Teraz jest 24 lip 2021, 08:54

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytania co do modów Quest and Legends&Karmas Origins Compani
PostNapisane: 30 lip 2013, 17:22 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3
Czy grał ktoś może w moda Quest and Legends http://dragonage.nexusmods.com/mods/2040/? ? Warto w niego zagrać i czy jest planowane jakieś spolszczenie do niego? I pytanie dotyczącego drugiego moda Karmas Origins Companions: czy na tym obrazku http://dragonage.nexusmods.com/mods/ima ... 580252.jpg to wszyscy towarzysze jacy są w tym modzie?

Tytuł: Re: Pytania co do modów Quest and Legends&Karmas Origins Com
PostNapisane: 30 lip 2013, 17:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
Niestety ja jestem przeciwnikiem modów, ze względu na to, że często potrafią wysypać grę, a ja raczej nie lubię się potem bawić w ratowanie. Nie mówię jednak, że w przypadku tych modów jest tak sam.

Moim zdaniem nie masz co liczyć na spolszczenie tego moda. Nie znam nawet osób ród społeczności Dragon Age, które zamują się polonizacją modyfikacji od Dragon Age

Tytuł: Re: Pytania co do modów Quest and Legends&Karmas Origins Com
PostNapisane: 30 lip 2013, 23:17 
Casual
Casual

Mogę co nieco opowiedzieć o Karmas Origins Companions.

W tym modzie znajdziesz - Cullen, Jowan, Gorim, Ser Gilmore, Tamlen, Soris, oraz Leske.
Dodatkowo jest jedna nowa kobieca postać o imieniu Adela.

Każda postać ma swe dialogi (całkiem rozbudowane) oraz quest'y personalne.
Sam autor ma całkiem ambitne plany na przyszłość - chce dodać nową męską postać, pozwolić przemówić swym postacią oraz pewnego dnia może nawet i Strażnikowi.

Przejdźmy do oceny.
Mod jest całkiem interesujący i w pewnych momentach wymagający (nawet na poziomie trudnym przeciwnicy dają w kość jak Cauthrien i Harvester na koszmarze). Przy pewnych lokacjach warto mieć opaskę na oczy(przykładowo Gwaren), a czasem również widać złe dopasowanie modeli (nieruchomy demon Dumy podczas questa Jowana).

A werdykt to : 6.75/10
Jest wiele błędów, ale to stosunkowo okazała modyfikacja urozmaicająca ratowanie tyłka(rzyci) pijanego krasnoluda.
Jeżeli jednak masz niedosyt i chcesz więcej mord do wykarmienia w obozowisku to polecam również Saarebas (mocno kuleje i potrzebuje WIEEEEELU poprawek, ale fakt posiadania w drużynie "niebezpiecznej rzeczy" jakoś mnie bardziej przekonuje).

Warto spróbować... choć fajerwerków nie oczekuj.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]