Teraz jest 06 maja 2021, 00:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Anora (możliwe spojlery do późnego etapu gry)
PostNapisane: 07 sty 2012, 23:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Obrazek

Anora Therin, jedyna córka Loghaina Mac Tira, wdowa po królu Cailanie. Podczas panowania Cailana, to ona podejmowała ważniejsze decyzje. Po jego śmierci, pozwala ojcu dzierżyć władzę. Uwielbiana przez poddanych, jak i władców innych krain.
Co myślicie o tej postaci? Jest lepsza od swojego ojca? Co u was ją spotkało na końcu gry?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Tytuł: Re: Anora (możliwe spojlery do późnego etapu gry)
PostNapisane: 08 sty 2012, 15:07 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Żądna władzy, zarozumiała, oczekująca poklasku pannica, która najwyraźniej dawno już zapomniała o swoim pochodzeniu. Jak dla mnie, to nasza blondyneczka potrzebuje faceta, który wziąłby ją za przysłowiową "mordę". Owszem, dziewczę przejawia w swej pewności siebie sporo rozsądku, dobrze się czuje stojąc na podium i przemawiając do ludu, ale władzy chce tylko dla siebie, król ma służyć jej, tak jak reszta poddanych. A może wcale o swoim pochodzeniu nie zapomniała? Może to właśnie kompleks niższości sprawił, że jest taka a nie inna? W sumie szkoda mi czasu na analizę psychologiczną tej postaci - nie lubię jej od początku. Może za to jak lekko przyjęła wieść o śmierci męża, że być może o zdradzie ze strony ojca wiedziała więcej niż nam powiedziała, że jedyne na czym jej zależy to tron? Z ciekawości przerobiłam z nią wszelkie możliwe opcje w grze i mimo swej głębokiej niechęci do postaci Anory, najczęściej zostawiam ją na tronie, zabijając wcześniej jej ojca i zabieram Alistaira pod pachę, jak najdalej od tej oziębłej ... , w której dłoniach stałby się po prostu nieszczęśliwą marionetką.

Obrazek

PostNapisane: 08 sty 2012, 16:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

ja nie cierpię robić z niej królowej. Przecież ona nami manipuluje i nas oszukuje. Ailstair jest moim zdaniem lepszym wyjściem.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 08 sty 2012, 18:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Alistair szczerze mówi o tym, że nie chce rządzić krajem i wybranie go było by czymś strasznym dla niego.Osobiście nie mogłem tego zrobić przyjacielowi,więc Alistair pozostał tylko Strażnikiem, z czego był zresztą szczęśliwy,a na tronie zasiadła znająca sie na poltycznym bagnie i umiejąca sobie radzić jako władczyni,Anora .....

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 08 sty 2012, 18:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Czyli otrzymała nagrodę za zdradę.
A jeśli wzmocnisz Alika, wcale tak od władzy nie ucieka.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 08 sty 2012, 18:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

To nie jest łatwa decyzja z tronem Fereldenu....Po prostu myślę że Alistair zwany tez Alikiem :),lepiej się sprawdza i czuje spełniony jako zwykły Szary Strażnik,a nie król od którego zależy życie i dobrobyt całego kraju.....

Geralt z Rivii

PostNapisane: 09 sty 2012, 09:26 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Za pierwszym razem odsunęłam tego babsztyla jak najdalej od tronu i królowaliśmy sobie z Alistairem. Potem byłam ciekawa jak się sprawdzi jako królowa, więc ją posadziłam na tronie, ale mimo wszystko wolę tam widzieć Alistaira. A już jego przemowa przed walką finałową bije na głowę krzyki Anory. Kiedy usłyszałam, jak Alistair zagrzewa żołnierzy do walki, to już wiedziałam, że wybrałam dobrze.
Anora to taka przebiegła kobieta. Myślę, że śmierć Cailana ją dotknęła, ale nie pogrążyła się w żałobie, tylko postanowiła obrócić to na swoją korzyść. Kiedy ratowałam ją z więzienia, z początku litowałam się nad nią - biedna córeczka, którą tatuś zamknął, żeby nie przeszkadzała mu w jego nikczemnych planach, ale potem okazało się, że wcale taka biedna nie jest. No i ostatecznie zadziałała mi na nerwy tym, że kazała Alistairowi oddać sobie hołd albo zginie. Pfff, gdyby się dało, to w ogóle bym jej nie ratowała.

PostNapisane: 09 sty 2012, 15:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zgadzam się z Naną, Alistair potrafił zagrzać ludzi do boju jak nikt inny .Po przemówieniu Anory....Najchętniej zawróciłbym armię do Redcliffe :) Oczywiście mówię o polskim Alistairze, Jacek Kopczyński był wspaniały tak jak reszta aktorów zresztą .....Jednak sama przemowa przekonała mnie całkowicie,że miejsce Alistaira jest na placu boju z pomiotami,a nie na siedzeniu na tronie i rozporządzaniu królestwem....

Geralt z Rivii

PostNapisane: 14 mar 2012, 11:03 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Wiedźmin 1,2;Dragon Age 1,2;Skyrim
Kłamliwa zimna (.......). Nigdy więcej królową

PostNapisane: 11 kwi 2012, 18:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Hehe... a ja zrobiłam "świństwo" Alistairowi i posadziłam ich na tronie razem. I to wbrew pozorom chyba nie jest taki tragiczny wybór :) Anora nie zrobiła na mnie aż tak złego wrażenia, może dlatego, że jej pomagałam. I szczerze mówiąc bardziej mnie zdziwiła zgodą na to "małżeństwo z rozsądku" niż Alik, którego chyba Strażniczka mogłaby namówić do wszystkiego. Niech się królowa zajmie brudną polityką, a Alistair szlachetną walką na polach chwały i każdy będzie na swoim miejscu.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona