Teraz jest 14 maja 2021, 12:49

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ogar Mabari
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:02 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Nie należy zapominać, że w skład drużyny wchodzi również pies.
Oddany przyjaciel, zawsze wierny, kochający, nieodstępujący swego pana/pani na krok. Mój ogar we wszystkich rozgrywkach nosi to samo imię - Zenon i tak też będę go nazywać na łamach forum.
Wielką zaletą Zenona jest umiejętność szybkiego poruszania się, jak i ogromna przydatność bojowa. Za jego pomocą możemy wabić mniejsze grupy wrogów w miejsca, gdzie pozostała część drużyny może zaatakować najpierw z dystansu, a następnie litościwie dorżnąć maruderów. Zenon posiada równiez talent do znajdowania dziwnych przedmiotów w poszczególnych lokacjach - od nikogo innego nie dostaniecie starego ciastka, czy kłębka wełny :) O dziwo przedmioty te znajdują później swoje zastosowanie.
Obecność zwierzęcia (jak w życiu realnym) rozładowuje też złe nastroje. Nic tak nie poprawia humoru jak pogłaskanie psa, który z wywalonym jęzorem tarza się radośnie na plecach, a jego oczy bombardują nas bezgraniczną miłością.
Według mnie pomysł z dołączeniem zwierzaka do drużyny był doskonały.

Obrazek

Tytuł: Re: Ogar Mabari
PostNapisane: 27 maja 2010, 13:16 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: Nic
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a przecież Ogar Mabari jest poniekąd psem. Towarzyszy nam od początku przygody aż do samego końca. Wiernie pomaga nam w walce z pomiotami i innymi potworami. Nie będę powtarzał tego co napisał mój poprzednik ale dodam, że mój pies wabił się Ares :P .

PostNapisane: 27 maja 2010, 22:48 
Casual
Casual

Gra w: Half-Life 2 + Ep1 + Ep2
Predox napisał(a):
Nie będę powtarzał tego co napisał mój poprzednik ale dodam, że mój pies wabił się Ares :P .

Gdy grałem krasnoludem o imieniu Grom pies wabił się Piorun, gdy łotrem elfem o imieniu Kruk - psa nazwałem Mewa :-]

PostNapisane: 07 lis 2010, 15:46 
Casual
Casual

Gra w: Thief
Co prawda miałam go w drużynie tylko na początku, jednakże później ilekroć któryś z kompanów zaszedł mi za skórę, tymczasowo zostawiłam go w obozowisku, wymieniając na psa. Walenty, bo tak wabił się mój czworonóg, był niesamowicie pocieszny i uroczy. Jedyny kompan, którego reakcji nie musiałam obawiać się wybierając między różnymi opcjami ukończenia misji, po prostu najlepszy przyjaciel człowieka. Miło było patrzeć, jak pozostali członkowie drużyny rozklejają się lub wkurzają przez niego, czasem prowadzą rozmowy zakończone słynnym "bad dog!.

PostNapisane: 13 lis 2010, 13:29 
Casual
Casual

Mój pies nazywał się Bandyta.

PostNapisane: 23 sty 2011, 12:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Hearthstone, DA:I, AC:Rogue
Ogar, ogar... x3 Jeśli chodzi o samego ogara i jego pozyskanie, to zdecydowanie najlepszy był scenariusz z ludzką szlachcianką i szalonym przyjacielem buszującym w kuchni. Taki pozytywny. ^^ Co się zaś tyczy samego psa - bardzo przydatny na początku rozgrywki i właściwie na jej końcu, kiedy jest już dobrze wytrenowany. Ostatnio nazwałam psa Devo, bo nic lepszego nie przyszło mi do głowy, ale kiedy miałam jeszcze mniej weny nazywałam go po prostu Ty. I zawsze było wiadomo o kogo chodzi. :D

PostNapisane: 06 lut 2011, 19:41 
Casual
Casual

Gra w: Dragon Age
zastanawiam się, jaki obszar obejmuje poszukiwanie przedmiotów przez Dicka (to moj ogar)? Ktoś wie, czy jest to jakos bliżej określone? I czy jest jakakolwiek wskazowka na to, czy poszukiwanie zostanie zakonczone sukcesem?

Ja się najbardziej usmialam, kiedy Dick znalazl zabrudzone pantalony (prezent), ktore podarowalam Alistairowi ku jego wielkiej radosci :P

PostNapisane: 06 mar 2011, 13:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Mój pies nazywał się Szarik :) Jest przydatny czasem znajduję nawet ciekawe rzeczy

PostNapisane: 08 mar 2011, 19:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ...
Serdel. Kocham mojego mabari!

PostNapisane: 01 kwi 2011, 14:33 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mój pies nazywa się Dona (tak samo jak mój rotweiller)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4d ... df541.html

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona