Teraz jest 24 lip 2021, 14:59

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Castle Cousland
PostNapisane: 10 cze 2010, 23:35 
Wiedźma z Głuszy

Gra w: Wiedźmin, DA, Skyrim
Piszę na świeżo, tuż po opuszczeniu gry, więc moja wypowiedź może być zbyt emocjonalna, co - mam nadzieję - zostanie mi szybko wybaczone.
Pomysł moda jest całkiem zacny. W końcu który z graczy (o ile przeszedł grę człowiekiem-szlachcicem) nie pragnął powrócić do "domu" i wyrżnąć reszty zbrojnych Howe'a? Wreszcie nadarzyła się ku temu okazja. Grę rozpoczynamy tuż pod murami naszej rodzinnej hacjendy, gdzie spotykamy elfich uciekinierów. Pierwszym zadaniem po wejściu do zamku jest wyrżnąć wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka - nie ukrywam, że sprawiło mi to przyjemność. Żołnierzy Howe'a było sporo więc zero szansy na nudę - wszystko poszło gładko i zgodnie z planem, a przy okazji uzbierałam mnóstwo przedmiotów i kasy. Po rzezi wróciłam do elfów pod mury miasta, gdzie zakończyłam pierwsze zadanie.
Po powrocie do zamku na dziedzińcu spotkałam kilku handlarzy, zabawiłam z nimi chwilę, po czym weszłam do sali głównej. Tam pogwarzyłam z kluczowymi postaciami, oczywiście podjęłam wszelkie wyzwania i udałam się do kolejnej lokacji. No i tu zaczęła się równia pochyła. To, że pomioty nie miały nóg od kolan w dół to akurat pikuś. Sęk w tym, że moja postać przestała wyciągać broń, a łapki trzymała sztywno jak manekin. Do mojej anomalii po chwili dołączył również Loghain, a wyglądało to następująco:

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek

Tytuł: Re: Castle Cousland
PostNapisane: 10 cze 2010, 23:49 
Wiedźma z Głuszy

c.d.
Nic to, pomyślałam, gdyż okazało się, że gołymi ręcyma zadaję takie obrażenia, jakbym tradycyjnie trzymała w nich dwa ostrza. Luzik. Porzucaliśmy się z Loghainem, z tymi rozstawionymi sztywno kończynami, po przeciwnikach i jakoś poszło. Oczywiście tylko do pewnego momentu. Zadanie bowiem polegało na wybiciu wszystkich pomiotów, które wtargnęły do naszego domostwa. Zabiłam wszystkich. Oprócz jednego cholernego bronto, który znajdował się w pomieszczeniu, do którego wejście było częściowo zawalone wyrwanymi z zawiasów drzwiami. Próbowałam użyć tej debi... znaczy się uroczej Wynne, coby zwierzaka czarem jakowym połechtała. Nic z tego. No to myślę - rzucę w padalca butelką z kwasem. Nic z tego. Drużyna razem ze mną drobiła tylko w miejscu. Cóż, zapisałam stan gry i wylogowałam się. Po chwili zalogowałam się z powrotem. Sukces - mogłam wyciągać broń i nie wyglądałam już jak niedorobiony android. Co z tego, skoro nadal nie można było zabić bronto, ani też wydostać się z lokacji. Porzuciłam więc tak dobrze zapowiadającą się historię, bo i pora niemłoda, a ja do najcierpliwszych nie należę, to co sie będę przed snem dobijać.
Drugie podejście jutro wieczorem.
Aha - rozbawiły mnie glosy niektórych męskich postaci - np. Thomasa Howe'a, który pedalskim (a może kobiecym?) głosikiem opowiada jak zabił moich rodziców i usiłuje mnie zastraszyć :rotfl: (dołączam screen ze spotkania z nim).
Oczywiście zginął szybko.

Długo mówiłam, dziękuję.

Edit:
Udało mi się przejść całą przygodę - problemy techniczne jak w powyższym opisie, ponadto conajmniej dwukrotnie zaliczyłam zadanie tak naprawdę nie dokończając go.
W sumie w porównaniu do możliwości odegrania się na ludziach Howe'a, jakiekolwiek błędy są nieistotnym szczegółem - zemsta ma zdecydowanie słodki smak ;)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek

Ostatnio edytowano 20 cze 2010, 12:14 przez waber, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 11 cze 2010, 08:07 
GameWalk.pl

waber napisał(a):
Aha - rozbawiły mnie glosy niektórych męskich postaci - np. Thomasa Howe'a, który pedalskim (a może kobiecym?) głosikiem opowiada jak zabił moich rodziców i usiłuje mnie zastraszyć :rotfl: (dołączam screen ze spotkania z nim).
Oczywiście zginął szybko.

cytat za autorem:
Cytuj:
* NPC voice overs - this was done via the voice provided by the toolset. It's... computerized voice. Sorry, but I don't want to do voice overs. Thomas Howe might sound funny =P

:D

PostNapisane: 12 wrz 2010, 16:34 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mogę zapytać jak pobrać zamek Cousland? Mam ochotę skopać trochę ludzkich tyłków :)

PostNapisane: 12 wrz 2010, 19:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age
http://www.dragon-age.pl/download/drago ... -Cousland/

PostNapisane: 13 wrz 2010, 06:02 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Dziekuje! Jak wroce po poludniu to sprawdze :)

PostNapisane: 14 wrz 2010, 06:03 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Chodzilo mi raczej co zrobić z tym dodatkiem jak już go pobiorę.

PostNapisane: 14 wrz 2010, 13:18 
Wiedźma z Głuszy

Wszystkie pliki z rozszerzeniem .dazip uruchamiasz przez daupdater.exe.
Po otworzeniu aktualizatora zawartości wybierasz na dole po lewej stronie opcję "Wybierz DAZIP", następnie wybierasz plik, który chcesz wczytać, kiedy pojawi się na liście zaznaczasz go i wybierasz opcję po prawej stronie na dole okienka "Zainstaluj wybrane".
Tyle.

Obrazek

PostNapisane: 14 wrz 2010, 14:07 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Dzięki. Niech moc będzie z tobą! I niech tyłek Thomasa Howe'a błaga o litość! :diablo:

PostNapisane: 15 wrz 2010, 18:19 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam ponownie!
Niestety Twój sposób nie działa, ponieważ przy próbie włączenia daupdater.exe wyskakuje błąd:
http://img440.imageshack.us/img440/4035/90982866.jpg
o sygnaturze:
AppName: daupdater.exe AppVer: 1.0.6.0 AppStamp:4b27ec39
ModName: kernel32.dll ModVer: 5.1.2600.3541 ModStamp:49c4f7e4
fDebug: 0 Offset: 00012a6b

Jak go rozwiązać?

EDIT: jeżeli o mnie chodzi, to mam WinXP.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona