Teraz jest 22 paź 2021, 19:28

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Silniejszy balsam ciepła
PostNapisane: 03 sie 2012, 00:34 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Witam !

Poszukuję silniejszego balsamu ciepła (nie większego), lub obrysu. Chodzi mi o zadanie u Wade'a z tym mieczem ze smoczych kości (DA:Przebudzenie). Wie ktoś gdzie to znaleźć ?

Dziękuję z góry i pozdrawiam :)

Tytuł: Re: Silniejszy balsam ciepła
PostNapisane: 03 sie 2012, 00:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

http://dragonage.wikia.com/wiki/Greater_Warmth_Balm - idzie kupić w Amarancie, a także w samej twierdzy.. składniki też.

PostNapisane: 03 sie 2012, 10:37 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Kup ten balsam w sklepie, to tak naprawdę jest ten większy balsam. Importowany balsam nic nie da, bo te w sklepie są droższe i to dlatego. Nie wiedziałem co jest, bo ani przepisu w sklepie, ani nigdzie, a to był po prostu większy balsam ciepła... Oszuści, tylko jedno słowo przekręcone, ale mnie zmyliło tak jak i Ciebie.

PostNapisane: 03 sie 2012, 23:51 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dziękuję za pomoc, okazało się że nie zabrałem samych kości smoka, najw. składniku. :P

Dołącze przy okazji jeszcze pytanie:

Chciałbym dołączyć Sigrun do Szarych, ale gdy zagaduję Seneszala w Twierdzy Czuwanie to mam tylko opcję :1. Idź na wojnę 2. Jeszcze coś załatwię: Jest na to jakiś sposób ?

PostNapisane: 04 sie 2012, 00:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Velannę i Sigrun możesz "podtruć" przed załatwieniem kwestii Baronowej. Jeśli Baronowa jest załatwiona, to i ty ;).
To jeden z bagów, które nawiedziły Awakening, a które są dość irytujące. Nie wiem czy jest na to jakieś lekarstwo. Ktoś zna?

PostNapisane: 04 sie 2012, 10:39 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja takiego błędu nie miałem - nigdy nie robiłem w takiej kolejności jak Ty, ale może poszukaj poprawki na tej stronie http://social.bioware.com/home.php?

Nie wiem czy znajdziesz, ale ja miałem problem z misją Sigrun, której nie mogłem otrzymać, bo wcześniej wykonałem zadanie z przemytnikami i zrobił się błąd. :zly: Na szczęście na tej stronie była jakaś poprawka i misja pojawiła się (http://social.bioware.com/project/3129/#files).

PostNapisane: 04 sie 2012, 13:02 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Dziękuję za pomoc, spróbuję pogrzebać z tymi patchami w wolnej chwili :) Mam jeszcze mały problem z Oghrenem i misją dla niego coś tam o macierzyństwie. Mam z nim zagadać o tym, ale mam zbyt mało pkt. poparcia (38) a potrzeba ponoć 80. Wydałem już wszystkie prezenty przeznaczone dla niego i nie mam już jak tych pkt. nabić :( Może da się pogrzebać w odpowiednich plikach lub istnieje jakiś sposób żeby zwiększyć te pkt. może jakiś kod albo patch itp. ?

:)

zibi27 , na ogół przychodzi mi upominać użyszkodników forum, gdy niepotrzebnie zakładają nowe wątki. U Ciebie jest na odwrót - wszystkie problemy chcesz rozwiązać w jednym wątku.
Balsam ciepła ma się nijak do punktów poparcia u naszego krasnoluda. Załóż proszę odrębny wątek - to ułatwi innym osobom odszukiwanie interesujących ich tematów, a i Ty szybciej otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania.
Pozdrawiam :)
waber

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]