Teraz jest 19 paź 2021, 17:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 17 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dwa problemy z dwoma zadaniami
PostNapisane: 25 maja 2013, 18:59 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: DA, W2, GTA SA
Tak. Z tego co pamiętam to u mnie także nie było niczego co oznaczałoby włączoną konsolę. Wystarczy wpisać kod i wcisnąć enter.

PostNapisane: 26 maja 2013, 13:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Alpha Scorpii napisał(a):
Możesz zrobić trzy zbroje.
1. Dajesz kowalowi 3 smocze łuski i dostajesz "Zbroja ze Skóry Smoczego Jaszczura"
2. Dajesz kowalowi 3 kolejne smocze łuski i dostajesz"Ulepszona Zbroja ze Skóry Smoczego Jaszczura"
3. Dajesz kowalowi 1 łuskę smoka i dostajesz "Zbroja ze Smoczych Łusek"
Punkty 2 i 3 możesz zrobić na przemian, ale nie ważne którą wybierzesz Haren zamknie sklep (do końca gry już nic nie kupisz). Rozumem że nie możesz zrobić punktu 2 z powodu braku łusek. Tu niestety może być błąd - otóż jak zdobyłeś trzy łuski przy smokach, to mogło się tak zdarzyć że kolejne trzy nie wypadną dopóki nie zrobisz pierwszej zbroi.
W grze na pewno jest więcej niż 6 łusek gdyż pamiętam że zawsze mi jakieś zostawały, spróbuj więc grać dalej może jakaś wypadnie.

Nieprawda. Zamyka sklep, tylko jeśli nie zapłaciłeś za zbroje.
Note napisał(a):
Nie spodziewałem się, że w tej grze pół zadań ma aż tyle bugów uniemożliwiających dokończenie jakiegoś zadania. Aż strach podejmować się zadań, bo człowiek nie jest pewny czy przez jakąś drobnostkę zadanie się zaliczy. Pierwszy raz z aż takim nagminnym bugowanie questów się spotykam. Ale ja tych łusek w innych miejsach nie zdobędę, bo wybiłem każdego smoka i kilkakrotnie kombinowałem z tworzeniem pancerzy to ciągle wisiał ten quest, więc na pewno ponownie się bug do tego zadania zdał. Zgaduje, że nie istnieje kod na dodanie łusek, by mi znikło zadanie, które powinno zniknąć dawno temu? Może jakiś edytor gry w postaci moda czy cokolwiek?

W tej grze nie ma tylu bugów, po prostu zadania trzeba wykonywać dokładnie i czytać dziennik, bo przy złej kolejności nie możesz ruszyć dalej.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 maja 2013, 15:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Proszę o natychmiastową zmianę nazwy tego tematu, bo kompletnie nic ona nie mówi. W przeciwnym razie temat trafi do kosza.

PostNapisane: 27 maja 2013, 19:26 
N7 Slayer

Gra w: Dragon Age, Mass Efect, SWTOR,
Paranormal napisał(a):
Nieprawda. Zamyka sklep, tylko jeśli nie zapłaciłeś za zbroje.

Nie wiem skąd masz te informacje, ale sprawdziłem to dokładnie i nie ma znaczenia czy się płaci czy nie - jak zrobisz 3 zbroje to nie zrobi się więcej zakupów .

Jedyny sposób (oprócz modów i kodów) by Haren nie zamknął sklepu to nie dać Wadowi zrobić "Ulepszonej Zbroi ze Skóry Smoczego Jaszczura".

PostNapisane: 27 maja 2013, 19:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up - nie, jeśli płacisz za zbroje, nie ma powodu zamykać sklepu. Nie chce ci nic sprzedawać, jeśli nie płaciłeś.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 maja 2013, 21:45 
Adept analogów
Adept analogów

Się moderator obudził. Temat w czwartek założony, a ten mi w poniedziałek nakazuje zmiany nazwy tematu, która ponoć nic nie mówi. Dla mnie to ona mówi i drogą dedukcji brzmi to tak - dwa problemy z dwoma zadaniami tematy napisany w dziale dragon age:początek w podforum "zadania" sugeruje, że autor ma DWA PROBLEMY Z DWOMA ZADANIAMI a dalsze objaśnienie problemu dla osób chcących pomóc jest w poście.

PostNapisane: 27 maja 2013, 21:50 
RON

Gra w: Banowanie ;]
Note, czego się rzucasz? "Nazwa tematu ma skrótowo mówić o zawartości" - jeszcze masz coś ciekawego do dodania?

I po problemie.../Vadi

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 17 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2