Teraz jest 05 sie 2021, 21:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dalsza historia Morrigan - pomysly na mod
PostNapisane: 27 mar 2011, 16:41 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Ale tego będzie więcej. Za chwilę się za to zabiorę.

PostNapisane: 27 mar 2011, 16:51 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Dragon Age II
Hej ale jeszcze będzie potrzeby tytuł. Tytuł do tego będzie trudny do wymyślenia. Mam dużo tytułów w głowie jak na przykład "Wiedźma z Głuszy Matka i Córka" Albo "Historia Wiedźmy z Głuszy" albo sama "Wiedźma z Głuszy" Eh wszędzie jest wiedźma z głuszy. Gdyby nie było retrospekcji to można by było nazwać "Zakazana Miłość" ze względu na Szarego Strażnika i Morrigan. Ale jeszcze się coś wymyśli:D

PostNapisane: 27 mar 2011, 17:05 
Free Company of Alinor

Zad.. 2 „W opałach”

Kotek zaprowadzi nas do starożytnych ruin zamku. Wylądujemy w Lesie Szeptów. Walczyć będziemy ty z wilkami plagi, magami krwi i qunari. Tych ostatnich będzie naprawdę dużo. Gdy przebijemy się przez las wylądujemy w „ruiny zamku – podgrodzie”. Czeka tam nas walka z większą ilością qunari, w tym z zniesławionymi magami. Warto przeszukać domy bowiem znajdziemy tam wiele medykamentów. W jednym z nich znajdziemy wejście do podziemi. Będzie tam sarkofag strzeżony przesz większe cienie i „czerwonego” potężnego cienia. W sarkofagu znajdziemy zniszczony napierśnik strażnika. Chodź nie nadaje się do założenia aktywuje quest poboczny „Zbroja pierwszego strażnika”. Po przejściu przez podgrodzie wejdziemy na dziedziniec. Znajdziemy tam istną armię qunari, ale na szczęście będzie ich wiele w jednym miejscu wiec obszarówki załatwią sprawę. Na dziedzińcu będzie też klatka w której będzie siedział Anders. Poprosi nas o odzyskanie klucza. Musimy wejść do ruin. Wewnątrz czeka nas walka z qunari Rodwardem – „czerwonym” wrogiem, kilkoma magami i wojownikami. Po pokonaniu ich od Rodwarda dowiemy się o tym, że był tylko pionkiem, który się sprzeciwił swemu władcy. Możemy go zabić, lub puścić wolno. Tak czy owak zdobędziemy klucz do kufra i do klatki. W kufrze znajdziemy kilka przydatnych przedmiotów, dziennik Sigrun („Powołanie”) oraz rozkazy Stena aktywują kolejny główny quest „Inwazja”. Na szczęście nie musimy go teraz wykonywać. Na zewnątrz gdy uwolnimy Andersa ten nam podziękuje, weźmie Pana Skoczysława (jego umiejętność pozostanie taka sama) i jeśli Rodward żyje to Anders go zabije. Możemy już opuścić to miejsce.

PostNapisane: 27 mar 2011, 17:11 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

No no no, masz łep jak sklep. Tylko tak sobie pomyślałem, wszystko jest dobrze i wgl ale początek nie łączy się z zakończeniem Polowanie na Czarownice. DLC się skończyło (jeśli podążyliśmy droga miłości) tak że razem z Morrigan przeszliśmy przez lustro Eluvian (eluvian to był portal) i tak to się skończyło. Nie wiadomo gdzie nas zabrało to lustro i wgl. Z rozmowy z nią wynikało że mieli się obydwaj przenieść w inny wymiar bo nie było sposobu podobno na odnalezienie ich.

Dlatego ułożył mi się pomysł. Gdy razem przechodzą przez Eluvian jakimś cudem wylądują w Głuszy Korcari, później nie wiadomo kiedy się okaże że nie udało się przejść przez lustro przez maga krwi który został wysłany przez naszego Goodwyna.

W głuszy Korcari rozpoczyna się wątek w którym Morrigan opowiadam nam o Koronie Golema (tak się ona nazywała) i dalej są te zadania co wymyśliłeś.

PostNapisane: 27 mar 2011, 18:26 
Status Widmo

Gra w: Thief, DA, ME, Black Mirror, AC, Deus Ex
Czemu wszyscy zakładają, że bohater przeszedł przez lustro razem z Morrigan i był w niej zakochany (i, że był to facet:P)? To takie narzucone! Moja bohaterka pożegnała się z nią przed lustrem. Nie można by uwzględnić decyzji podjętych w Polowaniu?

Biszkoptex, gratuluję pomysłów! Zadanie "W opałach" i kotek z karteczką mnie powaliło (w pozytywnym znaczeniu ;)

Status Widmo

PostNapisane: 27 mar 2011, 18:30 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Zakładamy tak no bo z tego co widać to większość graczy tak zrobiła, dlatego jest tworzone bardziej na takie zakończenie.

Wiecie co można by było dodać tam także śmierć Flemeth ale nie tylko jej ciała ale i ducha na dobre aby już nie mogła powrócić ale mam przeczucie że Bioware zrobi to w dodatku do DA 2 lub w DA 3

PostNapisane: 27 mar 2011, 19:36 
Free Company of Alinor

Ja od razu mówię. W Polowanie na czarownice nie grałem i nie znam jego fabuły toteż wszystkie niezgodności są przypadkowe.

PostNapisane: 27 mar 2011, 19:46 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Właśnie wiem że nie grałeś w polowaniu na czarownice, bo pisałeś to na początku:) Ja ciebie tylko uświadamiam żeby później nie było tak że przechodzą przez lustro (jeśli chciałeś przejść oczywiście) a tu od razu znajdujesz się w obozie nie wiadomo skąd:D

A tak na marginesie to mam już malutki pomysł na zakończenie naszego Modu "Szary Strażnik i Morrigan odchodzą w zaświaty szczęśliwie oddając swoje życie w zamian za życie swego dziecka (coś wymyślić dlaczego oddali za niego życie) a po śmierci Alisaira młody obejmuje tron Fereldenu"

PostNapisane: 27 mar 2011, 20:52 
Free Company of Alinor

Zakończenie już wymyśliłem ale musicie chwilkę poczekać :P.
Początek moda proponuję taki:
Klasztor - gromadka dzieci biega dookoła Leliany. Jedno z nich pyta:
-Opowiesz nam jeszcze jakąś historię siostro Leliano?
Leliana zaczyna opowiadać o okupacji Orlesiańskiej i zaczyna się retrospekcja.

PostNapisane: 27 mar 2011, 21:03 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Hmm, ale wiesz co? Leliana w grupie po retrospekcji nie było by głupie. Może w pewnym momencie podczas poszukiwania korony lub Goodwyn'a odwiedzimy klasztor po czy Leliana się do nas przyłączy.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 7   [ Posty: 66 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona