Teraz jest 05 sie 2021, 22:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piesek zdechł - problem z modem
PostNapisane: 25 cze 2014, 19:47 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Zainstalowałam moda na dodatkowy slot na pieska i mabari chodził szczęśliwy z moją drużyną po Fereldenie aż do bitwy z żywymi trupami w Redcliffe - w jej trakcie pieskowi się chyba zdechło, a na slocie zamiast jego podobizny pojawiło się szare pole. Nie był to pierwszy raz, kiedy padł podczas walki, bo zawsze bohatersko ładuje się w sam środek walki - uważa się za tanka, niestety po bitwie nadal nie było go w drużynie. Najsmutniejszy widok zastałam jednak w obozie, kiedy na jego zwykłym miejscu, zamiast machającego radośnie ogonem ogara zobaczyłam... jego leżące zwłoki. Czy spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem? Grę zapisywałam chyba z godzinę wcześniej, więc troszkę nie chce mi się wracać do punktu zapisu, a za pieskiem już mi się trochę tęskni...

Tytuł: Re: Piesek zdechł - problem z modem
PostNapisane: 25 cze 2014, 21:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Przejrzałem komentarze do tego dodatku. Wychodzi na to, że jest on już nieaktualny, a do tego niedokończony. Mabari może - jak wyżej opisano - paść w walce ze stałym skutkiem (w tym i automatycznie po Dołączeniu w Ostagarze), może stwarzać problemy podczas ucieczki z Fortu Drakon (zadanie "Captured") oraz kilka innych.

Nie jestem pewien, czy odinstalowanie modyfikacji będzie tutaj stanowić panaceum, ale warto spróbować.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]