Teraz jest 09 maja 2021, 22:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Anora (możliwe spojlery do późnego etapu gry)
PostNapisane: 15 kwi 2012, 17:33 
Casual
Casual

Gra w: Wiedźmin 2, Skyrim, Bladur's Gate2, DA2
Zostawiłam Anorę na tronie. Grałam dalijką i miałam romans z Alistairem, więc wolałam nie ryzykować naszego romansu. Poza tym fakt nie przepadam za nią, ale wydawała się być lepszą kandydatką na władcę niż Alistair.

PostNapisane: 12 cze 2012, 19:13 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

W przypadku wybrania kandydata na tron ,aż się prosi do porównania propozycji kandydatury (w Mass Effect) Udiny lub Andersona.Alistar(typ.Andersona)- nie chcę władzy ,więc będzie starał się jak najlepiej dla państwa
Anora(typ.Udiny)-świetna pani polityk,pewna ,że będzie najlepsza na miejscu królowej jednak w DA3 przyjdzie co do czego ,czy była taka ,,świetna"(Udina w ME3 pokazał na co go stać-wsypał całą Cytadele cerberusowi pff)
Myślę ,że wybór oczywisty(chyba ,że grając facetem chce się zasiąść na tronie z tą wredną małpą ,chociaż ja trzymam palce ,że Morrigan biję ją na łopatki ,i ,że ze względu na tron nie porzucą takiej fajnej towarzyszki dla takiej wrednej małpy by mieć tron,bo u mnie grając facetem-dziecko z Morrigan ,Anora w śmietniku,a Alistar na tronie)Postać dla mnie zarozumiała ,pilnujący tylko swój tłusty zad(przykład uratowania jej z zamku) który uważa ,że jeżeli jest córeczką tego zdradzieckiego psa to wybór na królową oczywisty.Otóż jednak dla mnie nie był zbyt oczywisty^^

PostNapisane: 09 sty 2016, 22:16 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA: Origins
O matko, jak ja nie cierpię tej fałszywej, dwulicowej zołzy, szkoda że jest nie da się jej uśmiercić. To już Loghain jest mniej fałszywy i zakłamany od niej, bo on przynajmniej zdał sobie sprawę z tego co zrobił. Dla tronu jest gotowa zdradzić Szarych Strażników, nic się dla niej nie liczy oprócz władzy, denerwuje mnie ta p*pka chyba najbardziej w całej grze, taka dewotka. Pamiętam pierwszy raz grałam ze znajomymi w tą grę i w posiadłości Howe`a trzeba było ją uratować, a ta powiedziała że to Szarzy Strażnicy zdradzili króla a sama uciekła, po tym sporo bluzgów było na nią xd Ale mnie najbardziej rozbroiło jak już gadaliśmy z nią w posiadłości Eamona i ona zaczęła gadać coś o jakichś wróżkach i wróżeniu z dłoni, my wszyscy takie wtf a mój znajomy skwitował to tak: ona jakaś pier***nięta jest xd
Jeszcze pamiętam w jednym z zakończeń było jak zostawiliśmy ją na tronie (z wielką niechęcią) że wielu szlachciców przybywało prosić ją o rękę, a ona odmawiała twierdząc, że żaden z nich nie dorównuje przykładem jej ojcu... aha... To nie wiem na co ona czekała tam, może na rycerza w srebrnej zbroi na białym rumaku, może najlepiej niech za swojego ojca wyjdzie xd Osobiście nie miałam okazji tego sprawdzić ale syłyszałam że gdy gramy facetem szlachcicem to
Spoiler:

Nie wiem też czy "wzmocniony" Alistair każe ją stracić czy nadal każe ją zamknąć w wieży. Nie wiem czy czasem nie ma opcji jakiejś, żeby wzmocnionego Alistaira przekonać przed zjazdem do egzekucji Anory xd Albo chociaż możemy jej zaszkodzić zabijając jej ojczulka na jej oczach i jeszcze obryzgując ją jego krwią przez co ona prawie mdleje. I dodatkowo gdy obiecaliśmy jej tron to nagle Alistaira na nim posadzić xd

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 13 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2