawić jej przyjemność na +50 należy dać jej kamyk z oczkami i ustami. Nie rozmawiaj z nią za często szybko się obraża że "miękka istota" za często otwiera buzię do niej. Nie wręczaj jej rozgniecionego gołębia, gwarantowane -50.
Najlepszy tekst (cos w tym stylu) "ty czarodziej...nie uważasz że te kryształy mnie pogrubiają".

Możesz ją stracić z drużyny jeśli wybierzesz opcję Brandy. Tak to jest wiernym towarzyszem. Głośno stąpa co irytuje podczas grania. Nie możesz z nią wejść do posiadłości Howe.

Mój najlepszy zestaw czarów.....po aktywowaniu aury Kamienne Serce.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona