Teraz jest 28 lip 2021, 17:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mod rozwalił teksturę
PostNapisane: 15 lis 2015, 22:24 
Casual
Casual

Cześć! :)

Chciałam poprosić o pomoc, jeśli ktoś będzie umiał... mianowicie, próbowałam ostatnio zainstalować jakieś mody poprawiające Zevrana (jeden, który sprawiał, że twarz była bardziej proporcjonalna, a drugi zmieniający wygląd... w sumie, żeby po prostu zobaczyć jak to będzie wyglądać w praktyce). Pierwszy spoko, ale drugi nie działał (plik .mor, nie mam pojęcia jak to obsługiwać, a google nie chciało mi pomóc T^T), więc zaczęłam coś grzebać, zmieniłam rozszerzenie, próbowałam przed DAO-modmanager i przed Nexus modmanager, ale chyba coś zepsułam, bo kiedy po usunięciu tego wadliwego moda weszłam z powrotem do gry, to włosy Zevrana zrobiły się białe (takie totalnie białe), a z tektury został tylko zarys warkoczyków.
Może można to jakoś cofnąć, poprzez jakiś plik czy coś? Albo może reinstalacja? (tylko czy można to zrobić bez utraty zapisów i konieczności przechodzenia wszystkiego znowu?)

Pozdrawiam

PS jakby co, to pousuwałam wszystkie mody dotyczące Zevrana
PS2 cóż... ten biały kolor nie jest aż taki zły, ale trochę razi (tak dosłownie xD), więc jakby co, to nie ma tragedii

Tytuł: Re: Mod rozwalił teksturę
PostNapisane: 16 lis 2015, 20:33 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Hey!
Jeśli dobrze kojarzę to pliki .mor po prostu wrzuca się do folderu /override.. Jeśli zmieniłaś rozszerzenie to faktycznie musiałaś nieźle kombinować.. :P
Zacznijmy od tego jak usunęłaś mody? Ręcznie? Sprawdzałaś dokumenty czy nie zostały jeszcze jakieś pliki? Na Twoim miejscu usunęłabym całą zawartość folderu override. Wątpię, żebyś tak napsuła, żeby nie dało się tego naprawić. Najprawdopodobniej są jakieś pozostałości po modzie, które powodują takie błędy.

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

Tytuł: Re: Mod rozwalił teksturę
PostNapisane: 18 lis 2015, 20:30 
Casual
Casual

Okeeej, udało się :D
Pogrzebałam w innym folderze (jak są dwa o nazwie Dragon Age to myślałam, że chodzi o ten z apką do odpalenia gry, a nie o ten z save'ami... cóż "^_^) i Zevranowi wróciły włosy, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało xD
Jestem jeszcze raczej zielona, jeśli chodzi o mody i takie tam, więc to pewnie dlatego tak wyszło :)

Bardzo dziękuję za pomoc i naprowadzenie mnie na właściwy trop ^_^ :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]