Teraz jest 06 maja 2021, 00:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Architekt
PostNapisane: 28 cze 2011, 20:40 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age
Obrazek

Architekt jest emisariuszem mrocznych pomiotów i głównym antagonistą "Dragon Age: Powołanie." Pojawia się ponownie jako antagonista w "Dragon Age: Przebudzenie." Architekt jest pierwszym mrocznym pomiotem, który rozwinął własną wolę - niezwykłym wyrzutkiem, który wydaje się nie poddawać wołaniu Starych Bogów, ani nakazom innych mrocznych pomiotów. Choć posiada wysoką inteligencję, Architekt nie rozumie ludzkości.
Normalnie Architekt okazuje spokojną, grzeczną osobowość. Jednak okazuje się zimny, zwodniczy i manipulacyjny, dążąc do swych celi nawet poświęcając sprzymierzeńców. W większości jest ignorantem jeśli chodzi o zachowania innych ras i nie jest w stanie ich zrozumieć.

Tytuł: Re: Architekt
PostNapisane: 28 cze 2011, 23:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Uprzedzilas mnie Mikko z tym tematem :P
Architekt - kawal skurczybyka, ktory uwaza ze cel uswieca srodki. Moze i cele ma szczytne, ale jego dzialania i nieprzebieranie w srodkach doprowadzily do wybuchu plagi w DA oraz obudzenia Matki w Przebudzeniu. Z czystym sumieniem i radoscia zatluklem gada. Swoja droga, IMO najtrudniejszy boss w grze.

PostNapisane: 29 cze 2011, 12:14 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age
A mi zrobił pranie mózgu w "Powołaniu" XD Serio, pierwszy raz w czymkolwiek zgadzałam się z czarnym bohaterem, co mnie zaszokowało :) Ale jeśli ktoś czytał książkę: on jest taki cholernie logiczny i przekonujący XD Wiesz że jego cel jest dobry, choć środki złe i... cóż, jak mówiłam, zrobił mi wodę z mózgu :D
Za to pokochałam tę książkę :D

PostNapisane: 29 cze 2011, 13:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
A ile stron ma ta książka ? :P

PostNapisane: 29 cze 2011, 14:26 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Wiedżmin 2
Akurat wczoraj zamówiłam przez empik :) Zamierzam jak najszybciej wyprać sobie mózg esencją z Architekta.
Co nie zmienia faktu, że jest potworem.

PostNapisane: 29 cze 2011, 15:40 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1-3, DA:O, Risen 2 Skyrim, Diabolo 3,
Ksiązka ma 534 strony. Właśnie ją czytam :)
Nigdy nie lubiłam Architekta. Wkurzał mnie od samego początku gry. Ja jak Dog0Lord z czystym sumieniem go zabiłam :P Nastepnym razem jak będę przechodzic znowu prebudzenie i będę miała przeczytaną książkę to może inaczej spojrzę na niego. Z Loghainem mi sie udało. Jak grałam uważałam go za skurczybyka, a jak przeczytałam książkę mówiłam "Jezu jaki on wspaniały!"
Ale ogólnie podoba mi sie wygląd Architekta. Ładnie go Bioware zrobiło

PostNapisane: 29 cze 2011, 17:45 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Z racji, że mam alergię na anemicznych flegmatyków, postać Architekta nieco mnie irytowała. Co prawda nie mogłam się napatrzeć na jego fizjonomię, bo zacnie wykonana, ale od początku miałam go ochotę posmyrać scyzorykami. W sumie pomysł na postać fajny - inteligentny pomiot, no i rzeczywiście jego pozornie dobre intencje mogły mącić umysły. Kilka razy go zabiłam, kilka razy mu pomogłam, bo czego się nie robi dla samej zabawy w grze ;)

Obrazek

PostNapisane: 02 lip 2011, 07:35 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: AC3
Architekt był bardzo ciekawą i wręcz przekonującą swymi argumentami postacią. Jednak jego metody jak również to że możliwość powodzenia jego planów zesłała by na świat kolejny "zalew" mrocznych pomiotów była dla mnie głównym powodem by go ubić w końcowej fazie wraz z Matką Lęgu.
Obowiązkiem Szarego strażnika jest eliminacja pomiotów.

PostNapisane: 02 wrz 2011, 14:42 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Raibow Six Raven Shield, Athena Sword
Ja tam go oszczędziłem ale jak tylko mi powiedział że ma w sobie "dusze" arcydemona to zrobiło mi się tak głupio że słów szkoda.

Obrazek

PostNapisane: 15 sty 2016, 05:57 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Hmm to w końcu ma rację czy nie ma racji? W Przebudzeniu mówi nam, że jego plan "ucywilizowania" pomiotów może zakończyć plagi raz na zawsze, a w epilogu jest napisane, że walki krasnaludów z pomiotami nieco ustały. Strasznie mi szkoda tej rasy i zawsze staram się poprawić ich sytuację - ocalam kowadło, bhelen królem, kal'hirol odzyskane, architekt oszczędzony. Obowiązkiem strażnika jest powstrzymanie pomiotów za wszelką cenę, ale może wyżynanie ich nie jest rozwiązaniem? (przez wieki nie udało się rozwiązać problemu tym sposobem)

nie dokończyłem inkwizycji a żadnych książek nie czytałem i raczej nie zamierzam :) zespoilerujcie mi czy przez wgląd na literaturę warto mu ufać i czy w inkwizycji odczuwamy efekty naszej decyzji z awakening.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona