Teraz jest 14 maja 2021, 14:22

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 10   [ Posty: 92 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Loghain Mac Tir (SPOILER)
PostNapisane: 07 sty 2012, 23:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Proszę,jeśli możesz, to bądz tak miła aby założyć ten wątek :) Sam nie wiem co napisać w opisie Anory,a poszukac wzmianki o tej godzinie jakos mi się nie chce :)....

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 07 kwi 2013, 17:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA, W2, GTA SA
Loghain wychodzi na szmatę zdradzając króla Cailan'a, a na dodatek oskarżając nas o zabójstwo owego króla.
Jednak kiedy zdecydujemy się wcielić go do Szarej Straży i rozmawiając z nim, można dostrzec, że to jednak sympatyczny gość, który po prostu spanikował ;)

PostNapisane: 08 kwi 2013, 23:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Spanikował czy wykonał taktyczny odwrót? :D

Pytanie czy to był taktyczny odwrót w sensie taktycznym czy "taktyczny odwrót" podobny do francuskiego ;D

PostNapisane: 09 kwi 2013, 12:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Spanikował? Hahahahha dobre sobie xD

On celowo odszedł! Nie wiem co mu chodziło po tej łepetynie, ale zapewne przejęcie tronu. Prawie się udało.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 18:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Jak sobie potem o tym myślałem, to doszedłem do wniosku, że faktycznie po prostu się wycofał taktycznie, aby nie tracić większej ilości wojsk. Widocznie widział, że bitwy nie da się wygrać. Może włączyłby się do bitwy, jeśli wykonalibyśmy nasze zadanie wcześniej, ale nikt się nie spodziewał, że wieżę trzeba będzie odbijać. Zajęło to dużo czasu i przechyliło szalę zwycięstwa na stronę wroga.

Tylko głupiec rzucałby się wtedy na liczniejszego wroga. W ten sposób można Loghaina wybronić. Cały czas może się jednak nie podobać jego ton, jak wydaje rozkaz. Ale może to dlatego, ze to zimny wojskowy :].

A co do zwalenia winy na strażników... To trudniej wyjaśnić, ale od początku widać było, że nie pała on miłością do Szarej Straży i wkurza go uwielbienie Cailana do niej.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 19:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up - no co ty. Zarządził odwrót dokładnie wtedy kiedy nadaliśmy sygnał. To było wyrachowane.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 19:51 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
dikajos napisał(a):
Tylko głupiec rzucałby się wtedy na liczniejszego wroga. W ten sposób można Loghaina wybronić.

Tylko ostatnia szuja pozbawiona moralności i honoru tak bezwzględnie skazałaby na śmierć tylu niewinnych ludzi, którzy próbowali obronić swój kraj - Loghain zostawił na pewną śmierć nie tylko żołnierzy i Szarych - zostawił swojego króla, któremu winien był posłuszeństwo i oddanie, niezależnie od tego, co prywatnie do niego czuł. Powinien był stać u jego boku jak wierny pies - do końca. Czy jest w takim postępowaniu honor? Czy jest patriotyzm? A może odwaga? O, nie. Loghain działał z pełną premedytacją, sprzymierzył się ze szmaciarzem Rendonem i perfidnie próbował zająć miejsce Cailana, wykorzystując strach mieszkańców Fereldenu przed Plagą. Swoimi pomówieniami napluł w twarz Szarym Strażnikom, próbując oszukać poddanych i swoją armię. Mataczył i knuł - nieważne, czy był prowodyrem, czy tylko marionetką w rękach Howe'a - gdyby miał w sobie odrobinę przyzwoitości, nie dopuściłby do wielu sytuacji, w których odegrał kluczową rolę. Nic go nie tłumaczy - ani to, że kiedyś był prawdziwym bohaterem, ani to czy miał trudne dzieciństwo - Loghain, zostawiając ludzi pod Ostagarem, stał się w moich oczach zwykłym mordercą.

Obrazek

PostNapisane: 09 kwi 2013, 20:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

loghain marionetką w rękach Howea? Chyba na odwrót :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 20:06 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Moja droga, Howe był dużo bardziej cwany i przebiegły od Loghaina , a to, że był jego zaufaną osobą, dawało mu sposobność do ostrego mieszania Loghainowi w głowie. To Howe był mistrzem szmaciarzy i grał w swoją własną grę, o której Loghainowi mogło się nawet nie śnić. Ale, ale - toż to wątek o Loghainie, zatem Rendona zostawmy w spokoju ;)

Obrazek

PostNapisane: 09 kwi 2013, 20:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Rendom to lizodup. "O jeszcze tu masz troszeczkę brązowego, zaraz zmyję językiem...", ale to nie temat o nim.

Loghain chciał przejąć władzę, nic więcej. Był zwykły wiejskim dzieciakiem, któremu udało się wybić i zabić króla pro-szary strażnik. W sumie... bardziej nienawiśc do Orails przysłoniła mu rzeczywistość.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 10   [ Posty: 92 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona